Friday, April 19, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Młodość nie wymaga skalpela!

Młodość nie wymaga skalpela!

Kiedy świat budzi się do życia, niejedna kobieta marzy, aby przywitać wiosnę pięknym i młodym wyglądem. Na szczęście istnieją sposoby, które nam to zagwarantują. Sprawdźcie jakie!

Sculptra - Młodość nie wymaga skalpela!

Sculptra - Młodość nie wymaga skalpela! / fot. materiał prasowy

Kiedy świat budzi się do życia, niejedna kobieta marzy, aby przywitać wiosnę pięknym i młodym wyglądem. Na szczęście istnieją sposoby, które nam to zagwarantują. Sprawdźcie jakie!

Wraz z postępującym procesem starzenia, na twarzy pojawia się wiele niekorzystnych zmian, które spędzają sen z powiek niejednej kobiecie. Skóra robi się cieńsza, traci sprężystość i jędrność, a fibroblasty, które odpowiadają za produkcję kolagenu, stają się mniej aktywne. Zaczyna też zanikać podściółka tłuszczowa, przez co zapadają się m.in. skronie i policzki. Na naszej skórze uwidaczniają się też bruzdy i zmarszczki (zwłaszcza tam, gdzie nasza mimika pracuje najmocniej), a twarz traci idealny owal.

Na szczęście istnieją wypełniacze, które pomogą nam odwrócić bieg czasu i uzyskać w bezinwazyjny sposób, efekt liftingu twarzy. Poza dobrze znanym kwasem hialuronowym, doskonale sprawdzą się w tej roli preparaty na bazie hydroksyapatytu wapnia – Radiesse oraz kwasu L-polimlekowego – Sculptra.

Radiesse - Młodość nie wymaga skalpela! / fot. materiał prasowy

Radiesse – Młodość nie wymaga skalpela! / fot. materiał prasowy

Efekt V od ręki

Radiesse najczęściej stosuje się do tzw. miękkiego liftingu twarzy. Zabieg ten jednocześnie podnosi kontury twarzy, wygładza zmarszczki i – co równie ważne – poprawia jakość samej skóry. Wszystko to dzięki stymulacji produkcji nowego kolagenu, który wytwarza się pod wpływem zawartych w preparacie cząsteczek hydroksyapatytu wapnia. Podaje się go głęboko pod skórę, a efekty widoczne są przez co najmniej rok. Radiesse wyróżnia to, że jest w 100% biokompatybilny i bezpieczny w stosowaniu, ponieważ zawarte w nim związki fosforu i wapnia są naturalnym budulcem tkanek. Więcej na www.radiesse.pl

 

 

 

 

Sculptra - Młodość nie wymaga skalpela!

Sculptra – Młodość nie wymaga skalpela! / fot. materiał prasowy

Naturalnie, stopniowo, na długo

Długotrwały i naturalny efekt liftingu gwarantuje też preparat Sculptra. Zwarty w nim kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem organizmu, bardzo dobrze odtwarza i kompensuje zaniki tkanki tłuszczowej oraz poprawia kondycję skóry. Wypełniacz wstrzykuje się głęboko w tkankę podskórną, co stymuluje ją do odbudowy własnego kolagenu. W odróżnieniu od innych kuracji, uzyskany efekt utrzymuje się do 2 lat. Preparat stosuje się w kilku sesjach do wstrzyknięć (najczęściej 3 zabiegi), w odstępach nie częściej niż co 4 tygodnie. Sculptra przypadnie do gustu osobom, które nie oczekują natychmiastowego efektu wypełnienia zmarszczek, ale zależy im, aby rezultat utrzymał się dłużej i był bardziej naturalny.

Więcej na www.sculptra.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ