Friday, March 1, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Zatrzymaj piękno na długo

Zatrzymaj piękno na długo

Hasło „wypełniacze” z reguły kojarzy nam się z kwasem hialuronowym, tymczasem to mniej znany kwas L-polimlekowy (występujący pod nazwą handlową Sculptra) przynosi bardziej długotrwałe i naturalne efekty.

Sculptra - Zatrzymaj piękno na długo

Sculptra - Zatrzymaj piękno na długo / fot. materiał prasowy

Hasło „wypełniacze” z reguły kojarzy nam się z kwasem hialuronowym, tymczasem to mniej znany kwas L-polimlekowy (występujący pod nazwą handlową Sculptra) przynosi bardziej długotrwałe i naturalne efekty.

Naturalnie

Zawarty w preparacie Sculptra kwas L-polimlekowy stanowi prawdziwą rewolucję na polu medycyny estetycznej. Jego mikrocząsteczki występują naturalnie w naszym organizmie, przez co jest całkowicie bezpieczny i biodegradowalny. Stosuje się go do nieinwazyjnego liftingu twarzy, którego rezultaty są porównywalne z tymi, jakie oferuje nam obecnie chirurgia plastyczna. Sculptra subtelnie i stopniowo redukuje linie, zmarszczki i fałdy, a także poprawia sprężystość i elastyczność skóry twarzy.

Stopniowo

Sculptra - Zatrzymaj piękno na długo

Sculptra – Zatrzymaj piękno na długo / fot. materiał prasowy

Sculptra podczas zabiegu wstrzykiwana jest głęboko w tkankę podskórną, co stymuluje ją do odbudowy własnego kolagenu. Po kilku dniach od podania efekt wypełnienia znika, ponieważ zawarta w preparacie woda całkowicie się wchłania. Następnie mikrocząsteczki substancji czynnej preparatu Sculptra inicjują naturalny proces wypełniania zmarszczek i ujędrniania skóry. Odbudowuje się ona powoli, ale dzięki temu nikt nie zorientuje się, że ingerowałaś w swój wygląd. Sculptra nie daje też wrażenia sztuczności, które często towarzyszy nam przy stosowaniu tradycyjnych wypełniaczy. Dlatego przypadnie do gustu osobom, które nie oczekują natychmiastowego efektu wypełnienia zmarszczek (i może dlatego jest ona mniej popularna niż kwas hialuronowy), ale zależy im, aby rezultaty utrzymywały się dłużej i były bardziej naturalne.

 

 

Sculptrę można stosować w celu usuwania:

– Głębokich fałdów pomiędzy nosem i ustami (fałd nosowo-wargowych), zwanych także liniami uśmiechu,

– Linii wokół i poniżej kącików ust (linii marionetki),

– Zmarszczek na podbródku,

– Innych zmarszczek na twarzy.

Sculptra - logo

 

 

 

 

 

 

 

Sculptra przywraca także:

– Objętość w okolicy skroniowej,

– Kształt, objętość policzków,

– Regularną linie żuchwy,

 

Sculptra - QR codeNa długo

W odróżnieniu od innych kuracji, uzyskany rezultat utrzymuje się ponad 2 lat! Aby się nim w pełni cieszyć, wystarczy wykonać kilka sesji wstrzyknięć (najczęściej 3 zabiegi), w odstępach nie częściej niż co 4 tygodnie. W dodatku zabieg nie wymaga chirurgicznej interwencji, a aplikacja preparatu za pomocą ultracienkich igieł ogranicza ryzyko bólu do minimum.

Zobacz więcej na www.sculptra.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Maria 22 kwietnia, 2014

    stosowałam sculptrę, polecam 🙂 może w sklepie nie proszą mnie o dowód, ale i tak wyglądam zdecydowanie młodziej niż jeszcze kilka lat temu 😉

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ