Monday, March 4, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Sauna i SPA zamiast róży

Sauna i SPA zamiast róży

Noc Saunowa w klimacie PRL, strefa Saunarium w prezencie oraz Miesiąc Kobiet w Instytucie Wellness&Spa – z myślą o wszystkich paniach Terma Białka przygotowała moc atrakcji z okazji 8 marca!

Terma Białka / fot. materiał prasowy

Terma Białka / fot. materiał prasowy

Noc Saunowa w klimacie PRL, strefa Saunarium w prezencie oraz Miesiąc Kobiet w Instytucie Wellness&Spa – z myślą o wszystkich paniach Terma Białka przygotowała moc atrakcji z okazji 8 marca!

Cały dzień zabiegów upiększających, relaksujących i rehabilitacyjnych – czy jest lepsza forma celebrowania Dnia Kobiet? 8 marca każda pani, która odwiedzi baseny termalne w Białce Tatrzańskiej, będzie mogła skorzystać z jednej z dwóch wspaniałych promocji: Podwójnego relaksu lub Strefy Saunarium w prezencie. Pierwsza z nich dotyczy biletów normalnych 2,5 h do Strefy Głośnej lub Strefy Cichej i polega na podwojeniu zakupionego czasu; druga – pozwala osobom posiadającym wejściówkę do Strefy Cichej na darmowe przejście do saunarium.

Terma Białka / fot. materiał prasowy

Terma Białka / fot. materiał prasowy

Saunowicze wszystkich krajów, łączcie się!

Goździki, rajstopy, kawa… a może Noc Saunowa w klimacie PRL? W ramach uroczystych obchodów najpiękniejszego Święta Polski Saunarium Termy Białka zapełni się przodowniczkami pracy i ich towarzyszami. Każdy uczestnik zabawy zostanie powitany szklanką napoju gazowanego, a podczas wystawnej kolacji skosztuje delikatnego kremu z marchewki z pestkami dyni, wykwintnej piersi nadziewanej szynką i szparagami oraz tęczowej galaretki.

Oprócz znakomitych doznań kulinarnych, obchodom towarzyszyć będą przygotowane specjalnie z myślą o paniach wspaniałe, aromaterapeutyczne seanse saunowe: z peelingiem goździkowym i czekoladopodobny. Zgodnie z tradycją PRL przewidziano także… saunowanie na kartki. Ponadto na zakończenie imprezy odbędzie się uroczyste wręczenie kwiatków wszystkim towarzyszkom.

Noc Saunowa w klimacie PRL rozpocznie się o 22.15 i potrwa do 1.00 w nocy (89 zł). Istnieje możliwość dłuższej zabawy – od godziny 18.00. Wystarczy nabyć bilet Noc Saunowa Plus w cenie 119 zł.

Przez cały dzień w Termie Białka na panie będą czekały również inne atrakcje, m. in. stoisko z manicure oraz prezentacja i testowanie kosmetyków.

Dzień Kobiet zajmuje wyjątkowe miejsce w kalendarzu nie tylko polskim, ale także światowym. Z myślą o wszystkich paniach, odwiedzających nasz ośrodek, przygotowaliśmy liczne atrakcje i promocje, by każda z naszych klientek mogła znaleźć coś dla siebie i w niebanalny sposób celebrować swoje świętomówi Joanna Łazarczyk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Termy Białka.

Nie tylko 8 marca

W Termie Białka Dzień Kobiet trwać będzie cały marzec! Panowie, którzy nadal zastanawiają się, co podarować swojej dziewczynie, żonie, matce czy przyjaciółce, koniecznie powinni zapoznać się z ofertą Instytutu Wellness&Spa. W ramach Miesiąca Kobiet za wyjątkową cenę 160 zł można nabyć jeden z trzech cudownie relaksujących i upiększających zabiegów: masaż gorącą świecą aromatyczną, oczyszczająco-nawilżający peeling bambusowy lub pielęgnacyjny zabieg na twarz Viva Milk. Do każdego pakietu dołączono usługę manicure z malowaniem.

Panie z pewnością ucieszą się także z E-karty upominkowej do wykorzystania na dowolne usługi w Termie Białka (baseny, sauny, Instytut Wellness&SPA). W zależności od tego, jaką kwotę chce się przeznaczyć na prezent, do wyboru są karty o wartości 150, 200 lub 250 złotych.

Zobacz więcej na: termabialka.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Sabina 25 sierpnia, 2021

    Róże zwiędną, a wspomnienia z takich atrakcji zostaną. Naprawdę świetny sposób na spędzenie wspólnie czasu – nie tylko na dzień kobiet.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ