Thursday, July 18, 2024
Home / Uroda  / Satine Bielizna-Piękny i zdrowy biust

Satine Bielizna-Piękny i zdrowy biust

Dobrze dobrany biustonosz ma niebagatelny wpływ nie tylko na wygląd naszych piersi, ale także zmniejsza ryzyko zmian chorobowych.

Jak zapewnia Monika Wasilewska- właściciel Satine Bielizna – braffiterka z 10 letnim doświadczeniem – dobrze dobrany biustonosz ma niebagatelny wpływ nie tylko na wygląd naszych piersi, ale także zmniejsza ryzyko zmian chorobowych.

Profilaktyka jest ważna

Zadbaj o piersi

Badanie zalecane jest kobietom w każdym wieku. Niestety zbyt mała liczba przyszłych mam, właśnie w pierwszym trymestrze ciąży robi badania USG piersi. Badania dowodzę, że czas ciąży nie chroni przed chorobowymi piersi a nawet odkryto pewien wpływ hormonów ciążowych na aktywność ewentualnych zmiany w piersiach.

Czy wiesz jaki rozmiar biustonosza powinnaś nosić, by piersi były zdrowe ?

Salony Satine Bielizna – działające w Warszawie, eksperci w indywidualnym doborze bielizny, wraz z Gabinetem Korona połączyły swoje siły, by piersi Warszawianek w każdym wieku były piękne i zdrowe. Do 31 października zakupy bielizny pod okiem doświadczonej braffiterki o wartości przekraczającej 150 zł są premiowane bonem umożliwiającym bezpłatne badanie USG piersi.

Satine Bielizna oferuje biustonosze z kolekcji polskich firm: Ava, Agio, Dalia, Konrad, Kris Line, Nipplex, Ewa Bień, Corin – oraz marek brytyjskich: Panache, Freya, Elomi, Bestform, Royce.

Wykwalifikowany i doświadczony personel pomoże nie tylko z nowym biustonoszem, lecz także zaopatrzy w potrzebną wiedzę na temat swojego ciała, rozmiaru i kondycji piersi. Dowiemy się jak prawidłowo zakładać stanik w domu, oraz jak pielęgnować biustonosz aby jak najdłużej pozostały w dobrej formie.

Więcej na www.satine.pl

Salony działają w dwóch lokalizacjach Belwederska 9A i Jana Pawła II 43A (pawilony), lokal 33. Oba salony czynne są w godzinach 10:30 – 19:00 (w soboty do 14:00).

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ