Wednesday, July 17, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Obudź swoje włosy w Salonie Urody Gabriel – GABRIEL PROFESSIONAL

Obudź swoje włosy w Salonie Urody Gabriel – GABRIEL PROFESSIONAL

Jeśli masz problem z wypadaniem włosów, jest miejsce w Krakowie gdzie znają sposób, żeby temu zaradzić. Salon Urody Gabriel - GABRIEL PROFESSIONAL zaprasza na Bio Light Laser - Terapię Wypadania Włosów.

Salon Urody Gabriel - GABRIEL PROFESSIONAL

Salon Urody Gabriel - GABRIEL PROFESSIONAL / fot. materiał prasowy

Jeśli masz problem z wypadaniem włosów, jest miejsce w Krakowie gdzie znają sposób, żeby temu zaradzić. Salon Urody Gabriel – GABRIEL PROFESSIONAL zaprasza na Bio Light Laser – Terapię Wypadania Włosów.

Salon Urody Gabriel - GABRIEL PROFESSIONAL

Salon Urody Gabriel – GABRIEL PROFESSIONAL / fot. materiał prasowy

Jak działa urządzenie Bio Light Laser?

Bio Lightt Laser opiera się na technologii LED opracowanej przez NASA , pozwala na emisję zimnego, czystego światła o dużej energii które absorbowane przez tkanki powoduje ich szybką regenerację i powrót do prawidłowego funkcjonowania. Foto-terapia opiera się na użyciu zimnego, czystego światła biologicznego o dużej wartości energetycznej (do 120 MW/cm2). Sekwencyjne stosowanie różnej długości fal pozwala na podniesienie potencjału energetycznego komórek w naskórku i skórze właściwej. W konsekwencji foto-terapia przyśpiesza proces regeneracji skóry oraz stymuluje mieszki włosów do wejścia w cykl rozwoju poprzez zwiększenie ukrwienia skóry głowy i cebulek włosów stymuluje wzrost włosów.

Dobór koloru biologicznego światła pozwala na docieranie do różnych warstw skóry. Technologia jest bezinwazyjna, bez bólowa , bez ryzyka poparzenia i nie powoduje skutków ubocznych. Ma zastosowanie w medycynie (przyspiesza procesy gojenia) kosmetyce ciała i twarzy oraz w terapii problemów skóry głowy. Zastosowanie lasera światła biologicznego pozwala na szybkie i trwałe rezultaty.

Stwierdzono zatrzymanie progresji utraty włosów u 85% pacjentów. Stwierdzono również, że LED odbudowuje i poprawia jakość włosów z przynajmniej 25% wzrostem objętości włosa. Przynosi ulgę w problemach skóry głowy. Leczy stany zapalne skóry głowy.

Krótko mówiąc, fala świetlna wytwarzana przez system Laser Bio – Light stymuluje nasze włosy do rośnięcia, poprawia kondycję włosów jak również cebulek włosa i skóry głowy. Jest to jeden z niewielu skutecznych sposobów na łysienie, jakie daje nam nowoczesna technologia. Zabiegi pozostają przy tym całkowicie bezbolesne oraz bezpieczne.

Przebieg zabiegu

Zabiegi LED zawsze przeprowadzone są w seriach. Ich ilość i częstotliwość dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny.

Wskazania do zabiegu

– wypadanie włosów

– łysienie polekowe

– łysienie wywołane przebyta chorobą

– włosy cienkie, słabe, matowe, suche

– wolny wzrost włosów

– włosy wypadające przez łojotok

Zapraszamy! Salon Urody Gabriel – GABRIEL PROFESSIONAL, Kraków, ul. Zakopiańska 62/4 (Park Handlowy Zakopianka), 12 293 31 60.

Salon Urody Gabriel - GABRIEL PROFESSIONALOdwiedź również naszą stronę internetową gabrielprofessional.com lub nasz fanpage 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ