Thursday, May 23, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Z urodą w jesień

Z urodą w jesień

Jak rozszyfrować składniki kremu? Jak się skutecznie pozbyć tkanki tłuszczowej? Jak za małe pieniądze wypromować swój gabinet kosmetyczny? Dziś w Warszawie zaczyna się Salon Jesień 2011

trendy jesien 2011

Jakie będą nowe trendy w makijażu, fot. Salon Jesień 2011

Jak rozszyfrować składniki kremu? Jak się skutecznie pozbyć tkanki tłuszczowej? Jak za małe pieniądze wypromować swój gabinet kosmetyczny?

trendy jesien 2011

Jakie będą nowe trendy w makijażu, fot. Salon Jesień 2011

Odpowiedź na te i wiele innych pytań można znaleźć w czasie kongresu oraz targów kosmetycznych Salon Jesień 2011. To impreza, na której spotykają się przedstawiciele polskich i zagranicznych firm branży kosmetycznej i medycznej. Ideą Salonu Jesień 2011 jest prezentacja nowych kosmetyków, sprzętu i zabiegów oraz pogłębienie fachowej wiedzy. Oprócz targów organizatorzy przygotowali cykl wykładów i pokazów, podzielonych na cztery bloki tematyczne:

1. Zawsze piękna i młoda – wykłady i prezentacje poświęcone pielęgnacji skóry twarzy, a zwłaszcza sposobom niwelowania skutków starzenia. Z nowości zostaną zaprezentowane mezoterapia mikroigłowa firmy Norel oraz miękki lifting twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Będą też wykłady dotyczące substancji czynnych stosowanych w kosmetykach oraz powikłań po zabiegach kosmetycznych i medycyny estetycznej.

2. Jędrne ciało – blok poświęcony pielęgnacji ciała, interesujący dla zwolenników zarówno nowoczesnych technologii, jak i tradycyjnych metod odchudzania. Oprócz zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych i ultradźwięków będzie można zobaczyć masaż brzucha i biustu opracowany przez dr. Siergieja Shchurevicha oraz Vit-Ice – masaż lodem. Całość rozpocznie wykład o zrównoważonej diecie.

3. Piękne dłonie, piękne stopy, piękne paznokcie – eksperci opowiedzą o pielęgnacji rąk, stóp i paznokci, a gwiazdy nail designu zaprezentują najnowsze tendencje w stylizacji paznokci. Zwolenniczki szpilek zainteresuje na pewno wykład o wpływie chodzenia na wysokich obcasach na stopy i kręgosłup.

4. Przyjazny marketing – to praktyczne porady związane z finansami i promocją. Będzie można się dowiedzieć, jak za niewiele złotych zbudować rozpoznawalną markę swojego salonu lub jak zdobyć unijne pieniądze na rozkręcenie własnej działalności.

Atrakcją imprezy będzie Finał Ogólnopolskich Mistrzostw Makijaży Czarna Perła, w którym najlepsi zmierzą się z najlepszymi. Tej jesieni temat Mistrzostw to ILLUSIONS.

„Miasto Kobiet” jest partnerem medialnym Salonu Jesień 2011

 

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny, Targi Salon JESIEŃ 2011, 8-9 października, Centrum Expo XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ