Monday, May 20, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Saleta walczy dla WOŚP

Saleta walczy dla WOŚP

23 lutego Przemek Saleta po raz ostatni stanie do walki, w której jego przeciwnikiem będzie Andrzej Gołota. Zanim jednak dojdzie do starcia bokserów, fani będą mogli powalczyć o Mega Vipowską wejściówkę czyli miejsce na ringu,

Saleta walczy dla WOŚP

Saleta walczy dla WOŚP / fot. materiał prasowy

23 lutego Przemek Saleta po raz ostatni stanie do walki, w której jego przeciwnikiem będzie Andrzej Gołota. Zanim jednak dojdzie do starcia bokserów, fani będą mogli powalczyć o Mega Vipowską wejściówkę czyli miejsce na ringu, tuż obok Salety.

Saleta walczy dla WOŚP

Saleta walczy dla WOŚP / fot. materiał prasowy

5 stycznia rusza charytatywna aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji będzie wyjście do ringu z Przemkiem Saletą. Zwycięzca akcji pojawi się razem z pięściarzem na chwilę przed finałową potyczką z Andrzejem Gołotą w gdańskiej ERGO Arenie.

Udział w aukcji może wziąć każdy za pośrednictwem strony. Cały dochód z licytacji wesprze 21. Finał WOŚP. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na terapię noworodków i niemowlaków oraz wyposażenie szpitali geriatrycznych w profesjonalny sprzęt medyczny.

14 stycznia, tuż po finale WOŚP, Przemek Saleta pojawi się na specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej w krakowskim Hotelu Rubinstein przy ulicy Szerokiej. W czasie spotkania Sportowiec przedstawi wszystkie szczegóły związane z walką, opowie także o nowym projekcie koniecpsortu.pl

Obejrzyj film z treningu Przemka Salety

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Grzegorz 10 stycznia, 2013

    To będzie bardzo atrakcyjny pojedynek z punktu widzenia polskiego kibica 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ