Saturday, June 15, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Sadowsky feat. Kapela Ciupaga tanecznie z „Bo bez Ciebie”. Górale dają radę?

Sadowsky feat. Kapela Ciupaga tanecznie z „Bo bez Ciebie”. Górale dają radę?

Parkietowy wymiatacz! Sadowsky feat. Kapela Ciupaga prezentują „Bo bez Ciebie”. Będzie hit?

Sadowsky feat. Kapela Ciupaga

„Bo Bez Ciebie" – Sadowsky feat. Kapela Ciupaga

„Bo bez Ciebie” to najnowsza muzyczna propozycja od grupy Sadowsky Music Group. Tym razem Sadowsky zaprosił do współpracy muzyków z Kapeli Ciupaga z wokalistą Piotrkiem Krzywdzińskim na czele. Przygotuj się, że nogi same porwą cię do tańca!

 

„Bo bez Ciebie” Sadowsky feat. Kapela Ciupaga

Utwór „Bo bez Ciebie”powstał w oparciu o osobiste przeżycia kompozytora:

Mając obok siebie najważniejszą osobę, wiem, że niczego mi więcej nie potrzeba i nie boję się patrzeć z uśmiechem w przyszłość. Niezależnie od wszystkiego jeśli masz wsparcie drugiej, bliskiej ci osoby nigdy nie jest za późno, aby zacząć w życiu jakiś etap od początku, zupełnie na nowo

– opowiada Robert Sadowski. Teledysk został nakręcony w zimowym klimacie południowej polski i pięknej góralskiej scenerii.

Od samego początku czuliśmy, że nasza współpraca może spodobać się szerszej publiczności. Połączenie dwóch różnych światów pop/rockowego z muzyką góralską dało niezwykle energetyczny kawałek, który porywa do tańca już od pierwszych taktów, a melodyjny refren chce się od razu śpiewać.

– dodaje Piotr Krzywdziński.

Kto tworzy duet?

Robert Sadowski (Sadowsky) – klawiszowiec, kompozytor, aranżer, autor tekstów, producent muzyczny. Sadowsky zaprasza do swojego muzycznego świata artystów realizując z nimi zawsze wyjątkowe projekty muzyczne. Producent Stanisława Soyki „Soyka Solo Recital”, współautor takich utworów jak „Pytam, czy zatańczysz” Doniu feat. Sadowsky, „Ocaleni” Mezo, Doniu, Tomek Lubert, „Magia świąt, to Ty” Marta Cugier, Agnieszka Sadowska, Grzegorz Stróżniak. Twórca Sadowsky Music Group – wytwórni muzycznej jak również kilku innych marek muzycznych w Polsce.

Kapela Ciupaga to grupa przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki góralskiej. Świetni muzycy na czele których stoi energetyczny wokalista Piotr Krzywdziński. Zespół ma na swoim koncie 3 płyty i setki zagranych koncertów w Polsce i poza jej granicami. Szerszej publiczności dali się poznać wchodząc do finału MAM TALENT w roku 2016 zajmując 3. miejsce!

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ