Sunday, December 10, 2023
Home / Rozwój  / Psychologia  / Z obrożą jej do twarzy

Z obrożą jej do twarzy

Bezpruderyjna bielizna i gadżety sado-maso tworzą BDSM - Bezwzględnie Dręczący Sex Morderczy

erotyczny motylek

erotyczny motylek

erotyczny motylek

Erotyczny motylek

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni są zaskakująco łatwi do zastąpienia. Jednak od czasu, gdy ustalono, że najlepszym przyjacielem kobiety są brylanty, paleta owych „przyjaciół” mocno się rozszerzyła. A zacieranie się płciowych cech i symboli spowodowało, że nie tylko mężczyźni czytają czasopisma dla kobiet, ale i kobiety żarliwie przeglądają gazetki męskie. W ostatnim numerze „Citymena” omawiałem męską ofertę sex shopów. I okazało się, że kobiety poczuły się niedowartościowane. Mówisz – masz! Oto krótki zestaw ciekawostek, na jakie bezpruderyjna kobieta może natrafić w sklepie erotycznym.

 

Przedstawiamy poradnik z cyklu najlepsi przyjaciele kobiety, czyli autorski (męski) przegląd damskich seksgadżetów. Oto BIELIZNA EROTYCZNA – w całej okazałości.

 

Bielizna erotyczna – oferta internetowych sex shopów jest bogatsza niż bieliźniarskich butików. Ponad połowa towaru wygląda na sprzedaż wtórną tanich chińskich majtek, staników, pończoch. Ceny każą wnioskować, że albo w salonach Victoria’s Secret robią was w konia, albo wręcz przeciwnie – oferta sex shopu jest sprzedażą jednorazowego badziewia. Bywa też, że niewłaściwie interpretowanego przez osobę obdarowaną – widziałem kilka sztuk (z lateksu, a nawet z futerka!) na helskiej plaży i w warszawskiej siłowni. Nieliczne egzemplarze okazują się jednak miłym erotycznym wabikiem. I dla oka, i dla organoleptycznych eksperymentów. Są nawet majteczki… jadalne. Bielizna może też sporo ukryć! I sporo kosztować.

Bielizna pościelowa

Przeważa lateks i winyl. Kolory raczej mroczne. Warto się też zaopatrzyć w olejki lub kremy nawilżające, żeby się ciało nie przyklejało. Co ciekawe, jedwabiu i satyny nie znalazłem – staromodni erotomani do piachu?

Bielizna wibrująca

Praktycznym wynalazkiem jest wbudowanie lub wszycie w majtki i biustonosze różnych stymulatorów. Z napędem i bez. Drżące wypełniacze zakamarków ciała mają zwykle napęd na baterie. Choć taniej włożyć w majtki telefon przestawiony na wibrację. Wibrująca bielizna to oferta dla erotomanek głęboko zakonspirowanych.

Przemysław Osuchowski

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ