Saturday, April 13, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Rusza Szkoła Seksu Karo Akabal

Rusza Szkoła Seksu Karo Akabal

24 listopada rusza druga edycja Szkoły Seksu Karo Akabal. Już dzisiaj może za darmo pobrać e-book #ChceMiSię oraz obejrzeć najnowszy odcinek Sex&Love TV.

24 listopada rusza druga edycja Szkoły Seksu Karo Akabal. Sex & Love School to trzymiesięczny kurs online dla kobiet, które chcą odkryć siłę swojej kobiecości, zgłębić tajniki Ars Amandi i przede wszystkim żyć pełnią życia zgodnie z mottem promującym Szkołę – #ChceMiSię.

Zapraszam

Od podstawówki do MBA
Program Sex & Love School został opracowany w odpowiedzi na potrzeby tysięcy Polek, którym Karo od ponad 2 lat odpowiada na intymne pytania w ramach autorskiego cyklu „Listy od Karo”.

Nauka w Sex & Love School zaczyna się od podstaw i pozwala uczestniczkom zdobywać kolejne etapy w procesie edukacji o własnej seksualności i kobiecości. Każda uczestniczka kursu indywidualnie decyduje o swojej aktywności w zajęciach online i ma dostęp do zasobów szkoły na zawsze.

Od najmłodszych lat chodzimy do szkoły, wiele z nas stale edukuje się w życiu dorosłym robiąc kolejne studia, kursy etc. Tymczasem, często nasze życie intymne oraz wiedza o własnej seksualności i budowaniu dobrych relacji z partnerem kuleje. Zadowalamy się tym, co mamy, twierdząc, że tak już musi być. A wcale nie! Dlatego stworzyłam Sex & Love School – miejsce, w którym każda kobieta może zwiększyć pewność siebie i świadomość swojego ciała oraz swojej seksualnej energii i przekuć ją w swój sukces i szczęśliwe życie – informuje Karo Akabal, założycielka Szkoły.

Zajęcia obejmują:
– webinary z Karo i ze społecznością Szkoły,
– ćwiczenia indywidualne,
– ćwiczenia w dedykowanych grupach na specjalnie stworzonej platformie interaktywnej,
– cykl tematycznych lekcji video.

Społeczność kobiet
Sex & Love School to społeczność świadomych i chcących więcej kobiet, które na kursie mogą rozpocząć podróż do spełniania własnych najgłębszych pragnień w seksie i intymnych relacjach. Szkoła prowadzona przez Karo Akabal to zaufane miejsce, w którym kobiety mają unikatową możliwość wymiany wiedzy, inspiracji i wsparcia w obszarze własnej seksualności, także anonimowo, jeśli taki sposób uczestnictwa wybiorą. Jak pokazała pierwsza edycja, która odbyła się jesienią 2014 roku, na tematycznych forach dostępnych w panelu Szkoły oraz podczas wieczornych tele-kręgów kobiety otwarcie rozmawiają ze sobą o seksie w sposób zupełnie inny niż podczas babskich pogaduszek.

To także miejsce, w którym znajdą odpowiedź na nurtujące je pytania:
Co zrobić, żeby zaczęło mi się znowu chcieć?
Jak praktykować Trening Przyjemności?
Jak krok po kroku odkrywać swoją kobiecość?
Jaki wpływ mają emocje na pożądanie i orgazm?
Jak wykorzystać energię seksualną, jako energię życiową?
Coraz częściej słyszymy z otoczenia demotywujące stwierdzenia – nie chce mi się, nie mam ochoty. Kurs Sex & Love School przeznaczony jest dla kobiet, które chcą – znowu chcieć, dlatego hasłem promującym Szkołę jest zwrot #ChceMiSię, który ma zwrócić uwagę Polek na przyjemność w ich życiu i pozytywne nastawienie.

Organizacyjne informacje o Sex & Love School:
– kurs skierowany jest do dorosłych kobiet w każdym wieku
– kurs trwa 3 miesiące
– całość kursu odbywa się przez internet
– sprzedaż kursu rozpocznie się 20 października pod adresem: karoakabal.pl/oferta/sex-and-love-school-kurs-on-line/
– już dziś można zapisać się na listę zainteresowanych!

JUŻ DZISIAJ MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO SEKSOWNEJ SPOŁECZNOŚCI KOBIET W SEX & LOVE SCHOOL

B-5.2

MOŻESZ U NAS RÓWNIEŻ OBEJRZEĆ NOWY ODCINEK SEX&LOVE TV. TYM RAZEM DOŚĆ KONTROWERSYJNY O TYM CO ZROBIĆ, ABY JEMU ODECHCIAŁO SIĘ SEKSU

Oceń artykuł
3 komentarze
 • Wika 28 grudnia, 2015

  Dbajcie o swoją seksualną stronę. To ważne być czuć się piękną i kochaną, zwłaszcza same dla siebie.

  Polecam również ćwiczenie z różnymi akcesoriami erotycznymi, które pomagają odkryć nam gdzie są mamy najwrażliwsze strefy erogenne. Masażerem możesz krążyć po całym swoim ciele, aby na koniec dać sobie nieziemską rozkosz.

  https://www.lukardis.pl/stymulator-zakrzywiony-masazer

  Polecam!

 • atrek 27 lutego, 2016

  Dla mnie szkołą seksu były http://boginiesexu.pl/

 • Jagoda 25 kwietnia, 2017

  tez chce do takiej szkoly :)))

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ