Thursday, May 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Rozpocznij owocową przygodę z nową pastą do zębów dla dzieci SEYSSO Kids Penguin

Rozpocznij owocową przygodę z nową pastą do zębów dla dzieci SEYSSO Kids Penguin

Zdrowe nawyki od kołyski

Seysso pasta do zębów

fot. materiał Partnera

Marka SEYSSO wprowadziła do swojej oferty wyjątkową propozycję dla dzieci. Owocowa nowość SEYSSO Penguin to nie tylko pasta do zębów ‒ to zaproszenie do odkrywania zdrowych nawyków, zachęcające do tego, aby zmieniać rutynę w ekscytującą przygodę. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat pasta dołącza do pozostałych produktów z rodziny SEYSSO Kids, budując kompletne porfolio do higieny jamy ustnej dla najmłodszych

 

Wybierając pastę do zębów dla najmłodszych warto zwrócić szczególną uwagę na jej skład. Nowa pasta SEYSSO Penguin wzmacnia szkliwo i skutecznie zapobiega powstawaniu próchnicy, co daje rodzicom pewność, że dbają o zdrowie zębów swojego dziecka od najmłodszych lat. Pasta zawiera kompozycję składników starannie dobranych do potrzeb dzieci, w tym nanohydroksyapatyt i fluor, które działają synergistycznie. Nanohydroksyapatyt, nazywany inaczej płynnym szkliwem, jest odpowiedzialny m.in. za odbudowę szkliwa, jednocześnie zwiększając jego naturalną ochronę. Zawartość fluoru na poziomie 1000 ppm, zgodnie z zaleceniami Europejskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (EAPD), gwarantuje skuteczną ochronę bez żadnych obaw.

 

fot. materiał Partnera

Pasta SEYSSO Penguin to idealny wybór dla małych odkrywców świata zdrowych zębów, poszukujących nowych wrażeń i smaków. Owocowa kompozycja smakowa pasty w naturalny sposób motywuje do higieny jamy ustnej, czyniąc z niej przyjemny rytuał. Apetyczne połączenie malin i jagód sprawia, że dzieci chętniej sięgają po szczoteczkę i pastę. Z czasem uczy to regularności i doskonali w praktyce mycia zębów od najmłodszych lat.

 

Konsystencja pasty i niski stopień spieniania pozwalają w pełni wykorzystać potencjał pielęgnacji sonicznej. Dla skutecznej ochrony jamy ustnej i uzyskania najlepszych efektów SEYSSO zaleca stosować pastę dwa razy dziennie.

 

Nowość! SEYSSO Kids Penguin pasta dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat
Pojemność 75 ml, cena 14.90 zł

 

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ