Friday, December 8, 2023
Home / PARTNER MK  / Różowy Październik – walka o świadomość raka piersi z marką SYLVECO

Różowy Październik – walka o świadomość raka piersi z marką SYLVECO

bo świadomość jest ciągle zbyt niska

Rak piersi

rak-piersi-miasto-kobiet

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi. W tym czasie cały świat głośno mówi na temat samobadania piersi, profilaktyki i diagnostyki nowotworów. Ten temat jest niezwykle istotny również dla firmy SYLVECO, dlatego nie przechodzi obok niego obojętnie i stawia na edukowanie Polek w kwestii samobadania piersi

 

Według przerażających statystyk, co 2 minuty jedna kobieta w krajach UE dowiaduje się, że ma raka piersi, a co 6 minut jedna przegrywa walkę z tą straszną chorobą. Jednak kilka minut, raz w miesiącu, poświęcone na samobadanie piersi może zwiększyć szanse na wykrycie guza we wczesnym stadium rozwoju. Dlatego firma SYLVECO postanowiła w październiku postawić na edukację Polek w kwestii samobadania piersi, podnosząc tym samym szanse na wczesne wykrycie choroby i pełne wyleczenie.

Rak piersi

fot. materiał Partnera

Świadomość to nasza siła

Do sprzedaży wprowadzono limitowaną, różową pomadkę-cegiełkę marki VIANEK, z której sprzedaży dochód w całości zostanie przekazany na rzecz fundacji Oko w Oko z Rakiem. Fundacja wspiera kobiety przechodzące leczenie onkologiczne i ich rodziny, edukuje na temat profilaktyki nowotworowej i zdrowego stylu życia. W poprzednim roku firma przekazała fundacji aż 25 tys. zł.

 

Promowanie profilaktyki raka piersi to w październiku priorytetowy temat dla firmy SYLVECO. Oprócz poruszania tego tematu w Social Mediach SYLVECO i VIANEK, marka do każdego zamówienia, złożonego w tym miesiącu, dołączy ulotkę z instrukcją samobadania piersi, aby dotrzeć do jak największej liczby Polek. Ulotka została przekazana przez fundację Oko w Oko z Rakiem, z którą firma działa już od kilku lat i po raz kolejny wspiera akcję Różowy Październik.

fot. materiał Partnera

Edukacja z Uśmiechem – Aga Szuścik w Akcji

Akcję SYLVECO wspiera również Aga Szuścik, która nie tylko jest kreatywną osobą, ale także nieustraszoną edukatorką. Jej wyjątkowy sposób przekazywania informacji o ginekologii, profilaktyce onkologicznej i walki z rakiem jest inspiracją dla wielu kobiet. Można śledzić ją na Instagramie oraz na stronie internetowej www.agaszuscik.com.

 

SYLVECO wierzy, że wiedza to moc, a profilaktyka i wczesna diagnostyka to klucz do wygrania nierównej walki z rakiem piersi. Firma marzy o stworzeniu społeczeństwa, które jest świadome i gotowe stawiać czoła tej trudnej chorobie.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ