Thursday, February 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Różowy październik w Sylveco

Różowy październik w Sylveco

Szczytny cel ‒ wesprzyjmy go razem

Box Sylveco

fot. materiał Partnera

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi – nie stoimy obok, tylko działamy RAZEM! Firma SYLVECO wspólnie z firmami Ania Kruk (biżuteria), Słodki Wosk (świece sojowe) i Premium Rosa (soki i herbaty owocowe) postanowiła stworzyć LIMITOWANY zestaw, ze sprzedaży którego cały dochód zostanie przeznaczony na Fundację Oko w Oko z Rakiem

 

 

Z Fundacją tą firma SYLVECO współpracuje od kilku lat, wspierając jej działania i przekazując produkty dla podopiecznych i wolontariuszy. W październikowym „różanym” zestawie znajdują się naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała ROSADIA i OLEIQ. Oprócz tego zestaw zawiera również delikatną bransoletkę na różowym sznurku z pozłacanymi elementami od ANIA KRUK. Zapachowa świeca marki SŁODKI WOSK będzie umilać czas podczas popijania herbaty Kobiece dni od PREMIUM ROSA. Zestaw można zakupić w sklepie internetowym www.sylveco.pl w cenie 250 zł.

fot. materiał Partnera

Dodatkowo w sklepie internetowym SYLVECO przez cały październik będzie można zakupić cegiełkę w postaci limitowanej wersji pomadki łagodzącej VIANEK w specjalnym opakowaniu – koszt takiej pomadki to 10zł. Cały dochód ze sprzedaży pomadek również zostanie przeznaczony na Fundację Oko w Oko z Rakiem. Przez cały październik do każdego zamówienia złożonego w sklepie internetowym SYLVECO dołączona będzie instrukcja, opracowana przez Fundację Oko w Oko z Rakiem, przedstawiająca sposób samobadania piersi.

 

Rocznie ponad 16 tys. kobiet i ok. 100 mężczyzn słyszy diagnozę: rak piersi. Niestety, w przypadku aż 30% pacjentek choroba wykrywana jest zbyt późno. Dlatego apelujemy – badaj się!

baner Sylveco

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ