Friday, June 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Różne oblicza kobiecej natury w obiektywie – konkurs Clochee

Różne oblicza kobiecej natury w obiektywie – konkurs Clochee

Czasem warto popatrzeć na nas przez obiektyw

Konkurs Clochee plakat

materiały Prasowe Partnera

Każda kobieta jest zmienna i ma kilka twarzy – bywa wrażliwa i delikatna, czuła i empatyczna, potrzebująca troski. Bywa także silna i dzika, pragnie spokoju lub wyzwań. Jaka zatem jest jej natura? Clochee organizuje konkurs fotograficzny, który pozwoli podkreślić różne oblicza współczesnej kobiety

 

Konkurs fotograficzny Clochee

Clochee to marka założona przez kobiety i głównie dla kobiet. Jej współzałożycielka i prezes często uczestniczy w dyskusjach m.in. na temat problemów i spraw kobiet oraz Matki Ziemi. Tematyka organizowanego konkursu fotograficznego łączy oba te nurty i pozwala na dowolne interpretacje. Głównym celem i przesłaniem akcji jest podkreślenie, że nie można kobiet zamknąć w określonych ramach, a każda ma prawo do bycia sobą, samorealizacji oraz samoakceptacji.

Pomysł na konkurs pojawił się podczas rozmów zespołu Clochee, a za inspirację posłużyły prace Maksymiliana Ławrynowicza, fotografa specjalizującego się w fotografii, ukazującej kobiece oblicza. Najlepsze prace będą prezentowane na wernisażu w budynku szczecińskiej Filharmonii 13 października 2021 roku podczas kobiecego tygodnia.

Weź udział w konkursie „Oblicza kobiecej natury”

Udział w konkursie Clochee to szansa dla miłośników fotografii na zaprezentowanie autorskiej wizji, wykorzystanie swojej kreatywności oraz fantazji w interpretacji tematu „Oblicza kobiecej natury”. Daje on szerokie możliwości przedstawienia kobiety w sposób oryginalny i niekonwencjonalny, ujęty w portrecie kreatywnym.

Stworzenie dobrej pracy to również okazja na zaistnienie podczas wernisażu organizowanego przez Filharmonię. Fotografia, która zdobędzie pierwsze miejsce, będzie na okładce magazynu „Prestiż”, a jej autor lub autorka otrzyma naturalne kosmetyki Clochee. Dodatkową nagrodą jest zaproszenie na plan zdjęciowy Maksymiliana Ławrynowicza, udział w wernisażu 2022 z cyklu „Projekt Kobiety”, a także podwójne zaproszenia do Filharmonii.

Prace można wysyłać na adres konkurs@clochee.com do 24 września 2021 roku.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ