Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / RozkFITnij w 2018 i bądź już Zawsze Zgrabna

RozkFITnij w 2018 i bądź już Zawsze Zgrabna

Polecamy motywujące spotkanie dla kobiet!

Patrycja Tłustochowicz podczas 15. spotkania Klubu Miasta Kobiet / fot. K. Isakiewicz

Słyszałaś już o Spotkaniach Zawsze Zgrabnych Kobiet? To jedyne takie wydarzenie dla pań w mieście. Otrzymasz na nim komplet specjalistycznej wiedzy, poznasz inne, inspirujące kobiety. A wszystko po to, by dotrzeć do drzemiącej w tobie motywacji!

Te spotkania przeznaczone są dla kobiet, które są już zmęczone ciągłym byciem na diecie i brakiem efektów i chcą zarabiać więcej (badania udowodniły, że osoby które chudną, stają się pewniejsze siebie, co wprost przekłada się na ich zarobki).

Czego się dowiesz?
1) Jakie jest 6 powodów, dla których nie potrafmy utrzymać osiągniętej wagi – poznasz Krąg Świadomego Życia,
2) Jak konstruować cele i konsekwentnie je realizować,
3) Nauczysz się bilansować dietę bez liczenia kalorii,
4) Razem oswoimy Hashimoto – m.in. dowiemy się, jak badanie trychologiczne może pomóc w prawidłowej diagnozię

PRELEGENCI:

Patrycja Tłustochowicz – dyplomowany psychodietetyk, jeden z pierwszych w Polsce, czyli ktoś, kto łączy trzy przestrzenie: dietetykę, psychologię oraz terapię poznawczo-behawioralną. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
W swojej pracy, jako certyfikowany trener stylów myślenia, wykorzystuję metodologię FRIS.

Patrycja Tłustochowicz podczas 15. spotkania Klubu Miasta Kobiet / fot. K. Isakiewicz

Monika Maciąg – dietetyk, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku dietetyka. Swoje doświadczenie zdobywała, pracując w szpitalu pośród osób z chorobami dietozależnymi i przygotowując programy żywieniowe m.in. dla osób chorych na cukrzycę.

Joanna Sroka – kosmetolog, trycholog, mgr inżynier technologii chemicznej, pasjonatka nowoczesnych technik w walce z problemami skóry. W swojej pracy wykorzystuje holistyczne podejście do klienta oraz problemów z jakimi się do niej zgłasza.

Gościem honorowym będzie pani Jagna Marczulajtis-Walczak: polska snowbordzistka i polityk. Czternastokrotna złota medalistka mistrzostw Polski w snowboardzie; podwójna mistrzyni świata juniorek, mistrzyni i wicemistrzyni Europy. Brała udział w zimowych igrzyskach olimpijskich w Nagano (1998), w Salt Lake City (2002) (zajęła tam 4. miejsce w slalomie równoległym) oraz w Turynie (2006). Dwukrotnie wygrywała zawody Pucharu Świata: w Bad Gastein (2004) i w Nendaz (2006). W 2004 zajęła siódme, najwyższe w swojej karierze, miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata.

CO: RozkFITnij w 2018 i bądź już Zawsze Zgrabna!
GDZIE: Hotel Farmona, ul. Jugowicka 10c, Kraków
KIEDY: 7 lutego 2018, 17.00-20.00

więcej TUTAJ 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ