Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / „Rozbroić narcyza. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie”

„Rozbroić narcyza. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie”

Rozbroić narcyza. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie to doskonały przewodnik przetrwania dla osób będących w relacji z narcyzem. Książka ukaże się już 17 września.

Rozbroić narcyza. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie

Rozbroić narcyza. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem

To może być mąż, koleżanka z pracy czy najlepsza przyjaciółka. Ma wiele wspaniałych cech, ale potrafi doprowadzić do szału. Kto taki? Narcyz! Jak nie przestać go lubić? Co zrobić, by jego problemy nie zdominowały całkowicie naszego życia? Na ratunek spieszy Wendy Behary ze swoją nową książką pt. Rozbroić narcyza. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie.

 

Rozbroić narcyza. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie

Rozbroić narcyza. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie / fot. materiał prasowy

• Jakie są źródła narcyzmu?

• Dlaczego ulegamy urokowi narcyza?

• Jak zadbać o siebie w relacji z narcyzem?

• Jak radzić sobie z narcystycznym rodzicem czy partnerem?

Na te i wiele innych pytań odpowiada autorka tej książki. Dzięki niej poznasz skuteczne sposoby radzenia sobie z osobą, która stanowi centrum własnego świata. Dowiesz się, dlaczego narcyz jest, jaki jest, jak postrzega świat i jak za pomocą empatycznej konfrontacji przełamać jego mechanizmy obronne. Nauczysz się wyznaczać granice w waszej relacji, by móc zadbać o zaspokojenie własnych potrzeb i swój rozwój osobisty, a także poznasz siedem darów komunikacji z narcyzem.

Rozbroić narcyza. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie to doskonały przewodnik przetrwania dla osób będących w relacji z narcyzem. Książka ukaże  się już 17 września.

Wszystkim, którzy mają do czynienia z osobami narcystycznymi, zdecydowanie należy polecić lekturę książki Wendy T. Behary i wzięcie sobie do serca jej rad. „Rozbroić narcyza” zawiera wiele celnych sugestii i wnikliwych spostrzeżeń, stanowi więc przełom w jednej z najtrudniejszych kwestii w dziedzinie psychologii. Daniel Goleman, autor „Inteligencji emocjonalnej”

***

Wendy Behary – założycielka i wieloletnia dyrektor Cognitive Therapy Center w New Jersey, członkini Cognitive Therapy Center i Schema Therapy Institute w Nowym Jorku. Jest również współzałożycielką i członkinią Academy of Cognitive Therapy. Prowadzi prywatną praktykę, a specjalizuje się w terapii narcyzmu i terapii par.

Premiera 17 września!

Źródło: Wydawnictwo GWP

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ