Monday, July 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Róż na zdrowie – niecodzienna akcja w Galerii Bronowice

Róż na zdrowie – niecodzienna akcja w Galerii Bronowice

Czas dla kobiet

Róż na zdrowie

fot. materiał Galerii Bronowice

15 października, w godz. 12.00- 18.00, w Galerii Bronowice odbędzie się wyjątkowa akcja dedykowana wszystkim kobietom Róż na zdrowie. W jej ramach będzie można m.in. skorzystać z bezpłatnych badań, porad dietetycznych, a nawet poznać techniki jogi twarzy. Na terenie centrum handlowego pojawi się także słynna Różowa Skrzyneczka ze środkami higieny osobistej. Klienci, którzy pomogą ją zapełnić, otrzymają w ramach podziękowania wrzos w doniczce

 

Uczestnicy wydarzenia Róż na zdrowie będą mieli okazję odwiedzić trzy specjalne strefy. Pierwsza z nich, Badania, porady, profilaktyka, zaoferuje bezpłatne badania wzroku i cieśnienia, a także porady dietetyczne i konsultacje. Dodatkowo przedstawiciele fundacji Wsparcie na start zaprezentują, jak prawidłowo badać swoje piersi. Przestrzeń ta będzie również miejscem akcji Dotykam = Wygrywam. Oddając tu biustonosz do recyclingu będzie można wesprzeć walkę z rakiem piersi.

 

Miłośniczki urody także znajdą dla siebie interesującą propozycję. Strefa piękna obejmie porady dotyczące odpowiedniego doboru kosmetyków i konsultacje brafitterskie. Zwolennicy domowych zabiegów będą mogli wziąć udział w warsztatach z automasażu twarzy z wykorzystaniem arabskiego olejku Busajna. Nie zapomniano o fankach aktywności fizycznej. W ramach akcji lokalne firmy zaprezentują tu szeroką ofertę zajęć sportowych.

 

Wydarzeniu towarzyszyć będzie specjalny konkurs. Zasady są bardzo proste. Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu Róż na zdrowie na Facebooku i pod postem konkursowym napisać kilka słów o tym, co robisz by zadbać o siebie. Na zwycięzców czekają karty podarunkowe o wartości 50 zł każda. Konkurs będzie trwać w dniach 3-13 października.

Galeria Bronowice dołącza do akcji Różowa Skrzyneczka

Powszechny i darmowy dostęp do środków higieny osobistej w miejscach publicznych wciąż stanowi problem. W celu jego zminimalizowania do akcji Różowa Skrzyneczka dołączy także Galeria Bronowice. Skrzyneczkę zapełnić będą mogli także klienci centrum handlowego. Każdy, kto w dniu 15 października przyniesie i przekaże hostessie środki higieny osobistej, takie jak tampony czy podpaski, otrzyma piękne wrzosy w doniczce. Punktem zbiórki produktów będzie strefa pod ringiem na poziomie 0.

 

Więcej szczegółów znajduje się na: www.galeriabronowice.pl

Galeria Bronowice, „Miejsce na Twój Czas”, to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 65 tys. m2. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta, stwarzając atrakcyjną ofertę dla klientów. Jedną z cech, wyróżniających architekturę Galerii, jest inspiracja krakowską secesją, w subtelny i wyważony sposób wiążąca styl Młodej Polski z nowoczesnością. W Galerii Bronowice znajdziemy sklepy znanych marek z różnych branż i usług, szeroką ofertę restauracyjną oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci, a także specjalną propozycję rozrywkowo-kulturalną. Znajduje się tu ponad 150 sklepów, kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów m.in.: największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, salon Media Markt, jak również dodatkowe usługi i propozycje. Należą do nich m.in.: Punkty Obsługi Mieszkańców, punkty Coworking, Strefa Rozrywki dla dzieci, Poczta Polska. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, boisko do koszykówki, skate park. Do dyspozycji przyjeżdżających jest 2 400 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach. Przed Galerią znajduje się także stacja ładowania samochodów elektrycznych, stanowiska naprawy rowerów, a także paczkomat. Inwestorem jest NHOOD Polska.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ