Monday, April 15, 2024
Home / Uroda  / Równowaga wewnętrzna: jak ją zachować w trudnych momentach życia?(video)

Równowaga wewnętrzna: jak ją zachować w trudnych momentach życia?(video)

Wewnętrzna równowaga pozwala nam cieszyć się życiem i spokojem ducha. To dzięki niej jesteśmy w stanie funkcjonować w społeczeństwie, zachowując prawidłowe relacje z innymi ludźmi: rodziną, przyjaciółmi oraz współpracownikami. Jak zachować spokój ducha w każdej

Równowaga wewnętrzna: jak ją zachować w trudnych momentach życia?

Równowaga wewnętrzna: jak ją zachować w trudnych momentach życia?

Wewnętrzna równowaga pozwala nam cieszyć się życiem i spokojem ducha. To dzięki niej jesteśmy w stanie funkcjonować w społeczeństwie, zachowując prawidłowe relacje z innymi ludźmi: rodziną, przyjaciółmi oraz współpracownikami. Jak zachować spokój ducha w każdej sytuacji? Jak utrzymać wewnętrzną równowagę nawet w tych najtrudniejszych chwilach życia?

Czym jest wewnętrzna równowaga?

Kiedy możemy mówić o wewnętrznej równowadze? Ten stan to nic innego, jak harmonia pomiędzy naszą duszą, emocjami, umysłem oraz ciałem. Każdy z tych elementów odgrywa ważną rolę, a jego „niedopasowanie” do pozostałych może zakłócać naszą wewnętrzną równowagę. Takie problemy najczęściej pojawiają się w chwilach, które są dla nas wyjątkowo trudne. Konflikt rozumu z emocjami bywa problemem pojawiającym się najczęściej. Gdzie szukać pomocy w trudnych sytuacjach? Jak mimo trudności zachować wewnętrzną harmonię?

Jak odzyskać wewnętrzny spokój?

Problemy związane z codziennymi obowiązkami, stres oraz negatywne zjawiska zachodzące wokół nas sprawiają, że tak cenna równowaga wewnętrzna przestaje być stanem naturalnym. Staje się marzeniem, którego spełnienie nie zawsze okazuje się prostym zadaniem. Gdzie możemy szukać wsparcia w chwili, gdy ulatnia się nasza radość życia, a niepokój staje się dominującym odczuciem? Niektóre z nas korzystają z leczniczej mocy kolorów, inne z nowoczesnych kabin sensorycznych i grupowych terapii. Wśród bezcennych leków mogących złagodzić skutki wewnętrznego rozdarcia od wieków ważne miejsce zajmuje też połączona z medytacją joga, której podstawowym celem jest przywrócenie harmonii między ciałem, duszą i umysłem.

Joga: odwieczna recepta na wewnętrzny spokój

Tara Stiles ma prostą receptę, dzięki której jest w stanie zachować wewnętrzną równowagę nawet w najtrudniejszych chwilach życia. Dzięki jodze i medytacji jest w stanie spokojnie znosić przeciwności losu i dochować wierności swym ideałom. Znana instruktorka jogi, będąca jedną z ambasadorek PANDORA ESSENCE COLLECTION o konieczności zachowania tak ważnej równowagi wewnętrznej stara się pamiętać każdego dnia. Pomaga jej w tym charms, przypominający o tak ważnej w życiu pasji. To dzięki niej zasłynęła jako instruktorka jogi, której programy treningowe stały się dla wielu kobiet receptą na zachowanie wewnętrznej równowagi nawet w najtrudniejszych momentach życia.

Równowaga wewnętrzna: jak ją zachować w trudnych momentach życia?

Równowaga wewnętrzna: jak ją zachować w trudnych momentach życia?

Brak wewnętrznej równowagi może poważnie utrudniać życie w społeczeństwie i zakłócać odbiór otaczającego nas świata. Negatywne emocje i stres są częstymi bolączkami tych, którym nie udaje się żyć w harmonii z samym sobą. Każda z nas powinna zatem, w trosce o własne szczęście, kierować swym życiem w taki sposób, by zachować wewnętrzną równowagę i cieszyć się bezcennym spokojem ducha.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ