Sunday, July 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Rowerek Smart Trike – najlepszy prezent dla twojego dziecka

Rowerek Smart Trike – najlepszy prezent dla twojego dziecka

Czy warto podarować go dziecku?

Rowerek Smart Trike

Rowerek Smart Trike / fot. materiały prasowe

Są takie zabawki, które po prostu dobrze jest mieć. Mogą być idealnym prezentem – świątecznym, urodzinowym, ale i takim bez okazji. Jedną z nich jest z całą pewnością rowerek Smart Trike. Ucieszy i dziewczynkę, i chłopca. Co więcej, sprawi radość także rodzicom, którzy będą mogli urozmaicić dziecku codzienne spacery. Warto podkreślić, że rowerek 8w1 nie tylko daje frajdę, ale także bezpieczeństwo – jest bowiem dopasowany do etapów rozwoju twojego maluszka. Co jeszcze warto wiedzieć?

Rowerek trójkołowy – czy warto podarować go dziecku?

Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele modeli. Możesz przebierać między rowerkami z plastiku, z metalu, z doczepianymi daszkiem, rączką dla rodzica lub bez… W pierwszym momencie w sklepie można dostać zawrotów głowy od nadmiaru informacji! Dlatego warto dobrze się przygotować do takiej wizyty. My zdradzamy natomiast, dlaczego rowerek 8w1 będzie najlepszym rozwiązaniem ze wszystkich.

Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami rowerków trójkołowych dla dzieci polegają przede wszystkim na tym, od kiedy i jak długo można z nich korzystać. Zdecydowana większość z nich przeznaczona jest dla dzieci, które już samodzielnie siedzą. Niestety, ich rozmiary sprawiają, że już po kilku miesiącach dziecko jest za duże. Co więcej, choć początkowo brak pedałów sprawdza się i jest wręcz mile widziany, po jakimś czasie nudzi dziecko i sprawia, że rzuca zabawkę w kąt. Rowerek 8w1 to rozwiązanie, które zażegnuje wszystkie te problemy.

Rowerek trójkołowy Smart Trike możesz podarować już 6-miesięcznemu maluszkowi. Najpierw posłuży mu jako wózek spacerowy. Producenci bowiem wzięli pod uwagę potrzeby najmłodszych i umożliwili rodzicom odchylenie oparcia siedziska tak, by nawet niesiedzący jeszcze szkrab mógł nim podróżować. W tym czasie jego głowę wspiera oczywiście odpowiedni zagłówek, a twarz i oczy chroni specjalna budka z zabezpieczającym filtrem UV. Jednocześnie jednak rowerek 8w1 będzie dawał dużo radości także starszym dzieciakom! To zabawka, która będzie towarzyszyła im jeszcze w drodze do przedszkola. Jak to możliwe?

Rowerek Smart Trike – od niemowlęcia do przedszkolaka

Rowerek Smart Trike

Rowerek 8w1 / fot. materiały prasowe

Jak to możliwe, że rowerek 8w1 sprosta oczekiwaniom i potrzebom zarówno kilkumiesięcznego szkraba, jak i 2- czy 3-letniego małego człowieka? To proste. Producenci przeanalizowali cały rozwój dziecka. Przeanalizowali krok po kroku wszystkie elementy jego rozwoju, wyróżniając 7 najważniejszych. Tak powstał rowerek Smart Trike, który uwzględnia wszystko to, co najważniejsze, zapewniając wygodę podróży i bezpieczeństwo w czasie spacerów.

Pierwszy etap w dużym skrócie opisaliśmy wyżej – to czas pomiędzy 6. a 9. miesiącem życia, kiedy dziecko jeszcze samodzielnie nie siedzi. Wtedy rowerek Smart Trike służy jako wózek spacerowy. Z biegiem czasu jednak wszystko się zmienia. Stopniowo zwiększa się zainteresowanie dziecka otaczającym go światem. Maluch nie chce już tylko ciągle patrzeć na twarz swojego rodzica. Dlatego rowerek 8w1 umożliwia sprytne odwrócenie siedziska tak, by dziecko patrzyło do przodu.

To tylko początek. Rowerek Smart Trike daje bowiem wiele więcej możliwości. Wraz z upływem czasu i zwiększaniem się samodzielności maluszka, możesz m.in. zamienić podnóżek niemowlęcy na wersję dla starszych dzieci, a później – pedały. Przychodzi czas zdjęcia budki, podniesienia oparcia czy obniżenia uchwytu dla rodzica. Wszystko to w odpowiednim czasie, bo najważniejsze jest to, by dziecko było gotowe i czuło zaufanie oraz wsparcie ze strony mamy i taty. Co ważne, na każdym etapie maluch jest bezpieczny. Rowerek Smart Trike wyposażony jest w 5-punktowe pasy i pałąk.

Dodatkową zaletą jest jego wyjątkowa mobilność. Rowerek Smart Trike składa się w bardzo łatwy sposób. Możesz niemal zawsze go mieć przy sobie. Po złożeniu bowiem zajmuje niewiele miejsca i bez trudu zmieści się w bagażniku niemal każdego samochodu. Sprawdzi się więc nie tylko w czasie codziennych zabaw, ale także podczas rodzinnych dalekich wyjazdów.

źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ