Friday, June 21, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Celebryci na Festiwalu Kobiet

Celebryci na Festiwalu Kobiet

W minioną niedzielę w warszawskim Traffic Clubie odbył się kolejny Festiwal Kobiet. Tym razem na spotkaniu o tematyce kobiecej błyszczało wiele gwiazd

W minioną niedzielę w warszawskim Traffic Clubie odbył się kolejny Festiwal Kobiet. Tym razem na spotkaniu o tematyce kobiecej pojawiło się wiele znanych osób, np. Teresa Rosati i Ilona Felicjańska. Była też Maja Frykowska i stylista Piotr Sałata. Zobacz jak bawili się celebryci!

Celebryci na Festiwalu Kobiet

Zdjęcie 1 z 5

Na Festiwalu Kobiet Ilona Felicjańska oraz Anita Nawrocka wystąpiły z akcją społeczną „Pamiętaj o samokontroli”

W ramach Festiwalu Kobiet odbyły się panele dyskusyjne poświęcone modzie, urodzie, zdrowiu oraz rozwojowi osobistemu. Swoją obecnością spotkanie uświetnili: Teresa Rosati, która opowiedziała o najnowszej kolekcji, Maja Frykowska oraz Piotr Sałata, opowiadający o metamorfozach, nie tylko gwiazd.

O swojej przygodzie z modą opowiadały także młode aktorki Aleksandra Radwańska oraz Marta Wierzbicka. Dziewczyny zdradziły swoje zawodowe plany na przyszłość.

To nie koniec gwiazd! Na Festiwalu Kobiet Ilona Felicjańska oraz Anita Nawrocka wystąpiły z akcją społeczną „Pamiętaj o samokontroli”. Rozmawiały nie tylko o uzależnieniach ale także wskazywały drogę do pokochania samej siebie.

Nie zabrakło także tematów poświęconych rozwojowi osobistemu oraz karierze. Psycholodzy z Przystani Psychologicznej podjęli tematykę piękna wewnętrznego, a specjalistki z Pracowni Kariery Open Mind, wskazały drogę do satysfakcji zawodowej. Tematyka sportowa także zagościła na Festiwalu – można było wykonać pomiar tkanki tłuszczowej oraz zapoznać się z ofertą Holmes Place czy zapisać na zajęcia z jogi.

Ponadto autorka książki Przysłownik zabrała nas w podróż w czasie i wyjaśniła pochodzenie popularnych przysłów, oraz przypomniała te zapomniane.

Nowinki w makijażu, modzie oraz kosmetyce zostały przedstawione w teorii oraz praktyce. Panie mogły skorzystać z zabiegów kosmetycznych z Instytutu Bandi oraz MokoLoko, wykonać makijaż pod okiem profesjonalistów z Mary Kay oraz Make Up Store. Jak prawidłowo dobrać bieliznę dzięki specjalistom marki Freya. Dodatkowo Osobista Stylistka przeprowadzała z chętnymi Paniami analizę stylu oraz zachęcała do korzystnych zmian w garderobie.

Festiwal Kobiet to także promocja młodych twórców. Projektanci związani z cyklem Designeria Trendy Show – Edyta Pietrzyk, Monika Misiak-Kołsut, Katarzyna Stanny oraz Marcin Łukaszewicz wystąpili w panelu dyskusyjnym oraz zaprezentowali swoje prace.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ