Wednesday, April 17, 2024
Home / Inne  / Rolki 2 w 1 – zabawa przez cały rok

Rolki 2 w 1 – zabawa przez cały rok

Twoja pociecha może korzystać ze sprzętu przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe, a Ty nie musisz kupować maluchowi oddzielnie rolek i łyżew

Rolki i łyżwy w jednym | fot. materiały prasowe

Łyżworolki to doskonały wybór zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Twoja pociecha może korzystać ze sprzętu przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe, a Ty nie musisz kupować maluchowi oddzielnie rolek i łyżew. Dzięki wymiennej płozie – rolkowej i figurowej lub hokejowej – dziecko korzysta w okresie wiosenno-letnim z rolek, a w zimie zakłada łyżwy. Nawet jeżeli Twoja pociecha nie jeździła do tej pory na rolkach lub łyżwach, zakup łyżworolek może obudzić w niej chęć do nauki jazdy.

Rolki i łyżwy w jednym | fot. materiały prasowe

Rolki i łyżwy w jednym | fot. materiały prasowe

Wygoda i bezpieczeństwo

Łyżworolki dziecięce zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić Twojej pociesze nie tylko maksimum wygody w czasie jazdy, ale przede wszystkim zagwarantować dziecku jak największe bezpieczeństwo. Trwałe i odporne na uszkodzenia materiały, jak stal nierdzewna płóz łyżwiarskich i aluminiowe płozy rolkowe sprawią, że sprzęt będzie służyć przez długi czas, bez względu na jego intensywną eksploatację. Wytrzymałe, odporne na ścieranie kółka rolek sprawdzą się na każdej nawierzchni. Dzięki różnej ich maksymalnej wielkości obrotowej (między innymi ABEC-3, ABEC-5, ABEC-7) z łyżworolek mogą korzystać zarówno najmłodsi użytkownicy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą, jak i starsze dzieci – miłośnicy płynnej i szybkiej jazdy. Łyżworolki takich marek jak Nils, Tempish, Powerblade czy Spokey odznaczają się niewielką wagą, nie przeszkadzają w ruchu, dzięki czemu Twoja pociecha może jeździć komfortowo przez długi czas, a jednocześnie dobrze stabilizują nogę i kostki. Wnętrze buta jest miękkie w dotyku i zapewnia stopom dobrą wentylację nawet podczas długiej i intensywnej jazdy. Trzy różne sposoby mocowania – sznurowanie, mocna klamra i zapięcie na rzep – pomagają optymalnie dopasować łyżworolki do stopy Twojego dziecka. Wszystkie funkcjonalne rozwiązania łyżworolek spełniają obowiązujące normy w zakresie użytkowania rolkowego sprzętu sportowego, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz dla swojej pociechy godny zaufania sprzęt.

Twoje dziecko może korzystać ze sprzętu przez cały rok | fot. mat. prasowe

Twoje dziecko może korzystać ze sprzętu przez cały rok | fot. mat. prasowe

Ekonomiczne rozwiązanie

Łyżworolki to ekonomiczny zakup. Sprzęt, dzięki wymiennym płozom, może służyć dziecku zarówno w lecie, jak i w zimie, ale co ważne – maluch może z niego korzystać przez kilka sezonów. A to z kolei zasługa regulacji rozmiaru buta. Jest ona kilkustopniowa i w dodatku łatwa w obsłudze. Za pomocą jednego przycisku można szybko dopasować but do stopy dziecka, nawet do kilku rozmiarów. To pomocne rozwiązanie rodzice doceniają przede wszystkim w okresie zimowym, gdy dziecko zakłada grubsze skarpetki. Wtedy dzięki regulacji rozmiaru łyżwy nie uciskają, zapewniając maksymalną wygodę w czasie jazdy.

A co spodoba się Twojemu dziecku?

Rodzice, wybierając łyżworolki dla swojej pociechy, zwracają uwagę przede wszystkim na wysoką jakość ich wykonania oraz przydatne funkcje i rozwiązania, które przełożą się bezpośrednio na jak największe bezpieczeństwo w czasie jazdy. Ale łyżworolki muszą również spodobać się ich użytkownikom. Dlatego producenci Tempish, Spokey, Nils czy Powerblade stworzyli nie tylko bezpieczne, ale i przykuwające uwagę dziecka modele łyżworolek. Odznaczają się one walorami estetycznymi, ciekawym wzornictwem i oryginalnymi zestawieniami kolorystycznym, które przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. W niektórych modelach dzieci znajdą nawet świecące kółka!

Rolki z łyżwami typu 2w1 można znaleźć tutaj: http://www.rolki.net.pl/rolki-lyzwy/

Rolki i łyżwy w jednym | fot. materiały prasowe

Rolki i łyżwy w jednym | fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • uniccshop.mn 20 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Information on that Topic: miastokobiet.pl/rolki-2-w-1-zabawa-przez-caly-rok/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ