Sunday, July 21, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Robert Kupisz pokaz kolekcji „Gelem” zima 2013/14 (zdjęcia)

Robert Kupisz pokaz kolekcji „Gelem” zima 2013/14 (zdjęcia)

14 grudnia 2012 roku w Hali Transcolor odbył się pokaz najnowszej kolekcji Gelem na zimę 2013/14, autorstwa znanego polskiego projektanta Roberta Kupisza. Po inspiracjach patriotycznych, fascynacji rock&roll’em i dzikim zachodem, czwarta autorska kolekcja została zainspirowana

14 grudnia 2012 roku w Hali Transcolor odbył się pokaz najnowszej kolekcji Gelem na zimę 2013/14, autorstwa znanego polskiego projektanta Roberta Kupisza. Po inspiracjach patriotycznych, fascynacji rock&roll’em i dzikim zachodem, czwarta autorska kolekcja została zainspirowana wielobarwną kulturą cygańską.

Robert Kupisz pokaz kolekcji „Gelem” zima 2013/14

Zdjęcie 1 z 17

fot. Moët Hennessy Polska

 

Zaskakującym bohaterem spektaklu była również pierwsza polska, luksusowa marka Belvedere Vodka, która od lat towarzyszy największym wydarzeniom modowym na świecie.

Robert Kupisz po raz kolejny udowodnił, że zasługuje na miano jednego z najlepszych polskich projektantów. Dążenie do wolności i nie poddawanie się utartym konwenansom, wsłuchiwanie się we własny instynkt, są wartościami bardzo bliskimi Robertowi. Bliski też jest mu styl, w którym można się bawić i używać wyobraźni, zestawiać ze sobą praktycznie wszystko. Liczy się niepowtarzalność i bycie autentycznym.

Partnerem tego niezwykłego wydarzenia i zaskakującym bohaterem samego pokazu była marka Belvedere Vodka – pierwsza polska, ekskluzywna wódka. Ten ulubiony trunek światowych celebrytów, pojawia się zawsze tam, gdzie moda, muzyka i splendor, m.in. w czasie Tygodni Mody w Paryżu, Londynie, Nowym Yorku i Mediolanie. Luksusowa marka robiąca zawrotną karierę poza granicami kraju, silnie związana zarówno z Polską, jak i światową modą, doskonale wpisała się w klimat tego niecodziennego wydarzenia. Zarówno Robert Kupisz, jak i Belvedere Vodka kojarzone są z polskością, twórczą kreacją, wyznaczaniem nowych trendów. Wielbicielkami projektów Roberta są miedzy innymi Magda Mielcarz, Patricia Kazadi czy Iza Kuna, zaś największymi amatorami polskiej wódki – Usher, Sophia Bush, M. J. Blige, a nawet sam książę Harry.

Całość kolekcji Gelem Zima 2013/14 zachowuje ciągłość stylu, jaki od trzech sezonów proponuje Robert. Nowe propozycje idealnie połączą się z poprzednimi kolekcjami projektanta tworząc niepowtarzalny styl Kupisza.

Na charakterystycznych, luźnych fasonach, klasyczna czerń przeplatała się z wielobarwnymi zdobieniami i detalami, zaczerpniętymi ze sztuki oraz niepowtarzalnego świata kultury romskiej. Niespodzianką dla zaproszonych na spektakl widzów były niesione przez modeli na wybiegu butelki Belvedere (RED)TM, które stanowiły wyjątkowy dodatek do zaprezentowanych tego wieczoru kreacji. Symboliczny toast weselny kieliszkami Belvedere Vodka, wznieśli zarówno zaproszeni goście, jak i modele, którzy świętowanie sukcesu rozpoczęli już na wybiegu. Czerwona butelka, pochodząca z limitowanej edycji Belvedere (RED)TM, idealnie wkomponowała się w stylistykę projektów, wieńcząc finałową scenę pokazu.

Dopełnieniem wieczoru było ekskluzywne afterparty w kultowym klubie Utopia, na które wspólnie z marką Belvedere Vodka zaprosił sam projektant. Wspaniała atmosfera sprawiła, że rozmowy o pokazie, gratulacje dla Roberta oraz zabawa przy doskonałej muzyce trwały do samego rana.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ