Thursday, May 30, 2024
Home / Kultura  / Robert Chojnancki z nowym projektem

Robert Chojnancki z nowym projektem

Nowy singiel Roberta Chojnackiego „Kochankowie w Nas" to nastrojowa i melodyjna ballada skierowana do wszystkich zakochanych.

Robert Chojnacki

Robert Chojnacki, fot. materiały prasowe

Chojnacki &. – to nowy projekt muzyczny Roberta Chojnackiego, współtwórcy muzycznego sukcesu zespołu De Mono i Andrzeja „Piaska” Piasecznego.

Robert Chojnacki

Robert Chojnacki, fot. materiały prasowe

Do nagrania singla „Kochankowie w Nas” Robert Chojnacki zaprosił tym razem Bartka Kuśmierczyka – młodego wokalistę, który zadebiutował w programach TV: „Szansa na sukces” i „X Factor”.

Klip został nakręcony w klimacie kina włoskiego lat 60′ i 70′, gdzie dużą rolę grała dbałość o detale, ładne tło i wszechobecna elegancja. Tekst utworu niesie ze sobą duży ładunek emocji, które w interpretacji młodego wokalisty – Bartka bardzo dobrze dopełniają całość. Utwór wraz z klipem to przebojowa propozycja dla wszystkich zakochanych…

Na drugą połowę roku 2012 zapowiadany jest kolejny projekt muzyczny uznanego kompozytora – saksofonisty – Roberta Chojnackiego, który przedstawi się Państwu w nowym pomyśle autorskim. U jego boku zobaczymy m. in. wokalistę młodego pokolenia – Bartka Kuśmierczyka.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ