Monday, July 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Rina Cossack – „Raindrops” (zdjęcia)

Rina Cossack – „Raindrops” (zdjęcia)

Klasyczne, minimalistyczne formy z subtelnymi falbanami, podkreślając kobiece linie - taka właśnie jest nowa kolekcja Riny Cossack "Raindrops"

Inspiracją do stworzenia kolekcji „RAINDROPS” RINA COSSACK, stała się wiosenna pogoda, obfitująca w opady deszczu. W kroplach deszczu odbija się światło, przenikają przez nie barwy, dlatego ważnym elementem kolekcji jest lekka struktura i transparentność tkanin. Klasyczne, minimalistyczne formy kontrastują z subtelnymi falbanami, podkreślają kobiece linie. Kolorem przewodnim jest pastelowy błękit. W kolekcji pojawia się także śmietanowa biel, ciepła szarość, słoneczny żółty i intensywny róż.

W tym sezonie projektantka proponuje modne, krótkie szorty, spodnie garniturowe, podwyższone stany, lekkie płaszcze, krótkie, pudełkowe topy i marynarki. Nie zabraknie też eleganckich sukni wieczorowych i koktajlowych.

Sesja zdjęciowa kolekcji „RAINDROPS” RINA COSSACK

Rina Cossack - kolekcja Raindrops

Zdjęcie 1 z 8

fot. Monika Motor

 

Fotograf: Monika Motor (www.monikamotor.com)

Modelka: Marta T./ Eastern Models (easternmodels.pl)

MUA: Marta Gacka (magdagacka.com)

Hair: Magdalena Tucholska @MagsHairStylist

Producent sesji: Justyna Żmijewska

Sesja powstała na tętniących życiem ulicach Londynu. Nowoczesna architektura miasta oraz symbole Wielkiej Brytanii idealnie komponują się z kolorowymi i kobiecymi propozycjami marki RINA COSSACK na sezon SS2014. Geometryczne linie budowli i przeszklone powierzchnie nawiązują do konstrukcji oraz przeźroczystości pojawiających się w kreacjach.

[Not a valid template]

Kolekcja RAINDROPS jest już dostępna w RINA COSSACK Atelier przy placu Konstytucji 5/13 w Warszawie. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ