Monday, July 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Rimmel Stay Matte w Krakowie

Rimmel Stay Matte w Krakowie

Rimmel, znana na całym świecie marka kosmetyczna, w grudniu zaprasza studentki, i nie tylko, na spotkania – prezentacje super lekkiego i matującego podkładu Rimmel Stay Matte. W najbliższą środę, 4 grudnia 2013 r., Rimmel Stay

Rimmel Stay Matte w Krakowie

Rimmel Stay Matte w Krakowie / fot. materiał prasowy

Rimmel, znana na całym świecie marka kosmetyczna, w grudniu zaprasza studentki, i nie tylko, na spotkania – prezentacje super lekkiego i matującego podkładu Rimmel Stay Matte. W najbliższą środę, 4 grudnia 2013 r., Rimmel Stay Matte zagości na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Rimmel Stay Matte w Krakowie

Rimmel Stay Matte w Krakowie / fot. materiał prasowy

Dla uczestników marka Rimmel przygotowała różnego typu atrakcje. Dziewczyny będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu wykonanego przez zespół makijażystów Rimmel. Gościem specjalnym spotkania będzie oficjalny makijażysta marki Rimmel – Andrzej Sawicki wraz z zespołem. Makijażyści podzielą się swoją wiedzą dotyczącą sztuki makijażu oraz podpowiedzą, jak najlepiej wykorzystać właściwości podkładu Rimmel Stay Matte, aby zachwycać promienną cerą i modnym makijażem.

Na uczestniczki czekać będzie również specjalna strefa foto, w której będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie, które później wezmą udział w konkursie na profilu marki na Facebooku.

W strefie produktu będzie można zapoznać się z prezentacjami produktów Rimmel, m.in. z najnowszym matującym produktem Stay Matte, a w strefie konkursowej organizator przygotował interesujące konkurencje. Na zwyciężczynie czekają zestawy kosmetyków Rimmel.

Marka zadbała też o entuzjastów aplikacji mobilnych. Na terenie wydarzenia uczestnicy, korzystając ze smartfonów, będą mogli wziąć udział w pełnej nagród zabawie.

Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny. Wstęp od 12.00 do 17.00.

Co: Rimmel Stay Matte

Gdzie: Kraków, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. prof. St. Łojasiewicza 4

Kiedy: 4.12.2013, od 12:00 do 17:00

Cykl wydarzeń z marka Rimmel na polskich uczelniach rozpoczął się w Warszawie, a zakończy spotkaniem na Uniwersytecie Wrocławskim. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 카지노 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More Info here to that Topic: miastokobiet.pl/rimmel-stay-matte-w-krakowie/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ