Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Rihanna for River Island (zdjęcia+video)

Rihanna for River Island (zdjęcia+video)

River Island ogłasza kontynuację współpracy z Rihanną – światowej sławy artystką i niekwestionowaną ikoną stylu. Jesienno-zimowa kolekcja trafi do sprzedaży już 12 września.

River Island ogłasza kontynuację współpracy z Rihanną – światowej sławy artystką i niekwestionowaną ikoną stylu. Jesienno-zimowa kolekcja trafi do sprzedaży już 12 września.

Rihanna for River Island

Zdjęcie 1 z 8

fot. Lachlan Bailey

Na kolekcję składa się 80 projektów, które łączą w sobie miejski, luźny styl z wyrafinowanym szykiem. Wyraźny jest silny nacisk na prostotę formy oraz ukłon w stronę sportowych inspiracji. W  linii Rihanny spójnie wykorzystano różnorodne materiały i wzory – metaliczny połysk, szkocką kratę, kamuflażowy wzór, kwiaty, paski i skórzane elementy. Długie dżersejowe sukienki, skórzane krótkie topy, kurtki typu bomber, kozaki za kolano, czapki, bluzy oraz bielizna –- wszystko w spójnej, jednocześnie mocnej i delikatnej palecie kolorystycznej – to najnowsza propozycja River Island.

Jesienna edycja projektów Rihanny trafi do sprzedaży już 12 września 2013 roku i będzie składała się z bardziej sportowych elementów. Zimowa część kolekcji ukaże się natomiast w listopadzie – będą to modele prezentujące przede wszystkim szyk i glamour, odpowiednie na sylwestrowy i karnawałowy czas. Ubrania z linii Rihanna for River Island będzie można znaleźć w wybranych salonach stacjonarnych oraz w sklepie online.

[Not a valid template]

Autorem zdjęć do kampanii jest Lachlan Bailey, a stylizacje wykonał Mel Ottenberg. Twarzami kampanii zostały modelki – Ji Hye Park, Nayasha Kusakina, Milou Van Grossen oraz Tati Cotliar. Nad całokształtem sesji zdjęciowej czuwała Rihanna. Zdjęcia z backstage’u wykonała Melissa Forde.(źródło:materiał prasowy)

Wideo prezentujące kampanię

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ