Tuesday, April 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Rewolucja w kuracji przeciwstarzeniowej

Rewolucja w kuracji przeciwstarzeniowej

Nuxuriance® Ultra to nowa gama pielęgnacyjna o „globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym dla wymagających kobiet.

fot. materiały prasowe

Nuxuriance® Ultra to nowa gama pielęgnacyjna o „globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym dla wymagających kobiet. Bazuje ona na innowacyjnych badaniach botanicznych Laboratorium Nuxe – składniku nowej generacji – komórkach Bi-Kwiatowych, stworzonych z Bungewilli oraz Szafranu

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Po raz pierwszy w historii kosmetologii, firmie Nuxe udało się zamknąć cenne cząsteczki kwiatu Szafranu w aktywnych komórkach Bugenwilli. Dzięki temu wzmocniono ich synergiczne działanie. Zwykle, „tradycyjne” komórki roślinne pozyskiwane są z roślin jednego gatunku. Natomiast w najnowszym odkryciu Laboratorium Nuxe – komórkach roślinnych Bi- Kwiatowych, wchodzących w skład Nuxuriance® Ultra, aktywne cząsteczki z niezwykle cennego kwiatu Szafranu, zostały zamknięte w komórkach innego kwiatu, Bugenwilli. W efekcie uzyskano niezwykle skuteczne działanie, skierowane na osiągnięcie konkretnych celów, rozłożonych w czasie.Każdy produkt z gamy zawiera miliony komórek Bi-Kwiatowych, stworzonych z Szafranu i Bugenwilli, których działanie harmonizuje z dodatkowymi składnikami aktywnymi, dobranymi specjalnie dla ich uzupełniających właściwości.

W skład serii wchodzą: serum, fluid, krem o bogatej konsystencji, krem na noc , krem do pielęgnacji okolic oczu i ust , maseczka Roll-on.

Ceny kosmetyków od 141 – 191 zł , dostępne w aptekach, www.nuxe.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ