Monday, April 22, 2024
Home / PARTNER MK  / (R)ewolucja sklepów dla dorosłych

(R)ewolucja sklepów dla dorosłych

Sklepy dla dorosłych w ostatnich latach przeżywają prawdziwą rewolucję, zmieniając się z „sex shopów” w eleganckie salony erotyczne. Przyznaj się, byłaś?

fot. fotolia

Życie w dużym mieście stawia przed nami całe mnóstwo wyzwań. Morderczy pęd za karierą sprawia, że często kompletnie zapominamy o tym, by się po prostu zatrzymać i zrelaksować. Życie w pośpiechu jest bardzo stresujące, tym bardziej, że nie zawsze możemy sobie pozwolić na wzięcie choćby dnia wolnego, nie mówiąc już o wyjeździe na wakacje. Nic dziwnego, że taki tryb życia prędzej czy później skutkuje przemęczeniem i spadkiem samopoczucia. Zaniedbywanie podstawowych potrzeb, również w sferze seksualnej, może się negatywnie odbić na naszym zdrowiu, dlatego coraz częściej szukamy nowych sposobów na uatrakcyjnienie życia intymnego

fot. fotolia

fot. fotolia

Urozmaicenia naszego życia erotycznego szukamy w miejscach, do których jeszcze do niedawna nie odważylibyśmy się wejść, ze względu na społecznie panujące tabu. Sklepy dla dorosłych, bo o nich mowa, w ostatnich latach przeżywają prawdziwą rewolucję, zmieniając się z „sex shopów” w eleganckie salony erotyczne. Bardzo różnią się od biznesu, który kojarzymy z początku lat dziewięćdziesiątych. Rządziły wtedy sklepy, które już z daleka straszyły wyglądem, żywcem wyjętym z najciemniejszych uliczek dzielnicy czerwonych latarni. W takich miejscach zazwyczaj atakowała nas ostra golizna i asortyment pełen kiczu i tandety. Takie sklepy umierają śmiercią naturalną, nie będąc w stanie dopasować się do zmieniających się gustów i wymagań klientów, których coraz częściej interesuje rynek erotyczny.

Wnętrze sklepu Play Room / fot. materiały prasowe

Wnętrze sklepu Secret Place / fot. materiały prasowe

Czego Polacy szukają w sklepach dla dorosłych? Ogromnym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się stylowe akcesoria i dodatki: bielizna i biżuteria intymna, kosmetyki do masażu, jak np. zmysłowe świece do masażu ciała. Salony erotyczne oferują całe mnóstwo produktów służących higienie intymnej oraz zwiększających przyjemność ze stosunku. Zabawki erotyczne również nie są takie jak kiedyś: realistyczne kształty zastąpił nowoczesny design i kolorystyka, cechuje je także dużo większa niż kiedyś wytrzymałość i funkcjonalność. Wykonane są z bezpiecznych dla ciała tworzyw, jak silikon medyczny lub materiały bardziej luksusowe – silikon platynowy, szkło, a nawet złoto. Wiele gadżetów na pierwszy rzut oka w ogóle nie zdradza swojego przeznaczenia. Rosnące wymagania klientów zmuszają do oferowania coraz nowszych rozwiązań. Dziś możemy kupić wibrator, z którego można korzystać wspólnie podczas stosunku, jak i na odległość, sterując zabawką z poziomu aplikacji mobilnej.

Wnętrze sklepu Secret Place / fot. materiały prasowe

Wnętrze sklepu Secret Place / fot. materiały prasowe

Rewolucję sklepów dla dorosłych możemy zaobserwować także w Internecie, gdzie coraz częściej umieszczają swoją ofertę, umożliwiając dyskretną wysyłkę na wskazany przez klienta adres. Godnym uwagi miejscem na mapie Warszawy jest Salon Zmysłowej Erotyki Secret Place. Ten sklep, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, to idealny przykład nowoczesnego salonu dla dorosłych. W jego elegancko zaaranżowanych, widnych wnętrzach znajdziemy wszystko, co aktualnie modne w branży dla dorosłych. Klientem zaopiekuje się wysoce wykwalifikowany personel, który chętnie oprowadzi po sklepie, pokaże ofertę, odpowie na pytania i doradzi w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu.

ZOBACZ WNĘTRZE SKLEPU SECRET PLACE

 

 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Alex 15 marca, 2016

    Ja zakupy robię również w sklepie dla dorosłych ale w internetowym http://sexshop112.pl/ Zakupy w nim dają mi dyskrecję i możliwość odbioru paczki np w paczkomacie.

  • Janina 5 maja, 2016

    Polecam także sklep internetowy dla dorosłych dostępny pod adresem http://sexshop112.pl/ Mają bardzo bogaty wybór i niskie ceny. Sex shop ten zapewnia również dyskrecję, które była dla mnie bardzo istotna, bo zamawiałam do pracy

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ