Saturday, June 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / RevitaLash® wspiera Amazonki

RevitaLash® wspiera Amazonki

Dnia 13 czerwca 2013r w Hotelu InterContinental odbyła się konferencja prasowa marki RevitaLash®. To wyjątkowe wydarzenie zostało przygotowane w ramach ogólnopolskiej akcji profilaktyki raka piersi - "Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi" organizowanej przez firmę Plazanet i

Konferencja prasowa marki RevitaLash®

Konferencja prasowa marki RevitaLash® / fot. materiał prasowy

Dnia 13 czerwca 2013r w Hotelu InterContinental odbyła się konferencja prasowa marki RevitaLash®. To wyjątkowe wydarzenie zostało przygotowane w ramach ogólnopolskiej akcji profilaktyki raka piersi – „Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi” organizowanej przez firmę Plazanet i Federację Stowarzyszeń Amazonki.

Konferencja prasowa  marki RevitaLash®

Konferencja prasowa marki RevitaLash® / fot. materiał prasowy

Celem konferencji zatytułowanej „Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość” było spotkanie z rodziną Brinkenhoff oraz przekazanie 25 000zł na rzecz Amazonek.

Wyjątkową rodzinę reprezentowała: Gayle Brinkenhoff- Amazonka, dla której doktor Brinkenhof stworzył odżywkę RevitaLash® ,Dariel Sidney- córka oraz dyrektor międzynarodowa marki RevitaLash® oraz Shanon Cohn- syn Gayle,dziennikarz.

Spotkanie poprowadziła Bożena Dykiel oraz Joanna Kostrzewska- prezes Plazanet RevitaLash® Polska. Uczestnicy dowiedzieli się o idei akcji profilaktyki i o tym jak od czterech lat akcja z powodzeniem jest prowadzona w gabinetach medycyny estetycznej, kosmetycznych i spa. Gayle Brinkenhoff swoją pozytywną postawą dała nadzieję chorym, ponieważ pomimo ponad 20 chemioterapii i niemal 20 lat walki z chorobą nowotworową walczy o każdy dzień i wygrywa. Jej córka, Dariel Sidney przekazała kwotę 15 000zł w imieniu rodziny Brinkenhoff i producenta marki RevitaLash® oraz 10 000zł w imieniu firmy Plazanet Joanna Kostrzewska RevitaLash® Polska

Krystynie Wechann Prezes Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”. Mocą pozytywnej energii obdarowała zebranych Ewa Foley, która jest cenionym wykładowcą i promotorką pozytywnego myślenia.

Z kolei pierwsza Ambasadorka akcji Małgorzata Ostrowska przypomniała o tym dlaczego warto się badać. W czasie spotkania poinformowano również o książce dębickich Amazonek, której wydanie zostało wsparte przez firmę Plazanet.

Na koniec spotkania Joanna Kostrzewska ofiarowała Bożenie Dykiel „Anielski” obraz amerykańskiego artysty Andyego Lakeya, a Bożena Dykiel życzyła wszystkim by stali się aniołami swojego życia. Na wszystkich gości czekała Anielska Niespodzianka, książki i płyty Ewy Foley oraz wszystkie produkty marki RevitaLash®.

Spotkanie zaszczyciło wielu wyjątkowych gości m.in. Bogna Sworowska, Dorota Williams,Joanna Jabłczyńska, Karolina Nowakowska, Maria Gładkowska, Izabela Kopeć, Halina Bednarz Porada i wielu wielu innych. Spotkanie relacjonowali przedstawiciele prasy i telewizji mi. in. TVN STYLE,WTK POZNAN.

Z przykrością zawiadamiamy, że Gayle Brinkenhoff przegrała 20-letnią walkę z nowotworem. Zmarła 12 lipca w swoim domu, w otoczeniu rodziny. 

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ