Sunday, May 19, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Retro stylizacje inspirowane filmem „American Hustle”

Retro stylizacje inspirowane filmem „American Hustle”

Tegoroczna gala wręczenia Złotych Globów nie pozostawia złudzeń. Jednym z najlepszych filmów ubiegłego roku jest „American Hustle” z Bradleyem Cooperem, Christianem Bale, Amy Adams i Jennifer Lawrence. I nic w tym dziwnego.

Tegoroczna gala wręczenia Złotych Globów nie pozostawia złudzeń. Jednym z najlepszych filmów ubiegłego roku jest „American Hustle” z Bradleyem Cooperem, Christianem Bale, Amy Adams i Jennifer Lawrence. I nic w tym dziwnego. Obraz Davida A. Russela, który pod koniec stycznia zadebiutuje na ekranach polskich kin, to nie tylko świetnie zekranizowana historia błyskotliwego oszusta Irvinga Rosenfelda, ale też kopalnia modowych inspiracji dla miłośniczek stylu retro.

Propozycja nr 1

Zdjęcie 1 z 3

fot. materiał prasowy

Płaszcze i kurtki z futrzanymi kołnierzami, obszerne futra zestawiane z subtelnymi sandałkami, duże okulary, skórzane kuferki czy wełniane kapelusze. To właśnie kwintesencja stylu lat 70-tych, tak doskonale uchwyconego w filmie przez Michaela Wilkinsona – jednego z czołowych hollywoodzkich kostiumografów. Inspirując się jego kreacjami przygotowanymi dla głównych bohaterek tego obrazu, granych przez Amy Adams i Jennifer Lawrence, stworzyłyśmy więc trzy retro stylizacje, których bazą są koszule, bluzki, spódnice i spodnie z ze sklepu Jestesmodna.pl. Która z naszych propozycji podoba Wam się najbardziej? (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ