Thursday, April 25, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / RESERVED- lookbook męski na zimę 2012/2013

RESERVED- lookbook męski na zimę 2012/2013

Jeszcze nigdy hasło casual nie miało tylu znaczeń. W męskiej zimowej kolekcji Reserved wszystko zależy od interpretacji. Marka pokazuje, jak nowocześnie nosić sprawdzone, klasyczne ubrania.

Jeszcze nigdy hasło casual nie miało tylu znaczeń. W męskiej zimowej kolekcji Reserved wszystko zależy od interpretacji. Marka pokazuje, jak nowocześnie nosić sprawdzone, klasyczne ubrania.

Reserved męski lookbook zima 2012/13

Zdjęcie 1 z 23

Męska kolekcja Reserved zima 2012/13/ fot. materiał prasowy

Tej zimy męska kolekcja Reserved podąża za stylem i trybem życia współczesnego faceta. Podkreśla atuty świadomego i spełnionego odbiorcy, dla którego istotne jest ubranie idealnie dobrane do sytuacji. Mężczyzna Reserved, to w zależności od sytuacji wyznawca klasyki, lecz również zwolennik nowoczesnych rozwiązań. Nie boi się łączyć różnych stylów, śmiało eksperymentuje z fasonem i kolorystyką. Projektanci marki stawiają przed nim kolekcję, która daje nieograniczone pole do kreowania własnego wizerunku. Wełnianą dyplomatkę łączą ze sportową, kolorową bluzą, a do puchowej kurtki proponują krawat. Kurtkę jeansową od dziś możemy traktować jak koszulę narzucając na nią obszerny sweter. Skórzane traperki nosić do garniturowych spodni. W kwestii kolorów jest jedna zasada: cała sylwetka w szlachetnych barwach z jednym mocnym akcentem. Granaty łączą się z khaki, a żółć przełamuje ich monotonię. Połączenia szarości z czernią równoważy mocna ultramaryna. Istotne w kolekcji zimowej dodatki: wełniane czapki, obszerne szale i ciepłe rękawiczki, niezbędne, kiedy temperatura spanie poniżej zera w tym sezonie nabrały również modnego, wyrazistego charakteru. Cała kolekcja Reserved na sezon zima 12/13 udowadnia nam jedno: klasyka jest zawsze w dobrym tonie, trzeba tylko umieć ją nosić.

[Not a valid template]
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ