Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs: Uwolnij swój styl i wygraj produkty marki REMINGTON.

Konkurs: Uwolnij swój styl i wygraj produkty marki REMINGTON.

Wyobraź sobie daleką przyszłość, futurystyczne stroje i fryzury. Pozwól ponieść się wyobraźni, zaskocz nas i zaproponuj swoją wersję fryzury w stylu HIGHTECH.

Remington-Keratin Therapy - suszarka

Remington-Keratin Therapy - suszarka

Wyobraź sobie daleką przyszłość, futurystyczne stroje i fryzury. Pozwól ponieść się wyobraźni, zaskocz nas i zaproponuj swoją wersję fryzury w stylu HIGHTECH.

Konkurs Uwolnij swój styl

Konkurs Uwolnij swój styl / fot. REMINGTON

Konkurs:

Wykonaj fryzurę w stylu HIGHTECH i przyślij nam zdjęcie na adres: konkursy@miastokobiet.pl do 20 lutego 2013r., z dopiskiem „Uwolnij swój styl”.

Zasady:

Konkurs rusza 11 lutego 2013 r. Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną pracę, której jest autorem. Zdjęcia należy nadsyłać do 20 lutego 2013r. Następnie 21 lutego 2013r. wszystkie prace zostaną umieszczone na portalu Miasto Kobiet na platformie do głosowania, gdzie Internauci będą mogli głosować na najlepsze według nich zdjęcia. Głosowanie, które będzie trwało do 1 marca 2013 r. do godziny 12.00. Do wygrania są 2 zestawy (opis zestawu). Jedną nagrodę otrzyma osoba, która według redakcyjnego jury przyśle najbardziej futurystyczną wizję fryzury HIGHTECH. Równolegle w drodze głosowania zostanie wyłoniona druga osoba, która otrzyma największą liczbę głosów. Więcej zasad w regulaminie

Nagrodami w konkursie są dwa zestawy: Suszarka Keratin Therapy Pro AC8000+Prostownica Keratin Therapy Pro S8590.

Remington-Keratin Therapy - suszarka

Remington-Keratin Therapy – suszarka

Suszarka Keratin Therapy Pro AC8000 – wszystkie elementy grzejne (dwa koncentratory – wygładzający i do błyskawicznego suszenia oraz dyfuzor) są pokryte powłoką Advanced Keratin Ceramic zawierającą keratynę. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w generator jonów ze zwiększoną o 90%** ilością emitowanych jonów, co skutecznie zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. 3-stopniowa regulacja temperatury, 2-stopniowa regulacja nawiewu oraz przełącznik zimnego powietrza pozwalają na optymalne ustawienie urządzenia w zależności od potrzeb i kondycji włosów. Dzięki Suszarce Keratin Therapy Pro z profesjonalnym silnikiem AC o mocy 2200W modelowanie włosów jest bezpieczne, zdrowe i efektywne. Cena 229 złotych.

 

Remington Keratin Therapy-prostownica

Remington Keratin Therapy-prostownica

 

Prostownica Keratin Therapy Pro S8590 z technologią Keratin Protective zapewnia bezpieczną stylizację i gwarantuje skuteczną ochronę włosów. Płytki modelujące o długości 110 mm są pokryte powłoką Advanced Keratin Ceramic. Zawarta w niej odżywka keratynowa uwalnia się stopniowo pod wpływem ciepła i wnika we włosy podczas modelowania. Płytki są ruchome dzięki czemu nacisk na włosy jest równomierny. Dodatkowo prostownica posiada wbudowany czujnik Heat Protection wykrywający poziom nawilżenia włosów i optymalizujący temperaturę urządzenia. Cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniową regulacją temperatury w przedziale od 160°C do 230°C umożliwia wygodne kontrolowanie temperatury płytek modelujących. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze, mocniejsze i do 57%* bardziej chronione przed uszkodzeniem i złamaniem. Prostownica posiada także funkcję szybkiego nagrzewania w 15 sekund z sygnałem gotowości, a także automatyczne wyłączanie po 60 minutach.

Urządzenie jest dostępne w komplecie z luksusowym etui odpornym na wysokie temperatury oraz blokadą płytek ułatwiającą przechowywanie. Cena 319 złotych.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ