Monday, April 15, 2024
Home / PARTNER MK  / Co kupić nowoczesnej mamie, a co zabieganej córce? Prezenty dla kobiet w każdym wieku

Co kupić nowoczesnej mamie, a co zabieganej córce? Prezenty dla kobiet w każdym wieku

Koniec główkowania nad prezentem na Dzień Matki

Remington / fot. materiały partnera

Jeśli pojawiające się na horyzoncie święta, takie jak urodziny czy dzień matki, to dla ciebie prezentowa zagwozdka – prawdopodobnie znaleźliśmy rozwiązanie. Ponieważ dbanie o wygląd nie ma wieku, prostownice Remington sprawdzą się idealnie jako prezenty dla kobiet. Które z nich warto wybrać i dlaczego?

 

Prostownica Remington Hydraluxe

Remington Hydraluxe / fot. materiały partnera

Jeśli chcesz, by obdarowana przez ciebie osoba przy okazji prostowania włosów zyskała również wartościową pielęgnację, śmiało możesz postawić na prostownicę Hydraluxe. To urządzenie wykorzystuje technologię ceramicznej powłoki płytek Moisture Lock z zawartymi w niej mikroodżywkami, dzięki której twoje włosy będą błyszczące i niezwykle nawilżone już po samym użyciu. To sprawi, że łamliwe końcówki i matowe włosy staną się twoją przeszłością.

 

Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w technologię Hydracare, dzięki której płytki rozgrzewają się do 185 stopni, chroniąc włosy przed termouszkodzeniami. Jest to również optymalna temperatura do wykorzystania pełnej mocy pielęgnacyjnej Hydraluxe. Warto też podkreślić, że Hydraluxe wykorzystuje aż 90% więcej jonów*, by chronić włosy przed puszeniem. Jonizacja jest sprawdzonym, choć w tym wypadku udoskonalonym rozwiązaniem, zapewniającym włosom profesjonalny wygląd. Prostownica nagrzewa się w 15 sekund, po których mamy możliwość zablokowania odpowiedniej temperatury lub rozgrzanie prostownicy aż do 230 stopni.

 

Prezenty dla kobiet: Botanicals

Remington Botanicals / fot. materiały partnera

Prostownica Botanicals zawiera w swoich płytkach ceramicznych aż trzy naturalne ekstrakty: z aloesu, jojoby i róży. Dzięki nim, niezależnie od rodzaju stylizacji, na jaki się za jej pomocą zdecydujemy – prostych włosów, loków czy fal, włosy za każdym razem będą tak samo błyszczące. Urządzenie zostało wyposażone także w ustawienie BotaniCare – umożliwiające skuteczną stylizację w niższej temperaturze (185 stopni). Pozwala ona skutecznie wykorzystać potencjał Botanicals, jednocześnie nie narażając włosów na mikrouszkodzenia.

 

Za piękne i gładkie włosy po użyciu Botanicals odpowiada również jonizacja – rozprowadzająca miliony jonów na długości włosów, dzięki którym te nie puszą się i nie elektryzują. Cyfrowy regulator temperatury posiada aż 10 ustawień i łatwy do koordynowania dzięki niewielkiemu wyświetlaczowi LCD. Urządzenie nagrzewa się już w 15 sekund, ma możliwość zablokowania temperatury, a po wyłączeniu także zapamiętywania ustawień. Długi, trzymetrowy przewód czyni prostownice wygodną w użyciu. A jeżeli potrzebujemy czegoś na prezent dla zapominalskich kobiet, prostownica Botanicals wyłącza się automatycznie po 60 minutach bezczynności.

 

Prostownica PROluxe You: doskonały prezent premium

Remington PROluxe You / fot. materiały partneraJeśli szukasz prezentu premium – dla mamy, córki, babci, przyjaciółki – PROluxe You od firmy Remington może zaskoczyć jego nową posiadaczkę. Ponieważ włosy różnych osób z natury różnią się od siebie, a nie każda z nas musi być specjalistką od ich porowatości, Remington w tym modelu wprowadził inteligentną technologię StyleAdapt, która uczy się włosów swojej posiadaczki. Następnie dopasowuje temperaturę do ich potrzeb stylizacyjnych tak, by zapewnić rezultaty utrzymujące się aż do 24 godzin, nie narażając włosów na zniszczenia. Ten model prostownicy to również ciekawa propozycja, jeżeli szukasz czegoś na prezent dla dwóch kobiet – ponieważ pozwana ona na zapisanie aż dwóch konkretnych profili użytkowników, czyli dwóch ustawień do różnych rodzajów włosów.

 

Wrażenie może zrobić również zaawansowana diamentowa powłoka ceramiczna – czyli nie tylko posiadająca aż 10x więcej ceramiki niż przeciętna prostownica, ale również nasycona cząsteczkami diamentu – to wszystko, by zapewnić równomierne rozprowadzanie ciepła i jeszcze gładszą optycznie stylizację. Płytki diamentowe są również aż 5x gładsze, niż standardowa powłoka ceramiczna – tym samym jeszcze bezpieczniejsze dla delikatnych włosów. W wygodnym użytkowaniu prostownicy pomaga wskaźnik LED, cyfrowa regulacja, a także długi przewód. Prostownica nagrzewa się jedynie w 15 sekund, a po zakupie obowiązuje na nią nawet do 6 lat gwarancji.

 

Curl & Straight Confidence – nie tylko dla niezdecydowanych

Remington Curl&Straight Confidence / fot. materiały partneraOsoba, którą chcesz obdarować stylizuje włosy w zależności od humoru – raz są proste, a raz kręcone? Curl & Straight Confidence to wyjątkowe rozwiązanie zarówno dla osób, które nie potrafią robić loków prostownicą, jak i dla tych, którzy szukają czegoś nowego, niestandardowego i łatwego w obsłudze. Prostownica ta posiada skręcone płytki, umożliwiające równie łatwe kręcenie włosów, co ich prostowanie. Aby uzyskać efekt silnego skrętu, wystarczy włożyć niewielkie pasmo włosów między płytki urządzenia i obrócić prostownicę o 180 stopni, a następnie bardzo powoli przeciągnąć ją w dół.

 

Równie łątwe jest wykonanie miękkich fal. Po umieszczeniu niewielkiego pasma włosów między płytkami i obróceniu prostownicy o 180 stopni, należy przeciągnąć je w dół nieco szybciej niż w przypadku chęci uzyskania mocniejszego skrętu. Po ostygnięciu wystarczy rozczesać włosy, by poluzować skręt. Najprostsza jest stylizacja włosów prostych – chwytając pasmo włosów między płytki, wystarczy przeciągnąć prostownicę prosto w dół. Płytki prostownicy są ceramiczne i wykorzystują technologię UltraGlide – są pokryte antystatyczną powłoką turmalinową, która zapewnia gładkie ślizganie się urządzenia i nie powoduje elektryzowania się włosów. Dużą zaletą są również nienagrzewające się końcówki, które możemy chwycić podczas stylizacji. Jeśli zastanawiasz się więc nad uniwersalnym rozwiązaniem na prezent dla kobiety – Curl & Straight Confidence może sprawdzić się doskonale.

 

*W porównaniu ze standardowymi modelami prostownic Remington

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ