Friday, May 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Dobrze coś zmienić! Nie tylko na głowie

Dobrze coś zmienić! Nie tylko na głowie

Z badań Remingtona, wynika, że kobiety kupują urządzenia do stylizacji nie dlatego, aby podobać się mężczyznom, ale po to, żeby czuć się lepiej na co dzień

remington

Prostownice Remington / fot. materiały partnera

Pogląd o tym, że dbamy o siebie po to, by wzbudzać zazdrość wśród innych kobiet i podziw u mężczyzn szczęśliwie odchodzi w niepamięć. Pomyśl, kiedy tak naprawdę czujesz się najlepiej w swoim ciele?

 

Leżąc na rozgrzanym piasku? Tańcząc w klubie? Kąpiąc się nago w jeziorze? Przytulając? A może prowadząc zebranie w pracy?

Niezależnie od sytuacji, lubimy siebie, kiedy podobamy się sobie. Zadbane włosy dodają odwagi. Kiedy czujemy się dobrze wysyłamy do świata energię, która wraca w postaci najpiękniejszych komplementów od i dla siebie. Czemu nie cieszyć się tym na co dzień?

Dobrze czuć się i wyglądać bez konsekwencji

Remington / fot. materiały partnera

Z badań przeprowadzonych przez Remingtona, wynika, że kobiety kupują urządzenia do stylizacji nie dlatego, aby podobać się mężczyznom czy „błyszczeć” w pracy, ale po to, żeby czuć się ze sobą lepiej na co dzień. Przecież chcemy produktów, które nie tylko zrobią efekt wow, ale też zadbają o nasze włosy. Z tego manifestu stale rodzą się pomysły na nowe serie produktów do stylizacji włosów Remington. Oprócz łatwości użytkowania, w serii Botanicals znajdziemy naturalne mikroodżywki, natomiast PROluxe You to linia z zaawansowaną technologią StyleAdapt, która automatycznie dostosowuje temperaturę do stylizacji.

 

Przeczytaj koniecznie:
Botanicals od Remingtona – prostownica dla niezaawansowanych

 

Linia Botanicals od Remingtona

prostownica Remington Botanicals

Prostownica Remington z linii Botanicals / fot. materiały prasowe

Suszarka, suszarko-lokówka, lokówka i prostownica z serii Botanicals to propozycja dla kobiet, które równorzędnie cenią sobie zaawansowaną technologię i dobroczynne działanie natury. Powłoki ceramiczne urządzeń zostały wzbogacone o mikroodżywki z ekstraktami roślinnymi z aloesu, jojoby i róży. Na czym to polega? Mikroodżywki z wyciągami roślinnymi są emitowane z płytek pokrytych ceramiką, by odżywić pasma, ale i zapewnić gładkie oraz lśniące rezultaty stylizacji. Ponadto Ustawienie BotaniCare, w które wyposażono urządzenia z serii Botanicals, pomaga chronić włosy przed ekstremalnym ciepłem, poprzez równie skuteczne suszenie i stylizowanie w delikatnej, niższej temperaturze. Włosy się nie puszą, a zyskują wykończenie porównywalne z efektem z profesjonalnego salonu fryzjerskiego bez wychodzenia z domu. Prosto i wygodnie.

Seria PROluxeYou Remington

Remington PROluxe You / fot. materiały partnera

Prostownica ProLuxe You od Remingtona / fot. materiały prasowe

To, co świetnie sprawdza się na czyichś włosach, nie zawsze tak samo zadziała na twoich. Najbardziej zaawansowana linia od Remingtona – PROluxe You™ została stworzona specjalnie z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb każdych pasm – cienkich, kręconych, puszących się. Suszarka, suszarko-lokówka, lokówka, szczotka prostująca i prostownica wykorzystują inteligentną technologię StyleAdapt™, dzięki której urządzenie uczy się techniki stylizacji i dostosowuje poziom ciepła do twoich włosów. Niesamowite! Dzięki temu fryzura jest zarówno odżywiona jak i wytrzymała, a włosy stają się nawet o 77 proc. mocniejsze*. 

Czasy, w których musiałyśmy wybierać między tym, co dobre dla naszych włosów, a efektowną fryzurą minęły podobnie jak stereotypowe myślenie dotyczące wyglądu. Dobrze coś zmienić! Nie tylko na głowie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Remington Polska (@remingtonstyle)

 

 

Zobacz też:
Ekspresowe suszenie – test suszarki Remington One

*Przy włączonym trybie StyleAdapt™. Wyniki mogą się różnić w zależności od wybranego produktu i rodzaju włosów.
TAGI

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ