Thursday, July 18, 2024
Home / Uroda  / Relacja z warsztatów z RebelLook w Artystycznej Alterntywie

Relacja z warsztatów z RebelLook w Artystycznej Alterntywie

W Artystycznej Alternatywie odbyły się pierwsze bezpłatne warsztaty konkursowe z udziałem autorki bloga RebelLook, Magdy Samborskiej.

fot. Szymon Boczek

Pod naszym patronatem

W miniony czwartek w krakowskiej Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa odbyły się pierwsze bezpłatne warsztaty konkursowe z udziałem autorki bloga RebelLook, Magdy Samborskiej. W siedzibie uczelni z samego rana pojawiły się uczestniczki wydarzenia, które zasiadły w szkolnych ławkach, aby posłuchać o tym, jak wygląda praca stylistki.

fot. Szymon Boczek

fot. Szymon Boczek

W pierwszej części imprezy Magda Samborska opowiedziała o swoim doświadczeniu jako stylistka i blogerka oraz jakie połączenia kolorów i fasonów sprawdzają się przed obiektywem. Po wykładzie dziewczyny zostały podzielone na pary według zainteresowań – w każdej parze była jedna osoba bardziej skoncentrowana na stylizacji i jedna miłośniczka wizażu. Zadaniem par było wystylizowanie przydzielonej im modelki w taki sposób, aby prezentowała się jak najciekawiej na zdjęciu.

Ilość i jakość pomysłów była zaskakująca – uczestniczki nie bały się ekstrawaganckich rozwiązań, dzięki czemu efekty spełniały założenia zadania w stu procentach. Kluczowym elementem sukcesu była współpraca wewnątrz pary, ponieważ sesja zdjęciowa to zawsze produkt pracy grupowej. Magda Samborska mentorowała dziewczynom podczas wizyt w stylizatorni, a konsultacji i pomocy przy wykonaniu makijażu udzielały wybrane uczennice szkoły, Basia Biedroń i Kasia Tekiela.

fot. Szymon Boczek

fot. Szymon Boczek

Następnym etapem było przeprowadzenie sesji zdjęciowej wszystkich stylizacji. Dla wielu uczestniczek była to najbardziej ekscytująca część wydarzenia, kiedy ich praca ożywała w obiektywie fotografa, Szymona Boczka. Przed nami najważniejsza część konkursu, czyli ogłoszenie zwycięskiej stylizacji!

Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa dziękuje wszystkim adeptkom stylizacji i wizażu za udział w warsztatach, a przede wszystkim za ogromny zapał i zaangażowanie. Wszystkie zdjęcia z sesji zostaną opublikowane już wkrótce na stronie internetowej szkoły, serdecznie zapraszamy do wizyty tutaj. Niebawem pojawią się zapowiedzi kolejnej edycji warsztatów, więc śledźcie na bieżąco informacje na stronie!

Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa, ul. Piłsudskiego 6, 31-109 Kraków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ