Saturday, April 20, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / 2 wyjątkowo kreatywne dni

2 wyjątkowo kreatywne dni

Krótka relacja z kolejnej edycji Dni Otwartych Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa.

fot. materiał prasowy

na stronę pod patronatemZa nami już kolejne Dni Otwarte Szkoły Artystyczna Alternatywa. 25 i 26 czerwca odbyły się otwarte, bezpłatne zajęciach teoretyczno-praktycznych z zakresu stylizacji, pracy na planie sesji zdjęciowych, psychologii ubioru, etc.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

To były wyjątkowo kreatywne dwa dni. Zapisy na każdy z wykładów dopisały doskonale, a uczestniczki w komfortowych warunkach mogły wspólnie tworzyć facecharty – rysunki makijaży, czy stylizacje.

Pierwszy dzień poświęcony był makijażowi. Izabela Szelągowską i Dominika Malisz zdradzały tajniki makijażu klasycznego, makijażu graficznego oraz makijażu beauty. Na tych zajęciach uczestniczki tworzyły własne koncepcje makijażu, który następnie wspólnie miały okazję wykonać. Ostatnia prelekcja tego dnia poświęcona była odczytywaniu trendów.

Piątek z kolei w całości dedykowany był modzie. Warsztaty ze stylizacji poprowadził Marcin Kulak, który połączył wykład z pracą kreatywną. Te zajęcia zakończyła sesja zdjęciowa.

Agnieszka Rokosa poprowadziła prelekcję poświęconą psychologii ubioru, zdradzając tajniki odpowiedniego doboru garderoby.

DSC00101

Dziękujemy uczestniczkom za wspaniałą atmosferę i kreatywne podejście. Z przyjemnością czekamy na kolejne Dni Otwarte, które z pewnością przed nami.
Dziękujemy Partnerowi wydarzenia, marce Ziaja Polska za przekazanie wspaniałych upominków uczestniczkom wykładów.

Patroni Medialni: KobietaMag.pl, Przyłapani na Modzie, dlaLejdis.pl, ModnaModa.pl, Maxmodels.pl, Styl.pl, Miasto Kobiet, Fashion Biznes, Magazyn Lounge, MAKE UP Trendy, Stylowi.pl, Manko.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ