Friday, February 23, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Relacja z Dni Otwartych Artystycznej Alternatywy

Relacja z Dni Otwartych Artystycznej Alternatywy

2 Edycja Dni Otwartych w Szkole Wizażu i Stylizacji" Artystyczna Alternatywa" odbyła się w dniach 19- 20 Luty.

na stronę pod patronatem2 Edycja Dni Otwartych w Szkole Wizażu i Stylizacji” Artystyczna Alternatywa” odbyła się w dniach 19- 20 Luty. W programie oprócz wykładów ze stylizacji znalazły się pokazy makijażu ( Klasycznego i Fashion ) oraz Warsztaty ze stylizacji sesji zdjęciowych.

_MG_4039

W tym roku poszerzona formuła sprawdziła się doskonale – Dzięki wsparciu licznych uznanych patronów medialnych warsztaty cieszyły się ogromnym powodzeniem – szkołę odwiedziło ponad 100 osób , które podczas zajęć kreatywnych mogły stworzyć własne stylizacje , poznać tajniki zawodu stylisty i wizażysty , zapoznać się z tematyką najnowszych trendów w makijażu oraz zrobić swoją pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową!

Pierwszego dnia uczestnicy mogli poznać tajniki makijażu Beauty oraz obecne trendy – makijaż został zaprezentowany na modelce. Tego dnia wykład ” Mowa Koloru ” naszej stylistki Agnieszki Rokosy był doskonałym wprowadzeniem do stylizacji , a dzięki swej uniwersalnej formie okazał się przydatny dla każdego , kto interesuje się modą.

Drugiego dnia w „Artystycznej Alternatywie ” odbyły się warsztaty z makijażu Klasycznego w modzie – również poparte pokazem. Nasi uczestnicy mogli tego dnia również poznać tajniki pracy na planie zdjęciowym podczas tworzenia własnej sesji. Każdy z uczestników miał do dyspozycji naszego stylistę – Marcina Kulak który udzielał fachowych rad wraz fotografem Pawłem Grabowskim , wizażystkę – Iza Grudka oraz mnóstwo ubrań , dodatków , butów z najnowszych kolekcji , które wykorzystane zostały do stworzenia przez uczestników swoich autorskich stylizacji – zwieńczonych sesją fotograficzną do portfolio.
Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy pomogli nam w realizacji tak aktywnych i pełnych wrażeń dni, Redakcjom: Fashion Biznes, Miasto Kobiet, Moda i Ja, Lounge, Serwis Uroda, Jej Świat, Avanti24, Temat Moda, Maxmodels, Styl.pl, Przyłapani na Modzie, Make Up Trendy.

_MG_3921

Warto również dodać , że zainteresowanie naszymi Dniami Otwartymi było tak duże , że nie wszystkim udało się zapisać dlatego też postanowiliśmy powtórzyć serię warsztatów !
Najbliższą okazję macie już podczas tegorocznego Cracow Fashion Week ,którego jesteśmy oficjalnym Partnerem – zapraszamy!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ