Wednesday, July 17, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Relacja z Crack Fashion Festival

Relacja z Crack Fashion Festival

10 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbyła się pierwsza edycja Crack Fashion Festival, targów mody niezależnej.

Crack Fashion Festival / fot. Monika Pawłowska

10 października 2015 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbyła się pierwsza edycja Crack Fashion Festival, targów mody niezależnej zorganizowanych w tym mieście na tak dużą skalę.

Crack Fashion Festival / fot. Monika Pawłowska

Crack Fashion Festival / fot. Monika Pawłowska

Udział w niej wzięło około 100 polskich marek i projektantów, w tym uwielbiana przez gwiazdy marka bizuu, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, The Frock by Kaja Śródka, finaliści programu Project Runway: Maciek Sieradzky i Patryk Wojciechowski oraz wiele innych. Podczas Festivalu Goście mieli okazję nie tylko zapoznać się z ofertą projektantów na nadchodzący sezon, ale również skorzystać z usług strefy beauty, w której znalazły się takie marki jak: Maniewski, Manipedi, Make Up Revolution Polska, Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa oraz Mo61 Perfume Lab.
Atrakcje dla Gości wydarzenia zapewniła m.in. Wódka Kura oraz Program Czwarty Polskiego Radia,który przeprowadził audycję na żywo z targów z udziałem modela Adama Boguty.
Krakowskie święto mody cieszyło się ogromnym powodzeniem – Crack Fashion Festival w jeden dzień odwiedziło ponad 3 tysiące osób. Liczby mówią same za siebie, w stolicy Małopolski jest zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia, więc organizatorzy już zapowiadają kolejne edycje!

fot. Monika Pawłowska

fot. Monika Pawłowska

fot. Monika Pawłowska

fot. Monika Pawłowska

fot. Monika Pawłowska

fot. Monika Pawłowska

Partnerzy: Bielenda, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Choice Club,Wydawnictwo Rebis, Fundacja Tranuję-Pomagam, Centrum Medyczne „Uno-Med”, Lan-Kars Shoes, Kura

Patroni Medialni: Program 4 Polskiego Radia, Lounge, Dziennik Polski, Miasto Kobiet, LoveKrakow.pl, Lamode.info, Styl.pl, Maxmodels.pl, Pakamera.pl, Example.pl, Przyłapani na modzie, What’s Up Magazine, STROER

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Krakowa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ