Monday, April 15, 2024
Home / PARTNER MK  / Światowy Rekord Guinnessa w jednoczesnym otwieraniu słodyczy

Światowy Rekord Guinnessa w jednoczesnym otwieraniu słodyczy

2 czerwca w Krakowie podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity ponad 1145 osób spotkało się w słodkiej strefie Wawel, by w jednym miejscu i o jednym czasie podjąć próbę pobicia Światowego Rekordu Guinnessa

Światowy Rekordu Guinnessa w… jednoczesnym otwieraniu słodyczy / fot. materiały prasowe

Światowy Rekordu Guinnessa w… jednoczesnym otwieraniu słodyczy / fot. materiały prasowe

2 czerwca w Krakowie podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity ponad 1145 osób spotkało się w słodkiej strefie Wawel, by w jednym miejscu i o jednym czasie podjąć próbę pobicia Światowego Rekordu Guinnessa w… jednoczesnym otwieraniu słodyczy.

 

Marka Wawel, wspólnie z podopiecznymi Fundacji „Wawel z Rodziną” i innymi uczestnikami Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Krakowie podjęła próbę pobicia niezwykłego rekordu Guinnessa – w jednoczesnym otwieraniu słodyczy. Słodkości Wawel, które zostały otwarte i zjedzone, podczas tego słodkiego wydarzenia to owocowe galaretki Fresh & Fruity.

 

Słodkości Wawel, które zostały otwarte i zjedzone, podczas tego słodkiego wydarzenia to owocowe galaretki Fresh & Fruity.

Słodkości Wawel, które zostały otwarte i zjedzone, podczas tego słodkiego wydarzenia to owocowe galaretki Fresh & Fruity / fot. materiały prasowe

 

Moc atrakcji podczas bicia rekordu

Podczas próby bicia rekordu Guinnessa, dla wszystkich uczestników marka Wawel przygotowała słodką strefę, pełną wyjątkowych atrakcji. Co czekało na uczestników? M.in. trampolina Fresh & Fruity, Strefa Żelków i Krówkowa Zagroda, idealna na odpoczynek w cieniu. Nie brakowało także kolejki chętnych, by odwiedzić słodką ciężarówkę Wawel Truck – pierwszy tego typu interaktywny pojazd z aplikacjami i grami, który zaparkował na terenie Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity, zapewniając niezapomnianą zabawę i oczywiście słodycze dla każdego, kto odwiedził jej wyjątkowe wnętrze. Uczestnicy mieli okazję także spotkać się z popularnym youtuberem FRIZEM.

 

ponad 1145 osób spotkało się  w słodkiej strefie Wawel

Ponad 1145 osób spotkało się w słodkiej strefie Wawel / fot. materiały prasowe

 

Wszystko wskazuje na to, że rekord Guinnessa został pobity. Jednak na oficjalne wyniki trzeba jeszcze poczekać. Poznamy je po obradach Kapituły Rekordu Guinnessa.

 

Festwial Kolorów

Festiwal Kolorów 2019 / fot. materiały prasowe

 

Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity / fot. materiały prasowe

 

Nad wydarzeniem patronat medialny objęła TVP 3 Kraków.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ