Monday, November 30, 2020
Home / REKLAMA

„Przyszłość zależy od kobiet”, powtarzamy jak mantrę przy każdym kolejnym wydaniu czasopisma „Miasto Kobiet”.

Dziś, po niemal 16 latach od ukazania się pierwszego numeru, Miasto Kobiet to coś więcej niż czasopismo. To przede wszystkim społeczność kobiet skupiona wokół portalu www.miastokobiet.pl, czasopisma drukowanego, spotkań Klubu Miasta Kobiet (raz na dwa miesiące), a od niedawna także Fundacji Miasto Kobiet.

Dziś Miasto Kobiet, działając na wielu platformach daje: PRESTIŻ, ZASIĘG I ZAANGAŻOWANIE

 

Jak pokazać się w dobrym towarzystwie i zdobyć zasięgi,
czyli reklama w portalu www.MiastoKobiet.pl

Portal www.miastokobiet.pl to:
– codziennie aktualizowane wartościowe treści;
– piękna szata graficzna;
– stałe, przyciągające działy;
promocja treści w mediach społecznościowch (FB, Instagram) 
zaangażowane Czytelniczki i Czytelnicy
– prawie 16 lat na rynku
rozpoznawalność i dobra marka

Jesteśmy mistrzami contentu, storytellingu i unboxingu.

Dajemy Ci zasięg i dostęp do naszych lojalnych Czytelniczek. 

PEŁNA OFERTA REKLAMY W PORTALU WWW.MIASTOKOBIET.PL: https://www.miastokobiet.pl/reklama-w-portalu-dla-kobiet/

 

 

Reklama w czasopiśmie Miasto Kobiet 

Spośród gwiazd wybieramy te, które świecą prawdziwym blaskiem. Piszemy o bohaterkach dnia codziennego, które w swoim otoczeniu zamieniają świat na lepsze. Mówimy głośno o sprawach, o których się szepcze.


                  

Krakowskie magazyn „Miasto Kobiet” ukazuje się raz na dwa miesiące

 


Inne możliwości współpracy z nami

Festiwale Miasta Kobiet
Słyniemy z dużych eventów, angażujących kobiety, które aktywnie uczestniczą w życiu biznesowy, społecznym i kulturalnym naszego miasta. Oto dwie największe:
Festiwal Rok Kobiet to impreza zorganizowana przez Fundację Miasto Kobiet ze wsparciem Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego Miasta Urzędu Krakowa oraz Województwa Małopolskiego 20 października 2018 do Sheraton Grand Krakow zaprosiłyśmy kobiety, które na co dzień inspirują tysiące Polek. Są nimi przedsiębiorczynie i działaczki społeczne. Kobiety ze świata nauki, technologii, kultury, sztuki, mediów i rozwoju opowiedzą o swojej drodze: sukcesach i pokonywanych trudnościach. Ekspertki podzielą się swoimi poradami i umocnią uczestników Festiwalu. W imprezie wzięło udział ok. 600 osób.
– Festiwal Miasto Kobiet, wydarzenie zorganizowane 7 grudnia 2019 roku w Hevre z dwoma pasmami: STEAM-ulujemy Kobiety, wpółfinansowanym przez Województwo Małopolskie oraz z benefisem 15-lecia Miasta Kobiet.  Prawie 500 kobiet przez cały dzień słuchało power speechy, debat, wykładów, które motywowały i inspirowały. Gościem specjalnym pierwszego pasma była Kamila Rowińska. W czasie drugiego pasma redaktorka naczelna Miasta Kobiet, Aneta Pondo, wspominała 15 lat MK. Wydarzenie zakończyła premiera książki „Mocne rozmowy” Anety Pondo.  

Klub Miasta Kobiet
Najbardziej rozpoznawalne i angażujące spotkania w Krakowie: raz na dwa miesiące, ponad sto kobiet, bezpośredni kontakt z czytelniczkami MK, charyzmatyczni i wybitnie goście (np. Joanna Heidtman, prof. Bogdan de Barbaro, Marta Niedźwiecka, Beata Sadowska, Dagmara Skalska). 

Relacje ze spotkań
W czasie Klubu MK możesz wykupić prelekcję, stoisko, pakiet ulotkowy (aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z działem reklamy) 

Fundacja Miasta Kobiet
Fundacja została powołana w 2017 roku, by w spierać kobiety w odkrywaniu ich potencjału. W styczniu rozpoczynamy cykl warsztatów „Twoje życie zależy od Ciebie”. Jeśli masz pomysł na wsparcie działań Fundacji lub na współpracę, zapraszamy.
Informacje o Fundacji: https://www.miastokobiet.pl/kategorie/fundacja-miasto-kobiet/

———————————————————————————————————- 

Skontaktuj się z naszą przedstawicielką w celu INDYWIDUALNYCH konsultacji

DZIAŁ REKLAMY:

Barbara Fijał (tel. 698 901 255); barbarafijal@miastokobiet.pl

Barbara Fijał / fot. Barbara Bogacka

 

 

MIASTO KOBIET ukazuje się od 2004 roku i  pozostaje jedynym tego typu czasopismem na rynku o tak długim stażu i tak precyzyjnie dobranym targecie.

Po niemal 16 latach od ukazania się pierwszego numeru Miasto Kobiet to coś więcej niż czasopismo. To społeczność kobiet skupiona wokół czasopisma „Miasto Kobiet”, portalu www.miastokobiet.pl, Klubu Miasta Kobiet i Fundacji Miasto Kobiet. [POCZYTAJ O NAS]

OKLADKI MK„Miasto Kobiet” jeszcze nigdy nie było tak dobre, słyszymy po każdym numerze, i za każdym razem jest to prawda.

Kiedy prawie szesnaście lat temu pojawił się pierwszy numer „Miasta Kobiet” wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Czasopismo dla kobiet, w Krakowie? Tak dobrze wydane, a dostępne dla wszystkich, za darmo?

Szesnaście lat minęło. Gazety pojawiają się na rynku i znikają, a „Miasto Kobiet” wciąż jest. Robione przez kobiety dla kobiet. Bądźcie częścią naszej historii.

„Miasto Kobiet” utrzymuje się z reklam. Dzięki temu większość nakładu dostępna jest bezpłatnie, na naszych stojakach premium, na stojakach prasowych w najpopularniejszych miejscach w mieście, na najbardziej prestiżowych eventach. Zależy nam, aby „Miasto Kobiet” było osiągalne dla każdego Czytelnika. Zależy nam, aby zarówno przekaz redakcyjny, jak i treści promocyjne naszych Klientów, dotarły w stu procentach do odbiorców.

Jesteśmy bardzo pomysłowe w doborze form promocyjnych. Klienci, którzy wiążą się z nami na dłużej, doceniają naszą kreatywność, a my doceniamy ich lojalność.

Pamiętając o tym, że prasa daje prestiż, a Internet daje zasięg, łączymy te dwa kanały, a nawet trzy, bo spotykamy się też z naszymi Czytelnikami na żywo w ramach Klubu Miasta Kobiet. Mamy więc dla Państwa:

– raz na dwa miesiące prawie ok. 90 stron wysokojakościowych merytorycznie artykułów i wywiadów w drukowanym „Mieście Kobiet”
codziennie aktualizowany portal miastokobiet.pl promowany w mediach społecznościowych (fb, instagram)
Klub Miasta Kobiet, po każdym wydaniu nowego numeru, spotykamy się z inspirującymi gośćmi specjalnymi i naszymi Czytelniczkami

 

……………………………………………………………………………………………………

ZOBACZ, GDZIE MOŻESZ DOSTAĆ MIASTO KOBIET: DYSTRYBUCJA

—————————-