Home / REKLAMA

„Przyszłość zależy od kobiet”, powtarzamy jak mantrę przy każdym kolejnym wydaniu czasopisma „Miasto Kobiet”.

Dziś, po 14 latach od ukazania się pierwszego numeru, Miasto Kobiet to coś więcej niż czasopismo. To społeczność kobiet skupiona wokół magazynu drukowanego, portalu www.miastokobiet.pl, spotkań Klubu Miasta Kobiet (raz na dwa miesiące), a od niedawna także Fundacji Miasto Kobiet.

Dziś Miasto Kobiet, działając na wielu platformach daje: PRESTIŻ, ZASIĘG I ZAANGAŻOWANIE

 

Reklama w portalu www.MiastoKobiet.pl

Codziennie aktualizowane wartościowe treści ze stałymi przyciągającymi działami (np. Kij w mrowisko, Slip-less tuesday) sprzężone z mediami społecznościowymi (FB, Instagram). Jesteśmy mistrzami contentu, storytellingu i unboxingu. Dajemy Ci zasięg i dostęp do naszych lojalnych Czytelniczek. 

PEŁNA OFERTA REKLAMY W PORTALU WWW.MIASTOKOBIET.PL: https://www.miastokobiet.pl/reklama-w-portalu-dla-kobiet/

 

Sprawdź najnowszą ofertę na wiosnę – Miasto Podróży: reklama w portalu

Reklama w czasopiśmie Miasto Kobiet 

Spośród gwiazd wybieramy te, które świecą prawdziwym blaskiem. Piszemy o bohaterkach dnia codziennego, które w swoim otoczeniu zamieniają świat na lepsze. Mówimy głośno o sprawach, o których się szepcze.

Zamówienia na reklamy DO WYDANIA lipiec-sierpień 2019 przyjmujemy do 21 czerwca 2019.

PEŁNA OFERTA REKLAMY W CZASOPIŚMIE „MIASTO KOBIET”
                  

Krakowskie magazyn „Miasto Kobiet” ukazuje się raz na dwa miesiące

 


Inne możliwości współpracy z nami

Festiwal Rok Kobiet
Festiwal Rok Kobiet to impreza organizowana przez Fundację Miasto Kobiet ze wsparciem Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego Miasta Urzędu Krakowa.
20 października 2018 do Sheraton Grand Krakow zaprosiłyśmy kobiety, które na co dzień inspirują tysiące Polek. Są nimi przedsiębiorczynie i działaczki społeczne. Kobiety ze świata nauki, technologii, kultury, sztuki, mediów i rozwoju opowiedzą o swojej drodze: sukcesach i pokonywanych trudnościach. Ekspertki podzielą się swoimi poradami i umocnią uczestników Festiwalu. W imprezie weźmie udział 300/500 osób.

Klub Miasta Kobiet
Najbardziej rozpoznawalne i angażujące spotkania w Krakowie: raz na dwa miesiące, ponad sto kobiet, bezpośredni kontakt z czytelniczkami MK, charyzmatyczni i wybitnie goście (np. Joanna Heidtman, prof. Bogdan de Barbaro, Marta Niedźwiecka, Beata Sadowska, Dagmara Skalska). 

Relacje ze spotkań
W czasie Klubu MK możesz wykupić prelekcję, stoisko, pakiet ulotkowy (aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z działem reklamy) 

Fundacja Miasta Kobiet
Fundacja została powołana w 2017 roku, by w spierać kobiety w odkrywaniu ich potencjału. W styczniu rozpoczynamy cykl warsztatów „Twoje życie zależy od Ciebie”. Jeśli masz pomysł na wsparcie działań Fundacji lub na współpracę, zapraszamy.
Informacje o Fundacji: https://www.miastokobiet.pl/kategorie/fundacja-miasto-kobiet/

———————————————————————————————————- 

Skontaktuj się z naszą przedstawicielką w celu INDYWIDUALNYCH konsultacji

DZIAŁ REKLAMY:

Barbara Fijał (tel. 698 901 255); barbarafijal@miastokobiet.pl

Barbara Fijał / fot. Barbara Bogacka

 

 

MIASTO KOBIET ukazuje się od 2004 roku i  pozostaje jedynym tego typu czasopismem na rynku o tak długim stażu i tak precyzyjnie dobranym targecie.

Po 14 latach od ukazania się pierwszego numeru Miasto Kobiet to coś więcej niż czasopismo. To społeczność kobiet skupiona wokół czasopisma „Miasto Kobiet”, portalu www.miastokobiet.pl, Klubu Miasta Kobiet i Fundacji Miasto Kobiet. [POCZYTAJ O NAS]

OKLADKI MK„Miasto Kobiet” jeszcze nigdy nie było tak dobre, słyszymy po każdym numerze, i za każdym razem jest to prawda.

Kiedy czternaście lat temu pojawił się pierwszy numer „Miasta Kobiet” wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Czasopismo dla kobiet, w Krakowie? Tak dobrze wydane, a dostępne dla wszystkich, za darmo?

Czternaście lat minęło. Gazety pojawiają się na rynku i znikają, a „Miasto Kobiet” wciąż jest. Robione przez kobiety dla kobiet. Bądźcie częścią naszej historii.

„Miasto Kobiet” utrzymuje się z reklam. Dzięki temu większość nakładu dostępna jest bezpłatnie, na naszych stojakach premium, na stojakach prasowych w najpopularniejszych miejscach w mieście, na najbardziej prestiżowych eventach. Zależy nam, aby „Miasto Kobiet” było osiągalne dla każdego Czytelnika. Zależy nam, aby zarówno przekaz redakcyjny, jak i treści promocyjne naszych Klientów, dotarły w stu procentach do odbiorców.

Jesteśmy bardzo pomysłowe w doborze form promocyjnych. Klienci, którzy wiążą się z nami na dłużej, doceniają naszą kreatywność, a my doceniamy ich lojalność.

Pamiętając o tym, że prasa daje prestiż, a Internet daje zasięg, łączymy te dwa kanały, a nawet trzy, bo spotykamy się też z naszymi Czytelnikami na żywo w ramach Klubu Miasta Kobiet. Mamy więc dla Państwa:

– raz na dwa miesiące prawie ok. 90 stron wysokojakościowych merytorycznie artykułów i wywiadów w drukowanym „Mieście Kobiet”
codziennie aktualizowany portal miastokobiet.pl promowany w mediach społecznościowych (fb, instagram)
Klub Miasta Kobiet, po każdym wydaniu nowego numeru, spotykamy się z inspirującymi gośćmi specjalnymi i naszymi Czytelniczkami

 

……………………………………………………………………………………………………

ZOBACZ, GDZIE MOŻESZ DOSTAĆ MIASTO KOBIET: DYSTRYBUCJA

—————————-

UWAGA< UWAGA<UWAGA
 Chcesz otrzymywać nasz magazyn prosto na biurko? ZAPRENUMERUJ Miasto Kobiet