Saturday, July 13, 2024
Home / REKLAMA w portalu dla kobiet

„Przyszłość zależy od kobiet”, to nasza mantra od ponad 18 lat. 

Po niemal 18 latach od ukazania się pierwszego numeru, Miasto Kobiet to dzisiaj głównie społeczność kobiet skupiona wokół portalu dla kobiet: www.miastokobiet.pl, spotkań Klubu Miasta Kobiet (raz na dwa miesiące), a od niedawna także Fundacji Miasto Kobiet i jej flagowego projektu #KobietyKrakowa

Dziś „Miasto Kobiet”, działając na wielu platformach daje: PRESTIŻ, ZASIĘG I ZAANGAŻOWANIE

 

Jak pokazać się w dobrym towarzystwie i zdobyć zasięgi, czyli reklama w portalu www.MiastoKobiet.pl

Portal www.miastokobiet.pl to:
– codziennie aktualizowane wartościowe treści;
– piękna szata graficzna;
– stałe, przyciągające działy;
promocja treści w mediach społecznościowch (FB, Instagram) 
zaangażowane Czytelniczki i Czytelnicy
– prawie 18 lat na rynku
rozpoznawalność i dobra marka

Jesteśmy mistrzami contentu, storytellingu i unboxingu.

Dajemy Ci zasięg i dostęp do naszych lojalnych Czytelniczek. 

PEŁNA OFERTA REKLAMY W PORTALU WWW.MIASTOKOBIET.PL

https://www.miastokobiet.pl/reklama-w-portalu-dla-kobiet/ 

Inne możliwości współpracy z nami

Festiwale Miasta Kobiet
Słyniemy z dużych eventów, angażujących kobiety, które aktywnie uczestniczą w życiu biznesowy, społecznym i kulturalnym naszego miasta. Oto dwie największe:
Festiwal Rok Kobiet to impreza zorganizowana przez Fundację Miasto Kobiet ze wsparciem Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego Miasta Urzędu Krakowa oraz Województwa Małopolskiego 20 października 2018 do Sheraton Grand Krakow zaprosiłyśmy kobiety, które na co dzień inspirują tysiące Polek. Są nimi przedsiębiorczynie i działaczki społeczne. Kobiety ze świata nauki, technologii, kultury, sztuki, mediów i rozwoju opowiedzą o swojej drodze: sukcesach i pokonywanych trudnościach. Ekspertki podzielą się swoimi poradami i umocnią uczestników Festiwalu. W imprezie wzięło udział ok. 600 osób.
– Festiwal Miasto Kobiet, wydarzenie zorganizowane 7 grudnia 2019 roku w Hevre z dwoma pasmami: STEAM-ulujemy Kobiety, wpółfinansowanym przez Województwo Małopolskie oraz z benefisem 15-lecia Miasta Kobiet.  Prawie 500 kobiet przez cały dzień słuchało power speechy, debat, wykładów, które motywowały i inspirowały. Gościem specjalnym pierwszego pasma była Kamila Rowińska. W czasie drugiego pasma redaktorka naczelna Miasta Kobiet, Aneta Pondo, wspominała 15 lat MK. Wydarzenie zakończyła premiera książki „Mocne rozmowy” Anety Pondo.  

Klub Miasta Kobiet
Najbardziej rozpoznawalne i angażujące spotkania w Krakowie: raz na dwa miesiące, ponad sto kobiet, bezpośredni kontakt z czytelniczkami MK, charyzmatyczni i wybitnie goście (np. Joanna Heidtman, prof. Bogdan de Barbaro, Marta Niedźwiecka, Beata Sadowska, Dagmara Skalska). 

Relacje ze spotkań
W czasie Klubu MK możesz wykupić prelekcję, stoisko, pakiet ulotkowy (aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z działem reklamy) 

Fundacja Miasta Kobiet
Fundacja została powołana w 2017 roku, by w spierać kobiety w odkrywaniu ich potencjału. W styczniu rozpoczynamy cykl warsztatów „Twoje życie zależy od Ciebie”. Jeśli masz pomysł na wsparcie działań Fundacji lub na współpracę, zapraszamy.

Informacje o Fundacji.

 

Skontaktuj się z naszą przedstawicielką w celu INDYWIDUALNYCH konsultacji

DZIAŁ REKLAMY:

Barbara Fijał (tel. 698 901 255); barbarafijal@miastokobiet.pl

Barbara Fijał / fot. Barbara Bogacka

 

 

„Miasto Kobiet” w wersji papierowej ukazywało się od 2004 roku i było jedynym tego typu czasopismem na rynku o tak długim stażu i tak precyzyjnie dobranym targecie. Ostatni numer został wydany w marcu w 2020 r.

 

OKLADKI MK