Friday, May 24, 2024
Home / Inne  / REKLAMA W PORTALU MIASTOKOBIET.PL

REKLAMA W PORTALU MIASTOKOBIET.PL

Przyszłość zależy od Kobiet. Dołącz do naszej społeczności

Od 19 lat przyciągamy kobiety

Zastanawiasz się jak sprawić, by Twoje produkty były szeroko rozpoznawalne?
Jesteś ekspertem i pragniesz, by Twoje doświadczenie, wiedza i talenty zostały dostrzeżone szerzej niż do tej pory?
Cenisz sobie wartość merytoryczną i estetyczną miejsc, w których chcesz promować swoje produkty i usługi?
Analizujesz jak dobrze zainwestować pieniądze w skuteczną promocję, zwiększenie zasięgów, rozpoznawalności i prestiżu?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu, w Mieście Kobiet, w portalu, którego Czytelniczki i Czytelnicy stanowią lojalną i zaangażowana społeczność poszukującą tego, co w świecie wartościowe.

Kim jesteśmy?

Portal MiastoKobiet.pl został założony 19 lat temu, równocześnie z wydaniem magazynu drukowanego „Miasto Kobiet”. „Miasto Kobiet” w wersji papierowej ukazywało się od 2004 roku i było jedynym tego typu czasopismem na rynku o tak długim stażu i tak precyzyjnie dobranym targecie. Ostatni numer został wydany w marcu w 2020 r.

„Miasto Kobiet” powstało 19 lat temu z jednej małej cegiełki – z idei, by zbudować czasopismo, portal i społeczność, opartą na wartościach, bliskich relacjach, uważności na siebie i innych ludzi, akceptacji i odpowiedzialności oraz nowoczesności, która nie niszczy, ale wspiera budowanie nowego świata. Naszą wizytówką, oprócz czasopisma i portalu, są angażujące projekty, spotkania i festiwale dla kobiet, m.in. Kobiety Krakowa, Klub Miasta Kobiet, Festiwal Miasto Kobiet, po których uczestniczki wychodzą z nowymi pomysłami na życie.

MiastoKobiet.pl PRZYCIĄGA KOBIETY. Jest dzięki temu doskonałą platformą do zaprezentowania usług i produktów skierowanych do kobiet.

Co zyskujesz współpracując z nami?

Współpracując z nami, zamieszczając w naszym portalu artykuły, bannery, kampanie konkursowe inne formy prezentacji swoich produktów i usług zyskujesz:

Prestiż – Twoje kampanie reklamowe znajdą się w jednym z najdłużej istniejących polskich portali kobiecych, powiązanych z lifestylowym magazynem Miasto Kobiet.

 

Kontekst ­– Twoje kampanie reklamowe zostaną zamieszczone w otoczeniu świetnych (merytorycznie i tematycznie) artykułów, wywiadów, felietonów napisanych przez najwyższej klasy dziennikarzy. Jesteśmy portalem, w którym większość zawartości stanowią unikalne, wysokiej jakości teksty oraz zdjęcia.

 

Zasięg ­– Odwiedza nas ok. 120 tys. osób miesięcznie (325 tys. odsłon), a na FB mamy ponad 20 tys. fanów. Serwis rankuje na ponad 45 tys. fraz kluczowych i stale powiększa swój zasięg. Tak duży zakres pozwala aż na 4 mln wyświetleń (miesięcznie) co przekłada się na wciąż rosnącą z miesiąca na miesiąc liczbę użytkowników (ponad 100 tys. z samego kanału organicznego).

 

Atrakcyjnego odbiorcę – większość naszych czytelników to kobiety (73%) mieszkające w dużych miastach, w dwóch najbardziej atrakcyjnych grupach wiekowych 25-34 lata i 35-44 lata (łącznie ponad 62%).  Interesują się najnowszymi trendami oraz atrakcyjnymi z punktu widzenia naszych klientów zachowaniami (m.in zakupami). Stanowią atrakcyjna grupę docelową.

 

Pełniejsze statystyki na dole strony.

Jak możesz się u nas promować?

Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci formę reklamy. Masz pytania – napisz lub zadzwoń do nas (kontakt poniżej, na dole strony).

 

Specjalizujemy się w content marketingu, gdyż nasz portal jest świetnym miejscem na artykuły o Tobie oraz Twoich produktach i usługach. Zamieścimy Twój artykuł, wcześniej go napiszemy (jeśli masz taką potrzebę) oraz wypromujemy go w naszych social mediach. Współpracujemy z największymi brokerami treści contentmarketingowych w Polsce, którzy doceniają  jakość naszego portalu, oraz z indywidualnymi firmami.

 

Nasza supermoc to interviewtelling. Nie znajdziesz tego gdzie indziej, bo to nasz autorski koncept na promocję Twoich treści – nie przez artykuł, ale poprzez wywiad z Tobą, czyli Twoją osobistą historię, Twoją perspektywę. Czytelnicy kochają poznawanie koncepcji, produktów, ekspertów i idei poprzez wywiady. Taki wywiad zostaje u nas na zawsze, możesz się do niego odwoływać, kiedy tylko będziesz tego potrzebowała, by wzmocnić swój wizerunek.

 

Bannery – wciąż popularna forma zwiększenia rozpoznawalności marki. Poprzez ekspozycję bannera w naszym portalu, wizerunek Twojej firmy, produktu lub usługi będzie się przewijał codziennie tysiącom naszych Czytelniczek

 

Jesteśmy mocni w pisaniu! Czego potrzebujesz? Artykułu, wywiadu, tekstów na blog, cyklu angażujących postów na swoje media społecznościowe? A może ebooka lub książki? Oprócz usług dziennikarskich świadczymy też usługi ghostwritignu (czyli piszemy książki „w Twoim imieniu”). Mamy doświadczenie wydawnicze, więc możemy przeprowadzić Cię również przez cały proces wydawniczy. A może chcesz się nauczyć pisać lub podszkolić swój warsztat? Zapraszamy na indywidualne konsultacje i warsztaty pisarskie i dziennikarskie. 

Artykuł w portalu www.miastokobiet.pl

W przeciwieństwie do innych lifestylowych portali, „Miasto Kobiet” pozwala czytelnikowi na spokojny odbiór treści. W naszym portalu nie ma nachalnych reklam, irytujących wyskakujących okienek z reklamami, powodującymi u użytkowników ślepotę banerową. Dzięki temu Twoje artykuły zamieszczone w naszym portalu zostają wnikliwie przeczytane, a produkty i usługi zapamiętane przez odbiorcę. Proponujemy wybór jednej z trzech OFERT reklamowych w www.miastokobiet.pl:

  1. PODSTAWOWA
  2. OPTYMALNA
  3. VIP

Artykuł to najlepsza forma opowiedzenia naszym Czytelnikom o Twojej marce lub produkcie. To także sposób na kreowanie Twojego eksperckiego wizerunku. Artykuł jest widoczny na GŁÓWNEJ stronie portalu w boksie ARTYKUŁY PARTNERÓW (inne ekspozycje są dodatkowo płatne). Następnie z działu tematycznego, do którego został przypisany (co najmniej przez dwanaście miesięcy, w praktyce dożywotnio). Inteligentnie napisany tekst i atrakcyjne zdjęcia mogą więc pracować na Twoją markę przez wiele lat.

W cenie jest:
– Publikacja artykułu, który nam dostarczysz (do 6 tys. znaków).
– Zamieszczenie w tekście odsyłacz_a/y do Twojej strony domowej.
– Zamieszczenie w artykule zdjęć, które nam dostarczysz.

 

Potrzebujesz podpowiedzi, jak napisać artykuł, bo wiesz, że od jakości artykułu zależy jego popularność? Proszę bardzo:
Popularnością cieszą się artykuły, które nie są reklamą wprost, ale mają charakter poradnikowy, są podane w atrakcyjnej formie i mają przyciągającą oprawę graficzną (zdjęcia). Wciąż mocnym trendem w content marketingu są artykuły eksperckie z pogłębioną wiedzą. Ale nadal popularnością cieszą się krótsze, lekkie teksty, przyciągające np. formą wyliczanek (np. top 5 porad jak…). Zalecenia: Chwytliwy tytuł ze słowem kluczowym, lead – trzy zdania, tekst 3-6 tys. znaków, dwa-trzy śródtytuły w treści, zdjęcie główne 1300 x 800 px (pozostałe o podstawie 800 px). Najważniejsze jednak, aby artykuły przygotowane były zgodnie z zasadami SEO copywritingu, czyli miały odpowiednią strukturę, SEO Title i umiejętnie wprowadzone frazy kluczowe. Dzięki temu tekst będzie miał szansę zaistnieć w wyszukiwaniach organicznych. 

CENA – cena podstawowa każdego artykułu przypisanego do wybranego bloku tematycznego – 490 zł + VAT

Przykładowe artykuły:

5 najczęstszych błędów w makijażu

Kupujesz ubrania w sieci? 

 

Dodatki/dopłaty do publikacji artykułu

 

NAPISANIE / ZREDAGOWANIE TEKSTU – jeśli nie masz dobrego tekstu, skorzystaj z naszych copywrighterskich usług. Napisanie dobrej jakości artykułu przez naszego dziennikarza kosztuje: 330 zł + VAT (objętość 3 do 4 tys. znaków ze spacjami + jeśli tekst jest dłuższy: 80 zł netto za 1000 znaków).
Zredagowanie Twojego gotowego już tekstu, dodanie atrakcyjnego tytułu, leadu, śródtytułów kosztuje 150 zł + VAT za tekst do 5 tys. znaków.

NAPISANIE WYWIADU – usługa obejmuje kontakt z rozmówcą, wywiad z nim (on-line, telefoniczny) i zredagowanie tekstu: 690 zł za wywiad do 6 tys. znaków 990 zł za wywiad do 12 tys. znaków.

Yoakaba – nowa wegańska marka kosmetyków

PROMOCJA NA FACEBOOKU / INSTAGRAMIE – 200 zł + VAT (za zamieszczenie wpisu na profilu Miasta Kobiet, który ma prawie 19 tys. fanów, z odsyłaczem do artykułu w portalu miastokobiet.pl (nie odsyłamy z naszego profilu do innych portali; taką usługę na życzenie możemy wycenić osobno, w zależności od tego, jakiego portalu miałaby dotyczyć)

DODATKOWY LINK Z ARTYKUŁU DO STRONY DOMOWEJ – 100 zł + VAT

PAKIETY I CYKLE ARTYKUŁÓW. Podobnie jak z większością działań bywa, najbardziej efektywne są te współdziałające i długofalowe dlatego oferujemy łączenie różnych usług oraz cykle artykułów. Każdorazowo, specjalnie je wycenimy i pomożemy skonstruować optymalny plan marketingowy.

 

Ekspozycja artykułu w portalu (przykłady)

WERSJA PODSTAWOWA

 

WERSJA OPTYMALNA

WERSJA VIP

Banner

Największy banner lokowany w dolnej sekcji strony głównej. Istnieje miejsce dla trzech tego typu bannerów, które się rotują. Jest tak duży, że nie da się go nie zauważyć! Wymiary 1300 x 307 px.

CENA: 1600 zł + VAT / miesiąc

 

Przyjmujemy bannery w formacie .jpg nie przekraczające 50 kb. Jeśli nie masz własnego bannera możesz zamówić u nas jego wykonanie w cenie 600 zł + VAT

 

Kampanie konkursowe

Konkursy „Miasta Kobiet” przyciągają jak magnes. W portalu, na fanpage’u – wykorzystujemy najlepsze ścieżki dotarcia do naszych Czytelniczek. Jeśli pragniecie włączyć konkursy do promocji firmy i wykorzystać potencjał naszych Czytelniczek – zapraszamy. Zorganizujemy je dla Was.
CENA: od 1990 zł  + VAT (w zależności od branży, tematu konkursu i zapotrzebowania Klientów szczegółowy pakiet konkursowy oraz cena ustalane są indywidualnie).

 

Cennik obowiązuje 15 czerwca 2022 r.

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo odmowy publikacji banneru, artykułu, jeśli narusza prawo lub dobre imię osób trzecich,  jest niezgodny z zasadami współżycia społecznego, sprzeczny z linią programową portalu lub z jakiegoś innego powodu nie odpowiada redakcji portalu.

 

Statystyki

Poniżej statystyki  kwartalne:
Użytkownicy: prawie 336 tys.
Odsłony: ponad 900 tys.
Płeć: ok. kobiety 70%, mężczyźni 30%
Urządzenia: ruch mobilny 74%, komputery 25%
Zainteresowania (pierwsza piątka): rozrywka, sztuka, życie gwiazd, zakupy, lifestyle & hobby, jedzenie i gotowanie, zdrowie i uroda, media, rozwój.
Segmenty rynku (pierwsza piątka): zatrudnienie, kobiece ubrania i akcesoria, biznes, podróże i hotele, dom i ogród, ubrania i akcesoria męskie.
Dane geograficzne: 90% Polska, pozostałe inne kraje, głównej Wielka Brytania, Niemcy, Stany Zjednoczone (po 2%)

źródło: Google Analytics

źródło: Google Analytics

 

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie propozycji, która Cie interesuje, oczekujesz niestandardowych form promocji, skontaktuj się z nami. Skroimy dla Ciebie ofertę na miarę.

Skontaktuj się z nami

 

Barbara Fijał

Barbara Fijał

Barbara Fijał ( tel. 698 901 255, mail: barbarafijal@miastokobiet.pl) 

Specjalistka ds. sprzedaży. Lubi rozmawiać, a Ty? Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, zadzwoń lub napisz. Poznajmy się!

 

 

Ciągle za mało?

Jeśli jesteś zainteresowan_a/y promocją w szerszym zakresie niż reklama w portalu zapraszamy do skorzystania z:

– usług naszej agencji PR&Social Media&Custom and Book Publishing
– promocji w czasie Klubu Miasta Kobiet
– projektów specjalnych (np. Kobiety Krakowa)

Dowiedz się więcej:
Informacje o „Mieście Kobiet”

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ