Wednesday, January 19, 2022
Home / Inne  / REKLAMA W PORTALU MIASTOKOBIET.PL

REKLAMA W PORTALU MIASTOKOBIET.PL

Przyszłość zależy od Kobiet. Dołącz do naszej społeczności

OD 16 LAT PRZYCIĄGAMY KOBIETY

Zastanawiasz się jak sprawić, by Twoje produkty były szeroko rozpoznawalne?
Jesteś ekspertem i pragniesz, by Twoje doświadczenie, wiedza i talenty zostały dostrzeżone szerzej niż do tej pory?
Cenisz sobie wartość merytoryczną i estetyczną miejsc, w których chcesz promować swoje produkty i usługi?
Analizujesz jak dobrze zainwestować pieniądze w skuteczną promocję, zwiększenie zasięgów, rozpoznawalności i prestiżu?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu, w Mieście Kobiet, w portalu, którego Czytelniczki i Czytelnicy stanowią lojalną i zaangażowana społeczność poszukującą tego, co w świecie wartościowe.

KIM JESTEŚMY

Portal MiastoKobiet.pl został założony 17 lat temu, równocześnie z wydaniem magazynu drukowanego „Miasto Kobiet”.

Miasto Kobiet powstało 17 lat temu z jednej małej cegiełki – z idei, by zbudować czasopismo, portal i społeczność, opartą na wartościach, bliskich relacjach, uważności na siebie i innych ludzi, akceptacji i odpowiedzialności oraz nowoczesności, która nie niszczy, ale wspiera budowanie nowego świata. Naszą wizytówką, oprócz czasopisma i portalu, są angażujące projekty, spotkania i festiwale dla kobiet, m.in. Kobiety Krakowa, Klub Miasta Kobiet, Festiwal Miasto Kobiet, po których uczestniczki wychodzą z nowymi pomysłami na życie.

MiastoKobiet.pl PRZYCIĄGA KOBIETY. Jest dzięki temu doskonałą platformą do zaprezentowania usług i produktów skierowanych do kobiet.

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI

Współpracując z nami, zamieszczając w naszym portalu artykuły, bannery, kampanie konkursowe inne formy prezentacji swoich produktów i usług zyskujesz:

PRESTIŻ – Twoje kampanie reklamowe znajdą się w jednym z najdłużej istniejących polskich portali kobiecych, powiązanych z lifestylowym magazynem Miasto Kobiet.

 

KONTEKST ­– Twoje kampanie reklamowe zostaną zamieszczone w otoczeniu świetnych (merytorycznie i tematycznie) artykułów, wywiadów, felietonów napisanych przez najwyższej klasy dziennikarzy. Jesteśmy portalem, w którym większość zawartości stanowią unikalne, wysokiej jakości teksty oraz zdjęcia.

 

ZASIĘG ­– Przyciągamy kwartalnie ponad 240 tys. użytkowników, a na fb mamy ponad 16 tys. fanów.

 

ATRAKCYJNEGO ODBIORCĘ – większość naszych czytelników to kobiety (73%) mieszkające w dużych miastach, w dwóch najbardziej atrakcyjnych grupach wiekowych 25-34 lata i 35-44 lata (łącznie ponad 62%).  Interesują się najnowszymi trendami oraz atrakcyjnymi z punktu widzenia naszych klientów zachowaniami (m.in zakupami). Stanowią atrakcyjna grupę docelową.

 

Pełniejsze statystyki na dole strony.

JAK MOŻESZ SIĘ U NAS PROMOWAĆ

Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci formę reklamy. Masz pytania – napisz lub zadzwoń do nas (kontakt poniżej, na dole strony).

 

Specjalizujemy się w content marketingu, gdyż nasz portal jest świetnym miejscem na artykuły o Tobie oraz Twoich produktach i usługach. Zamieścimy Twój artykuł, wcześniej go napiszemy (jeśli masz taką potrzebę) oraz wypromujemy go w naszych social mediach. Współpracujemy z największymi brokerami treści contentmarketingowych w Polsce, którzy doceniają  jakość naszego portalu, oraz z indywidualnymi firmami.

 

Nasza supermoc to interviewtelling. Nie znajdziesz tego gdzie indziej, bo to nasz autorski koncept na promocję Twoich treści – nie przez artykuł, ale poprzez wywiad z Tobą, czyli Twoją osobistą historię, Twoją perspektywę. Czytelnicy kochają poznawanie koncepcji, produktów, ekspertów i idei poprzez wywiady. Taki wywiad zostaje u nas na zawsze, możesz się do niego odwoływać, kiedy tylko będziesz tego potrzebowała, by wzmocnić swój wizerunek.

 

Bannery – wciąż popularna forma zwiększenia rozpoznawalności marki. Poprzez ekspozycję bannera w naszym portalu, wizerunek Twojej firmy, produktu lub usługi będzie się przewijał codziennie tysiącom naszych Czytelniczek

 

Jesteśmy mocni w pisaniu! Czego potrzebujesz? Artykułu, wywiadu, tekstów na blog, cyklu angażujących postów na swoje media społecznościowe? A może ebooka lub książki? Oprócz usług dziennikarskich świadczymy też usługi ghostwritignu (czyli piszemy książki „w Twoim imieniu”). Mamy doświadczenie wydawnicze, więc możemy przeprowadzić Cię również przez cały proces wydawniczy. A może chcesz się nauczyć pisać lub podszkolić swój warsztat? Zapraszamy na indywidualne konsultacje i warsztaty pisarskie i dziennikarskie. 

ARTYKUŁ W PORTALU

Artykuł to najlepsza forma opowiedzenia naszym Czytelnikom o Twojej marce lub produkcie. To także sposób na kreowanie Twojego eksperckiego wizerunku. Artykuł aż przez minimum 3 dni jest widoczny na GŁÓWNEJ stronie portalu w boksie ARTYKUŁY PARTNERÓW (inne ekspozycje są dodatkowo płatne). Po tym czasie jest dostępny z działu tematycznego, do którego został przypisany (co najmniej przez dwanaście miesięcy, w praktyce dożywotnio). Inteligentnie napisany tekst i atrakcyjne zdjęcia mogą więc pracować na Twoją markę przez wiele lat.
W cenie jest:
– publikacja artykułu, który nam dostarczysz (do 6 tys. znaków)
– zamieszczenie w tekście jednego odsyłacza do Twojej strony domowej.
– zamieszczenie w artykule 1-2 zdjęcia, które nam dostarczysz.

 

Potrzebujesz podpowiedzi, jak napisać artykuł, bo wiesz, że od jakości artykułu zależy jego popularność? Proszę bardzo:
Popularnością cieszą się artykuły, które nie są reklamą wprost, ale mają charakter poradnikowy, są podane w atrakcyjnej formie i mają przyciągającą oprawę graficzną (zdjęcia). Najnowsze trendy w content marketingu na 2021 rok zalecają artykuły eksperckie z pogłębioną wiedzą. Ale nadal popularnością cieszą się krótsze, lekkie teksty, przyciągające np. formą wyliczanek (np. top 5 porad jak…). Zalecenia: Chwytliwy tytuł ze słowem kluczowym, lead – trzy zdania, tekst 3-6 tys. znaków, dwa-trzy śródtytuły w treści, zdjęcie główne 1300 x 800 px (pozostałe o podstawie 800 px). Najważniejsze jednak, aby artykuły przygotowane były zgodnie z zasadami SEO copywritingu, czyli miały odpowiednią strukturę, SEO Title i umiejętnie wprowadzone frazy kluczowe. Dzięki temu tekst będzie miał szansę zaistnieć w wyszukiwaniach organicznych. 

CENA – cena podstawowa każdego artykułu przypisanego do wybranego bloku tematycznego – 390 zł + VAT

Przykładowe artykuły:

5 najczęstszych błędów w makijażu

Kupujesz ubrania w sieci? 

 

DODATKI/DOPŁATY DO PUBLIKACJI ARTYKUŁU W PORTALU:

NAPISANIE / ZREDAGOWANIE TEKSTU – jeśli nie masz dobrego tekstu, skorzystaj z naszych copywrighterskich usług.  Napisanie dobrej jakości artykułu przez naszego dziennikarza kosztuje: 300 zł + VAT (objętość 3 do 5 tys. znaków ze spacjami).
Zredagowanie Twojego gotowego już tekstu, dodanie atrakcyjnego tytułu, leadu, śródtytułów kosztuje 100 zł + VAT za tekst do 5 tys. znaków.

NAPISANIE WYWIADU – usługa obejmuje kontakt z rozmówcą, wywiad z nim (on-line, telefoniczny) i zredagowanie tekstu: 490 zł za wywiad do 6 tys. znaków 790 zł za wywiad do 12 tys. znaków.

Yoakaba – nowa wegańska marka kosmetyków

PROMOCJA NA FACEBOOKU / INSTAGRAMIE – 100 zł + VAT (za zamieszczenie wpisu na profilu Miasta Kobiet, który ma prawie 16 tys. fanów, z odsyłaczem do artykułu w portalu miastokobiet.pl (nie odsyłamy z naszego profilu do innych portali; taką usługę na życzenie możemy wycenić osobno, w zależności od tego, jakiego portalu miałaby dotyczyć)

DODATKOWY LINK Z ARTYKUŁU DO STRONY DOMOWEJ – 50 zł + VAT

PAKIETY I CYKLE ARTYKUŁÓW. Podobnie jak z większością działań bywa, najbardziej efektywne są te współdziałające i długofalowe dlatego oferujemy łączenie różnych usług oraz cykle artykułów. Każdorazowo, specjalnie je wycenimy i pomożemy skonstruować optymalny plan marketingowy.

 

EKSPOZYCJA ARTYKUŁU W PORTALU:

Chcesz jeszcze bardziej wyróżnić swój artykuł? Wybierz jedną z trzech lokalizacji:

ROTATOR TOP 9 – jeden z dziewięciu wyświetlanych po sobie tekstów w rotatorze. Dopłata 200 zł + VAT. Ekspozycja przez 5 dni
SEKCJA TOP 4 – jeden z czterech tekstów w sekcji środkowej strony głównej. Dopłata 100 zł + VAT. Ekspozycja – 3 dni.

miasto kobiet reklama

Wyróżnij swój artykuł: Rotator TOP9 i sekcja TOP4

 

EXCLUSIVE TOP 1 – najbardziej wyjątkowy wyróżnik; samodzielny tekst w sekcji środkowej. Dopłata 300 zł + VAT. Ekspozycja – 5 dni

Wyróżnij swój artykuł: Exlusive TOP1

 

 

BANNERY

TOP BANNER

Banner na samej górze (prawy górny róg) tuż obok logotypu  – wyświetlany w całym portalu. Tylko jedno takie miejsce!!!.To NAJBARDZIEJ wyeksponowane miejsce na Twoją reklamę. Zamieszczając u nas banner zyskujesz ok. 100 tys. odsłon miesięcznie. Wymiary 760 x 100 px. 

CENA: 1000 zł + VAT / miesiąc

reklama w Mieście Kobiet

TOP BANNER w Mieście Kobiet (prawy górny róg, wyświetlany w całym portalu)

BIG BANNER

Największy banner lokowany w środkowej sekcji strony głównej.  Istnieje miejsce dla dwóch tego typu bannerów. Banner wyświetlany jest na głównej stronie. Jest tak duży, że nie da się go nie zauważyć! Wymiary 1300 x 307 px.

CENA: 1200 zł + VAT / miesiąc

Miasto Kobiet reklama

BIG BANNER w Mieście Kobiet (naprawdę duży! wyświetlany na stornie głównej)

 

RECTANGLE BANNER

banner BOCZNY o wymiarach 413 x 297 px umieszczony na stronie głównej oraz na podstronach w całym portalu z prawej strony w środkowej sekcji portalu. 

CENA: 600 zł + VAT/miesiąc

Miasto Kobiet reklama

RECTANGLE BANNER  (prostokątny baner w bocznej części portalu)

Przyjmujemy bannery w formacie jpg nie przekraczające 50 kb. Jeśli nie masz własnego bannera możesz zamówić u nas jego wykonanie w cenie 200 zł + VAT

 

KAMPANIE KONKURSOWE

Zorganizujemy dla Was kampanię konkursową. Ponad tysiąc osób zaangażowało się w konkurs na karnawałową stylizację. Prawie czterysta osób przysłało do redakcji walentynkowe wiersze. Kilka tysięcy osób głosowało w konkursie Kobieta w mieście na najlepszą stylizację. Konkursy „Miasta Kobiet” przyciągają jak magnes. W gazecie, portalu, na fanpage’u, platformach konkursowych – wykorzystujemy najlepsze ścieżki dotarcia do naszych Czytelniczek. Jeśli pragniecie włączyć konkursy do promocji firmy i wykorzystać potencjał naszych Czytelniczek – zapraszamy. Zorganizujemy je dla Was.
CENA: od 990 zł  + VAT (w zależności od branży, tematu konkursu i zapotrzebowania Klientów szczegółowy pakiet konkursowy oraz cena ustalane są indywidualnie).

 

Cennik obowiązuje od 5 maja 2019 roku

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo odmowy publikacji banneru, artykułu, jeśli narusza prawo lub dobre imię osób trzecich,  jest niezgodny z zasadami współżycia społecznego, sprzeczny z linią programową portalu lub z jakiegoś innego powodu nie odpowiada redakcji portalu.

 

STATYSTYKI

Poniżej statystyki  kwartalne:
Użytkownicy: 241 756 
Odsłony: 274 249
Płeć: kobiety 73,4%, mężczyźni 26,6%
Wiek: 18-24: 16%; 25-34: 42%, 35-44: 20%, 45-54: 9%; 55-64: 7%, 65+: 6%
Urządzenia: ruch mobilny 64%, komputery 34%, tablety 2%
Zainteresowania (pierwsza piątka): zakupy, lifestyle & hobby, jedzenie i gotowanie, zdrowie i uroda, media i rozrywka,
Segmenty rynku (pierwsza piątka): kobiece ubrania i akcesoria, biznes, podróże i hotele, dom i ogród, ubrania i akcesoria męskie
Dane geograficzne: 90% Polska, pozostałe inne kraje, głównei Wielka Brytania, Niemcy, stany Zjednoczone (po 2%)

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie propozycji, która Cie interesuje, oczekujesz niestandardowych form promocji, skontaktuj się z nami. Skroimy dla Ciebie ofertę na miarę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Barbara Fijał

Barbara Fijał (fot. Barbara Bogacka)

Barbara Fijał ( tel. 698 901 255, mail: barbarafijal@miastokobiet.pl) 

menadżerka ds. kluczowych klientów. Pracuje dla „Miasta Kobiet” od szesnastu lat, czyli od pierwszych dni jego istnienia. Pracowita, pewna siebie, kreatywna. Wymyśla optymalne rozwiązania pod zwykłe i niezwykłe potrzeby klientów.

 

CIĄGLE ZA MAŁO?

Jeśli jesteś zainteresowany promocją w szerszym zakresie niż reklama w portalu zapraszamy do skorzystania z;
– reklamy w czasopiśmie Miasto Kobiet (dwumiesięcznik, nakład 10 tys. egz.)
– usług naszej agencji MEDIA KOBIET pr&custom publishing
– promocji w czasie Klubu Miasta Kobiet
– projektów specjalnych (np. Kobiety Krakowa)
– reklamy w mapach: Sezon na Kraków, Sezon na Zakopane
– usług w portalu BeautyTest.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach