Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Regeneracja! Czyli włosy jak nowe!

Regeneracja! Czyli włosy jak nowe!

Twoje włosy są matowe? Utraciły całkowicie miękkość? Nie pomagają żadne domowe kuracje? Może potrzebujesz pomocy profesjonalisty?

1

Twoje włosy są matowe? Utraciły całkowicie miękkość? Nie pomagają żadne domowe kuracje? Może potrzebujesz pomocy profesjonalisty? W ofercie salonów fryzjerskich z pewnością znajdziesz zabiegi, które pomogą ci odzyskać ich dawną świetność. Wystarczy rozmowa z zaufanym specjalistą, który z pewnością dobierze odpowiednią pomoc dla ciebie.

Jedna z firm kosmetycznych specjalizujących się w produktach do włosów produkuje serię kosmetyków, którymi zapewnisz sobie odnowę biologiczną włosów. Zabieg mikroprecyzyjnej odbudowy jest polecany szczególnie dla włosów, które były wielokrotnie farbowane, albo była na nich robiona tzw. trwała. Rezultatem zabiegu jest intensywne wzmocnienie delikatnych i osłabionych włosów, ponadto zostaje zwiększona ich odporność na wszelkiego rodzaju zabiegi, w tym wspomnianą już trwałą ondulację. Tą formę wzmocnienia włosów polecamy robić przed ich planowanym ponownym farbowaniem, ściąganiem koloru, brazylijskim prostowaniu, czy wspomnianej trwałej ondulacji.

Rewelacyjnie sprawdzą się też wszelakiej maści zabiegi kreatynowe. Należy pamiętać, że kreatyna stanowi główny budulec włosa, więc jej braki są automatycznie widoczne.
A przejawiają się m.in. jako brak blasku i szorstkość włosów. Kreatyna wzmocni strukturę włosów, sprawi, że będą one miększe, przyjemniejsze w dotyku i podatniejsze na układanie. Cały zabieg ma kilka etapów. Pierwszy z nich polega na wmasowaniu we włosy odżywki kreatynowej. Kolejno nakłada się na włosy maskę nawilżającą bądź intensywnie regenerującą. Efekt wzmocnią ostatnie minuty, kiedy całą głowę wprowadza się na 5 do 10 minut pod urządzenie nawilżające.

2

Czytał ktoś o botoksie na włosy? Potocznie tak się nazywa zabieg Fiberceutic. Nazwa pochodzi od połączenia słów Fiber – włókno włosa, oraz Hairceutic – w wolnym tłumaczeniu operacji plastycznej włosa. Ma on trzy etapy. W pierwszej kolejności włosy są myte szamponem oczyszczającym, który otwiera łuski włosa, przygotowując je do przyjęcia składników odżywczych, aplikowanych w następnym etapie. Po wypłukaniu włosów, aplikowane jest na nie za pomocą specjalnej strzykawki serum bogate w składniki regenerujące i odżywcze. Na samym końcu zamyka się łuski włosa za pomocą specjalnej maski, dzięki czemu serum jest zatrzymane w głąb włosów. Rezultaty zabiegu są widoczne od razu i utrzymują się do 10 myć.

Pamiętajmy jednak, że nawet najlepszy zabieg wykonany przez niekompetentną osobę może dać efekt odwrotny. Listę dobrych fryzjerów i opinii na ich temat możesz znaleźć na stronie Wygląd.pl.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Klauda 20 listopada, 2015

    dobrym sposobem na regenerację włosow są też kapsułki oeparolu z olejem z wiesiołka. mi wzmocniły włosy. a wcześniej miałam matowe, łamiące się i niesforne

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ