Thursday, February 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Redukcja tłuszczyku za 5 zł!

Redukcja tłuszczyku za 5 zł!

UWAGA PROMOCJA! Bezbolesna redukcja tkanki tłuszczowej laserem diodowym i-lipo za 5 zł! Magazyn Miasto Kobiet poleca!

redukcja tkanki tluszczowej laserem

redukcja tkanki tluszczowej laserem

UWAGA PROMOCJA! Bezbolesna redukcja tkanki tłuszczowej laserem diodowym i-lipo za 5 zł! Magazyn Miasto Kobiet poleca!

redukcja tkanki tluszczowej laserem

UWAGA PROMOCJA! Bezbolesna redukcja tkanki tłuszczowej laserem diodowym i-lipo za 5 zł! Magazyn Miasto Kobiet poleca!

Ile pączków zjadłyście w Tłusty Czwartek? Ostatnia szansa przed ostatkami, by teraz ten nadprogramowy tłuszczyk zgubić! Warszawski salon Yeshe ogłasza super promocję!

promocja laser
Skorzystaj z zabiegu bezbolesnej redukcji tkanki tłuszczowej laserem diodowym i-lipo za 5 zł

(słownie: pięć złotych)

Właśnie za tyle, za symboliczną piątkę, możesz przyjść i przekonać się sama jak skuteczny jest laser i-lipo.

Promocja ważna do 31 marca 2012!

Jak działa urządzenie i-lipo?
Pod wpływem działania wiązki lasera diodowego o długości fali 650-660 nm dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej w obrębie komórek tłuszczowych. Triglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych rozbijane są na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię. I-lipo działając tylko na adipocyty (komórki tłuszczowe) nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. I-lipo nie niszczy błon komórek tłuszczowych tylko w kontrolowany sposób znacznie zmniejsza ich zawartość i objętość. Dodatkowo wykorzystywany laser biostymulacyjny umieszczany w okolicach węzłów chłonnych stymuluje układ limfatyczny, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych. Światło zimnego lasera i-lipo głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Efekty tego procesu można zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają triglicerydy i widocznie zmniejsza się ich rozmiar. Proces przypomina wysuszanie winogron.

Jak wygląda zabieg i-lipo?
Na wybraną okolicę zabiegową przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe, które prowokują rozpad triglicerydów. Na najbliżej położonych węzłach chłonnych umieszczane są głowice z laserem biostymulacyjnym usprawniającym transport triglicerydów z limfą. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i towarzyszy mu jedynie odczucie delikatnego ciepła. Czas trwania zabiegu i-lipo uzależniony jest od wielkości obszaru i wynosi od 10 do 40 min.

Na jakich partiach ciała można wykonać i-lipo?
Zabieg i-lipo oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek, pleców, klatki piersiowej u mężczyzn czy też podbródka.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu i-lipo?
Bezpośrednio po każdej sesji i-lipo pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji i-lipo.

Ile zabiegów i-lipo należy wykonać?
Zalecana jest sesja 6-8 zabiegów w odstępach 3 dniowych.

Ceny pakietów (8 zabiegów po 10 minut) uzależnione są od terminu zabiegu: przy zakupie pakietu 8 zabiegów podczas pierwszego zabiegu (za 5 zł) cena tylko 150 zł za zabieg, zakup zabiegów w późniejszym terminie – 300 zł za zabieg. Cena poza promocją – 500 zł. Zakup pierwszego zabiegu za 5 zł nie obliguje do zakupu całego pakietu.

Yeshe, ul. Skolimowska 3 lok. 2, Warszawa, ,tel: +48 (22) 412 53 86, kom:  516 959 714, www.yeshe.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ