Thursday, May 23, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Ranking robotów sprzątających – wybierz model dostosowany do swojego domu

Ranking robotów sprzątających – wybierz model dostosowany do swojego domu

Sprzątanie technologicznie zaawansowane

Roboty sprzątające

fot. Envato Elements

Codzienne utrzymanie porządku w domu może okazać się ogromnym wyzwaniem. Natłok obowiązków, mała ilość wolnego czasu oraz zmęczenie skutecznie zniechęcają nas do regularnego odkurzania. W takiej sytuacji doskonałym pomysłem może okazać się zakup robota sprzątającego. Zastanawiasz się, które urządzenie warto wybrać? Nie wiesz, na jakie funkcje zwrócić uwagę? Poznaj nasze inspiracje zakupowe!

 

IROBOT Roomba Combo J7

Model Roomba Combo J7 to jeden z najnowocześniejszych sprzętów dostępnych na rynku. Zapewnia najwyższy poziom sprzątania, zaskakując jednocześnie licznymi udogodnieniami, które ułatwiają zachowanie porządku w domu. Zastosowanie nawigacji PrecisionVision umożliwi skuteczniejsze unikanie przeszkód. Robot może jednocześnie wykonać zdjęcie napotkanego przedmiotu oraz przysłać je do użytkownika, który samodzielnie decyduje, czy należy go usunąć, czy ominąć. Wyróżnia się jednocześnie czterostopniowym systemem sprzątania oraz nadzwyczajnie wysoką mocą ssania.

SAMSUNG Jet Bot Al+

Nasz ranking robotów sprzątających obejmuje także sprawdzony model Samsung Jet Bot AI+. Zastosowanie sztucznej inteligencji oraz sensorów 3D pozwala na skuteczne omijanie mebli, wyposażenia oraz innych przeszkód. Dzięki temu możesz zapomnieć o usuwaniu rzeczy pozostawionych na podłodze. Robot sprzątający zaczyna pracę od przeskanowania całego pomieszczenia, w ten sposób wybierając najlepszą ścieżkę. Ogromną zaletą jest również stacja czyszcząca, która nie wymaga opróżniania nawet do 3 miesięcy! Jest to doskonały model dla alergików. Zaawansowany system filtrujący wychwytuje nawet 99,99% cząsteczek kurzu i alergenów.

LENOVO T1 S Pro

Lenovo T1 S Pro wyposażony został w szereg funkcjonalności i udogodnień, które pozwolą Ci na szybkie i komfortowe sprzątanie. Model posiada system wykrywania zabrudzeń, dzięki czemu posprząta nawet w trudno dostępnych miejscach. Świetnie odkurza wzdłuż ścian, w narożnikach mebli oraz pod kanapami. Urządzenie samodzielnie opróżnia również zbiornik na kurz do jednorazowego worka, sprawiając, że sprzątania staje się w pełni zautomatyzowane. Ogromną zaletą jest przy tym długi czas pracy, warunkujący efektywne odkurzanie.

PHILIPS Aqua 3000

Szukasz uniwersalnego urządzenia? Postaw na model Philips Aqua 3000, który łączy w sobie funkcjonalności odkurzacza i mopa. Pozwala na dokładne usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Wysoka moc ssania, sięgająca 4000 Pa, umożliwia skuteczne wciąganie kurzu, pyłu oraz sierści zwierząt. Co więcej, wydajna bateria odpowiada za nawet 200 minut nieprzerwanej pracy, dzięki czemu możesz sięgnąć po niego również w większych domach. Dodatkowa funkcja carpet booster, zapewnia maksymalną efektywność podczas odkurzania dywanów.

TEFAL X-Plorer S75 S+

Urządzenie Tefal X-Plorer Animal & Allergy to najlepszy model dla posiadaczy zwierząt i alergików. Robot automatyczny zapewnia najwyższy poziom sprzątania na sucho i mokro. Możesz stosować go zarówno do czyszczenia podłóg, jak i odkurzania dywanów. Na uwagę zasługuje trzystopniowe dozowanie wody, który pozwala dopasować intensywność mopowania. W zestawie dostępne są jednocześnie trzy rodzaje ściereczek do usuwania różnego rodzaju plam, w tym zaschniętych zabrudzeń. Robot wyposażony jest w aplikację mobilną, która ułatwi zdalne nadzorowanie pracy oraz wybór najlepszego trybu czyszczenia.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ