Saturday, June 22, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Rajd Barbórki dziewczyny jadą po zwycięstwo!

Rajd Barbórki dziewczyny jadą po zwycięstwo!

Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia, jedyna na świecie i pierwsza w Polsce 100% damska załoga w rajdach cross country – Klaudia Podkalicka i Joanna Madej (otoMoto Team) wystartuje w 50 Rajdzie Barbórka. Dziewczyny pojadą

Rajd Barbórka

Klaudia Podkalicka i Joanna Madej otoMoto Team

Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia, jedyna na świecie i pierwsza w Polsce 100% damska załoga w rajdach cross country – Klaudia Podkalicka i Joanna Madej (otoMoto Team) wystartuje w 50 Rajdzie Barbórka. Dziewczyny pojadą Porsche Cayenne.

 Rajd Barbórka

Klaudia Podkalicka i Joanna Madej otoMoto Team/ fot. materiał prasowy

Nie wyobrażałyśmy sobie żeby nas na tym rajdzie mogło zabraknąć – mówi przed startem Klaudia. – To bardzo prestiżowa i rewelacyjna impreza. Wprawdzie odcinki na których startujemy na co dzień to zupełnie inna bajka, ale nie chciałyśmy zmieniać samochodu i zaprezentujemy się terenówką. Zdecydowanie będzie to przygoda i wielkie emocje! Ogromnie zależało nam aby wystartować w Barbórce, bo jest to świetny moment aby podziękować naszym partnerom, kibicom i mediom za wsparcie, którego stale doświadczamy.

Przepiękne terenowe auto na ulicach Warszawy! Już się nie mogę doczekać! – dodaje Joanna. – Bardzo się cieszę, że startujemy. Oczywiście nie byłybyśmy sobą gdybyśmy nie przygotowały różnych niespodzianek. Od oklejenia samochodu począwszy aż do … nie zdradzę, ale będzie się działo!

Załoga Klaudia Podkalicka/Joanna Madej startująca w barwach otoMoto.pl zaprasza do kibicowania na odcinkach oraz do spotkania w strefie serwisowej.

Start dziewczyn jest możliwy dzięki mecenasom: otoMoto, Immergas nowoczesne systemy grzewcze, rallyplanet.pl, Speed Factory, ProDriving team. Patronat medialny nad załogą posiada TVP Info.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ