Monday, May 27, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Rafał Maślak na Dzień Kobiet

Rafał Maślak na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to okazja, która zasługuje na wyjątkową celebrację! Na miły początek sesja akcesoriów Mohito, prezentuje

Dzień Kobiet to okazja, która zasługuje na wyjątkową celebrację! Oprócz tradycyjnej porcji życzeń Mohito przygotowało dla swoich Klientek specjalną sesję zdjęciową, w której główną rolę odgrywają kobiece akcesoria, przedstawione jednak w sposób dalece wychodzący naprzeciw utartym schematom. W nowym lookbooku przekornie prezentuje je Rafał Maślak – Mister Polski oraz laureat nagrody publiczności wyborów MISTER INTERNATIONAL w Seulu.

MohitoLookbookAccessories_02

Odważna sesja autorstwa Marcina Gierata to swoista gra, w której naprzeciw siebie występują intrygująca męska natura oraz kobieca wytworność, tajemniczość i wysmakowana elegancja. Ich zderzenie sprawia, że opowiadana historia nabiera nowych znaczeń i intrygujących podtekstów.

MohitoLookbookAccessories_11

W bogatej ofercie akcesoriów Mohito Klientki marki znajdą szeroki wybór kolorowych – i obowiązkowo wysokich – szpilek oraz seksownych sandałków, a także torebek w niemal wszystkich możliwych rozmiarach i fasonach. Oprócz nich warto zwrócić także uwagę na kolorową, mieniącą się w świetle biżuterię.

MohitoLookbookAccessories

Efektownie, stylowo, kolorowo i oczywiście kobieco: tak zapowiada się w akcesoriach nachodzący sezon wiosna-lato 2015 – mówi o kolekcji Karolina Sołtan, główna projektantka Mohito. Nowoczesne struktury 3D, błysk, oryginalne nadruki: nadają nawet prostym stylizacjom charakteru i stanowią ciekawe dopełnienie całości. To będzie dobry sezon na zabawę modą i dodatkami: odważny, sensualny i wyrazisty.

Sesja zdjęciowa:
Art Director: W P Onak
Zdjęcia: Marcin Gierat
Model: Rafał Maślak
Makijaż: Joanna Banach
Włosy: Gor Duryan/D’Vision

(źródło: mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ