Sunday, June 16, 2024
Home / PARTNER MK  / Radiofrekwencja mikroigłowa ‒ czym jest i jak się ją wykonuje?

Radiofrekwencja mikroigłowa ‒ czym jest i jak się ją wykonuje?

Wiosną cera potrzebuje odświeżenia nie tylko kosmetykami

Radiofrekwencja mikroigłowa twarz kobiety

Radiofrekwencja mikroigłowa to sposób na odmłodzenie skóry / fot. Pixabay

Skóra Twojej twarzy to bez dwóch zdań Twoja wizytówka. Jej stan wpływa na Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Nic dziwnego, że chcesz o nią skutecznie zadbać. Czy kremy, peelingi i mleczka wystarczą? Zdecydowanie nie! Szczególnie, kiedy każdego dnia nakładasz na swoją twarz makijaż. Dlatego też lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania w gabinecie medycyny estetycznej. Prowadzisz jeden z nich i chcesz, aby w jego ofercie znalazła się radiofrekwencja mikroigłowa? Potrzebujesz do tego odpowiednich urządzeń? Z pewnością przyda Ci się urządzenie micro RF REGEN

 

1. Radiofrekwencja mikroigłowa ‒ co to jest?
2. Sprzęt do radiofrekwencji mikroigłowej
3. Wirówka do osocza i osocze ‒ to również Ci się przyda!

Laboratorium Radiofrekwencja mikroigłowa

fot. Pexels

Skóra na twarzy z czasem traci jędrność. Wpływ na to ma wiele czynników, przede wszystkim tryb życia i predyspozycje genetyczne, ale także środowisko, w jakim przyszło nam żyć i pracować. Jakość naszego zdrowia, w tym także naszej skóry, w dużym stopniu można poprawić poprzez zdrowy tryb życia, dietę, ale także odpowiednie zabiegi, wykonywane przez specjalistów, wykorzystujących w swej pracy najnowszy sprzęt medycyny estetycznej. Można jednak temu zaradzić ‒ dobrym sposobem jest na przykład wstrzykiwanie osocza bogatopłytkowego. Dobrym rozwiązaniem są także fale radiowe. Te możesz uzyskać za pomocą zabiegu o nazwie radiofrekwencja mikroigłowa. Wszelkie szczegóły poznasz w dalszej części artykułu.

Radiofrekwencja mikroigłowa ‒ czym jest?

Mikro nakłuwanie ‒ dokładnie tak można opisać radiofrekwencję mikroigłową, która już swoją nazwą może nakierować na rozwiązania stosowane podczas tego zabiegu. To bardzo skuteczny i bezpieczny wybór dla wszystkich kobiet, chcących lepszej kondycji skóry twarzy. Na czym ten zabieg polega? Po prostu na nakłuwaniu skóry mikroigłami, i to dosyć głęboko. Emitowane są przy tym fale radiowe, podgrzewające tkanki wokół mikroigieł. Zabieg ten działa na skórę od 0,5 do 3,5 mm głębokości. Jest bardzo skuteczny, tak jak już pisaliśmy, ale przy tym naprawdę bezpieczny. Warto go stosować i mieć w ofercie, jeśli prowadzisz salon medycyny estetycznej. Sprzęt do tego typu zabiegów kupisz w hurtowni medycyny estetycznej. A jaki to sprzęt? Sprawdź poniżej!

Radiofrekwencja mikroigłowa laboratorium

fot. Pixabay

Sprzęt do radiofrekwencji mikroigłowej

Do prawidłowego przeprowadzenia radiofrekwencji mikroigłowej konieczny jest specjalistyczny sprzęt. Jednym z najlepszych rozwiązań będzie frakcyjny system igłowy RF, który został specjalnie zaprojektowany do tego typu zadań. Ma wielopunktowe igły frakcyjne, a także cyfrowy silnik, który kontroluje wkłucia oraz emisję RF. Przekłada się to oczywiście na kontrolę głębokości wkłucia. Kiedy fale radiowe z igły są uwalniane, stymulowany jest kolagen i inne składowe tkanki naskórka. Co ważne, energia z micro RF REGEN przenika także do skóry właściwej i stymuluje rozrost kolagenu odpowiedzialnego za ujędrnienie.

 

Zastosowanie tego rodzaju sprzętu gwarantuje poprawę blizn, ale także bardzo skuteczne i długoterminowe naprężenie skóry, co przekłada się na mniejszą ilość widocznych zmarszczek, a także złagodzenie tych mocno widocznych. Podnoszenie, napinanie, jednym słowem odmładzanie skóry ‒ wszystko to za sprawą specjalistycznego urządzenia, które powinno znaleźć się w każdym gabinecie medycyny estetycznej, aby sprawić, że radiofrekwencja mikroigłowa będzie możliwa.

Wirówka do osocza i osocze ‒ to również Ci się przyda!

Wirówka do osocza to sprzęt, który jest niezbędny w gabinecie medycyny estetycznej. Zapewnia możliwość przechowywania osocza bogatopłytkowego, które także powinno znaleźć się w tego rodzaju gabinecie. Dlaczego? Ponieważ ma szereg zalet, między innymi wygładza blizny, nawet te po trądziku, usuwa worki i cienie pod oczami, zapewnia gęstość i napięcie skóry, a także poprawia jej koloryt i fakturę, regeneruje i zapewnia prawidłowe odżywienie. A przy tym wygładza i przyspiesza gojenie się ran skóry.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ