Tuesday, May 28, 2024
Home / Seks  / SLIP-LESS TUESDAY: Qczaj

SLIP-LESS TUESDAY: Qczaj

Qczaj – motywator polskich kobiet!

Wywiad z Qczajem

Daniej Józek Qczaj / instagram: @qczaj

Sam o sobie pisze „– Daniel Józek Qczaj – Nie Pan –”. Jego baby za nim szaleją! Od niedawna najbardziej znana postać w świecie fitnessu. 280 tysięcy obserwujących na Instagramie, ponad 300 tysięcy na Facebooku. Jak to się stało, że zwykły chłop spod Nowego Targu zasłynął w całej Polsce?

Daniel Qczaj

Daniel Józek Qczaj – Nie Pan – fot. materiał prasowy

Specjalnie z okazji naszgo cotygodniowego cyklu Slip-Less Tuesday Qczaj odpowiada na pytania redakcji „Miasta Kobiet”.

Katarzyna Stachoń: Jak to się stało, że w tak krótkim czasie zasłynąłeś na całą Polskę? Stałeś się popularniejszy od Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej!

Qczaj: Czy ja już jestem bardziej popularny niż Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska? Nie wiem czy bym się posunął do takiego porównania, ale faktycznie moja popularność rośnie dość szybko. Może dlatego, że zacząłem trochę inaczej patrzeć na kobiety, bardziej empatycznie. Staram się dawać przysłowiowego kopa ale równocześnie je wspierać. Po części jest to też zasługa ludzi, kobiet, które mocno propagowały mnie w swoich środowiskach i się mną chwaliły.

 

„Ch..j z wynikami, zrobiłeś kawał zajebistej roboty – jestem z Ciebie zadowolony” – usłyszałem dziś od trenera.. chciałbym je usłyszeć od swojego taty.. Niestety. Życie. szkoda, że dla wielu facetów ojcostwo kończy się w momencie ejakulacji..? Ale.. #dontgiveup #strong #healthy #inspired #nevergiveup #workout #life #love #training #gym #gymmotivation #motivation #bodybuilding #bodybuilder #mensphysique #photooftheday #muscle #eathealthy #trainhard #sport #polishboy #debiuty2017 #fit #home #warszawa #men #instaboy #personaltrainer #hairdresser #mylife

Post udostępniony przez danielQczaj (@qczaj)


 Jaki jest twój sposób na piękną i wysportowaną sylwetkę ?

Qczaj: Mój trening bardzo ewoluował, ponieważ gdy przygotowywałem się do zawodów kulturystycznych, trenowałem głównie na siłowni. Teraz bawię się treningiem, często trenuję w domu, bo przygotowuję filmiki dla obserwatorów, widzów Facebooka i oczywiście dla moich dziewczyn, teraz również zajmuję się nagraniem treningu do programu Dzień Dobry TVN. 
W domu ubieram leginsy na tyłek i dres, puszczam muzykę i robię mocny trening, który dodaję do siłowego treningu w tygodniu.
Dzisiaj idę na siłownie potrenować na spokojnie, a później zrobię trening aerobowy. Czasami z rana robię interwałowy, bo lubię się rozbudzić. Wiadomo, że interwały lepiej robić z rana, bo one mocno podnoszą poziom adrenaliny.

 

?Qczaj malusieńki,stoi nagusieńki, płacze z z zimna,sie napina robi selfi z ręki?Nie ma pomocnika ani selfistika jest mu zimno po treningu zapomniał ręcznika, jest mu zimno po treningu zapomniał ręcznika? ?❄❄? #christmas #workout #gym #fit #fitness #sport #athlete #mensphysique #body #bodybuilding #bodybuilder #trening #cardio #sixpack #polishboy #selfie #me #men #handsome #hairdresser #personaltrainer #love #music #song #instaboy #dontgiveup #eat #eatclean #happy #photooftheday

Post udostępniony przez danielQczaj (@qczaj)


Co z Twoją karierą śpiewającego fryzjera? Wiem, że parę lat temu łączyłeś fryzjerstwo ze śpiewaniem.

Qczaj: (śmiech) Myślę, że szukałem siebie. Pracowałem w zawodzie fryzjera przed 10 lat, nie chodziło o samą umiejętność, tylko o kontakt z ludźmi. W tym czasie byłem już trenerem personalnym, sport był cały czas obecny w moim życiu. A śpiewanie? Parodiowałem piosenki dla zabawy, żeby było śmiesznie. U nas w kraju wszystko jest takie bardzo na poważnie.

 

Koniec dnia…ufff można się rozplątać??? #fitness #fit #bodybuilding #bodybuilder #healthy #fitfam #pro #progress #sport #athlete #workout #pic #mensphysique #men #polishboy #photooftheday #motivation #thankful #muscle #love #instaboy #sixpack #handsome #men #strong #day #goodnight #eatclean #lovemylife #style #personaltrainer

Post udostępniony przez danielQczaj (@qczaj)


Czy kobiety naprawdę kochają mięśniaków?

Qczaj: Rośli faceci kojarzą się z poczuciem bezpieczeństwa. Nie bądźmy hipokrytami, wygląd jest ważny. To jest coś, na co zwracamy uwagę przez pierwsze 4 sekundy kiedy widzimy człowieka. Myślę, że kiedy kobieta widzi zadbanego faceta, robi to na niej wrażenie. A czy kochają? Nie wiem, nie jestem kobietą (śmiech).

Zasłużony odpoczynek / instagram: @qczaj

 

 

Katarzyna Stachoń

Qczaj już we wrześniu w Krakowie

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Z „Miastem Kobiet” kupisz bilet tańszy o 10 procent

Ukochoj się: Trening z Qczajem

9 września 2018 
Organizator: Anatomia Sukcesu
Bilety
Kod rabatowy: miastokobiet

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ