Sunday, June 16, 2024
Home / Kuchnia  / Pysznie w Pyszne.pl

Pysznie w Pyszne.pl

Pizza czy makaron? Sałatka, a może pierogi? Jeśli dużo pracujemy, nie zawsze mamy czas na wcześniejsze przygotowywanie posiłków w domu. Z kolei kiedy już jesteśmy w biurze, często brakuje czasu lub chęci na wyszukiwanie ulotek

Zamów jedzenie przez Internet / fot. pyszne.pl

Pizza czy makaron? Sałatka, a może pierogi? Jeśli dużo pracujemy, nie zawsze mamy czas na wcześniejsze przygotowywanie posiłków w domu. Z kolei kiedy już jesteśmy w biurze, często brakuje czasu lub chęci na wyszukiwanie ulotek restauratorów. Oszczędzając czas sobie i koleżankom z redakcji, postanowiłyśmy wypróbować nowy portal Pyszne.pl.

Zamów jedzenie przez Internet / fot. pyszne.plJak to zawsze przy większych zamówieniach jedzenia… jedna chce sałatkę wegetariańską, inna pizzę z tłustym boczkiem, jeszcze inna ma ochotę na sushi. Jak to wszystko pogodzić? Można np. skorzystać z oferty portalu Pyszne.pl, który posiada bazę ponad tysiąca restauracji na terenie całego kraju. Tutaj każda z nas bez problemu wybrała coś dla siebie.

Wystarczyło zalogować się na stronie (rejestracja jest darmowa), podać adres, pod który zamawiamy jedzenie, wybrać ulubione dania z wybranych restauracji, zaznaczyć formę płatności (gotówką lub online) i… już tylko czekać na dostawę. Całość operacji nie zajęła dłużej niż 10 minut. Na ekranie komputera wyskoczyło potwierdzenie zamówienia i przewidywany czas realizacji. Pan dostawca przyjechał nawet kilka minut przed czasem, a my… miałyśmy niemałą ucztę. Jedno jest pewne: Pyszne.pl to dobry sposób na szybki i tani obiad.

PS. Jak się później dowiedziałyśmy, zamawiając jedzenie przez Pyszne.pl można oszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Za zamówienia, oceny i inne działania na portalu otrzymujemy punkty lojalnościowe. Jak tylko uzbieramy ich wystarczającą ilość, można wymienić je na atrakcyjne rabaty w Strefie Premium.

 

 

Joanna Depa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ