Wednesday, May 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Pszczoły w SPA

Pszczoły w SPA

Natura, zdrowie, przyjemność i wykorzystanie bogactwa regionu – wszystko to można znaleźć w Spa Medical Dwór Elizy.

Natura, zdrowie, przyjemność i wykorzystanie bogactwa regionu – wszystko to można znaleźć w Spa Medical Dwór Elizy. Najbardziej charakterystycznym elementem naszego Centrum SPA jest apiterapia. W zabiegach wykorzystujemy niezwykłe właściwości ekologicznego miodu, pochodzącego z pobliskiej górskiej pasieki. Miód jest jednym z najstarszych znanych leków na świecie.

Pszczoły w spa

Zdjęcie 1 z 5

Najbardziej charakterystycznym elementem Spa Medical Dwór Elizy jest apiterapia, fot. materiały prasowe

 

Wykorzystywany do dziś nie tylko w leczeniu, ale i kosmetyce dostarcza organizmowi to, co najcenniejsze w naturze – szeroką gamę witamin, minerałów takich jak: wapń, miedź, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, sód i cynk oraz antyoksydanty i aminokwasy. Posiada nieocenione właściwości antycellulitowe, wygładzające, przeciwzapalne, przyspiesza regenerację tkanek i dodaje energii.

Miłośnikom relaksu na łonie natury polecamy zmysłowe ceremonie na ciało Miodowy Raj i Miodowe Ukojenie, które otulają słodkim zapachem. Entuzjastom mocniejszych wrażeń proponujemy Miodową Energię – rosyjski masaż pleców i Miodowe Ujędrnienie – masaż antycellulitowy, zabiegi szczególnie ciekawe ze względu na specyficzną technikę masażu. Ofertę uzupełniają odżywcze i rewitalizujące zabiegi na twarz i dłonie, miodowa kąpiel oraz słodkie propozycje dla najmłodszych bywalców SPA.

Zabiegi na miodzie są dla naszych Gości kojącym zwieńczeniem dni, wypełnionych poznawaniem niezliczonych okolicznych atrakcji oraz górskich wycieczek. Dla wielbicieli różnorodnych smaków oferujemy menu zabiegowe, uwzględniające nowinki kosmetyczne i techniczne.

Dwór Elizy znajduje się w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej, więcej informacji: www.dwor-elizy.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ